Şimdi Ara

OtoSTİL EGEA VE 308'i KARŞILAŞTIRMIŞ(Detaylar İçeride) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: coskunserce

quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

quote:

quote:

quote:

quote:

Egea'nın yol tutuşu 308'den iyiymiş ha?

Allah kabul etsin.

Yahu ta İngiltere'den Honest John (Dürüst John) abimiz bile beğenmiş aracı. Sen hala buralarda vik vik ötüyorsun.
    http://www.honestjohn.co.uk/road-tests/fiat/fiat-tipo-2016-range-road-test/

John abin "Yol tutuşu 308'den iyi" mi demiş?

Dememiş.

Sus o zaman.

Türkiye'deki yerli malı düşmanlarını hesap edemediği için tek tek bütün modellerle karşılaştırmamış. Sadece iyi deyip geçmiş. Bence yeterli.

Ben de sana sadece "başka yerde 'vik vik öt' " diyip geçiyorum. Bence yeterli.

Valla ben yerli üretimin korunması konusunda hassasım. Üsteklik üretilen araçta gerçekten başarılıysa ve parasını da fazlasıyla hakediyorsa her ortamda savunurum. İçimizdeki İrlandalı'lara karşı özellikle.

Tamam hadi git ötede savun.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Allah kabul etsin.

Yahu ta İngiltere'den Honest John (Dürüst John) abimiz bile beğenmiş aracı. Sen hala buralarda vik vik ötüyorsun.

Dememiş.

Sus o zaman.

Türkiye'deki yerli malı düşmanlarını hesap edemediği için tek tek bütün modellerle karşılaştırmamış. Sadece iyi deyip geçmiş. Bence yeterli.

Valla ben yerli üretimin korunması konusunda hassasım. Üsteklik üretilen araçta gerçekten başarılıysa ve parasını da fazlasıyla hakediyorsa her ortamda savunurum. İçimizdeki İrlandalı'lara karşı özellikle.

O zaman alehte yazmayın. Yok öyle DolceVita
  • O kadar olacak arkadaşlar. Araç büyük oranda yerli bu şekilde pozitif ayrıcalık yapılması normal her hafta topgear indirip izliyorum şerrolar İngiliz araçlarını göze sokup duruyorlar. Bizde bir dergide Egea 308 e çakmış çok görmeyin. He yedik mi tabiki hayır. Egea 10 değil 40 bin daha ucuzda olsa önce çarpışma test sonuçları açıklanmadan ben bu aracı almam. İnternette sıkıntılı bazı kaza fotoları gezinmeye başlamış bile ama kazaların oluş şeklini bilemiyoruz tabi önyargılı olmamak gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Allah kabul etsin.

Dememiş.

Sus o zaman.

O zaman alehte yazmayın. Yok öyle DolceVita

Ben Egea'nın yol tutuşu 308'den iyi değil diyorum. Aleyhte yazmayın diyorsun. "airarmada" gibi ne dediğin nereden konuştuğun belli değil.

Tamam madem yerli üretim otomatik olarak yol tutuş, konfor, donanım, kalite ıvır zıvır herşeyde Golf'ten Focus'dan Astra'dan 308'den daha iyi bu araba. Oldu mu?

Madem yerli üretimi bu kadar destekliyorsun o zaman bütün eksiklerini belirteceksin ki sonraki neslinde daha iyi olacak. Daha başarılı olup daha çok varlık gösterecek.

Öyle "yerli üretime toz kondurmam" demekle olmuyor bu işler.

Biz de İsveç'te yaşamıyoruz herhalde, Türkiye'nin her kazanımı doğrudan veya dolaylı olarak bize de fayda sağlıyor. Ama serbest piyasa denen bişey var, ürün satmak için yerli olmak yetmiyor. Bütün piyasalar küreselleşmişken yerli etiketi ile başarı sağlayamazsın. Her anlamda rakiplerin ile rekabet etmen gerekir.

Benzinli motorların böylesine avantajlı olduğu bir devirde Egea'nın benzinli fiyatları olması gerekenden yüksek. Neden Egea alalım bu durumda? Amacı üzerine ucuz olması gerekmiyor mu bu aracın? En basitinden otomatik vites nerede? Dacia'ya bile geldi otomatik şanzıman.

Madem öyle telefonları satıp Vestel Venüs alın, o da yerli üretim. Bırakın LG, Samsung, iPhone'ları elinizden.
  • test kriterlerinde konfor olmaması ilginç
  • Motor önde enlemesine olan en kötü aracı seçmişler tebrikler oto stilmiydi neydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 308 rakibi bravodur egea nin rakibi toledo rabid 301 dir egea diger b sinifi araclara gore fiyatina gore kaliteli ve alinasi aractir eski kasa 308 kullaniyorum iki arabayada binince aradaki fark acikca belli oluyor

• Egea da AEB standart donanımda iken arka stopda 2 -3 tane uyduruk led olmuş , ön far xenon olmuş kim sallar. Egea da AEB yi test ettim çok güzel çalışıyor bundan sonra AEB siz araç almam.

Yol tutuş konusunda Egea okuduğum tüm test ve yorumlarda çok iyi yorumlar alıyor,

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.