Şimdi Ara

OtoSTİL EGEA VE 308'i KARŞILAŞTIRMIŞ(Detaylar İçeride)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün avm'de oto dergisi alayım dedim topgear vs yoktu elime geçen hangisi ise aldım.

Aşşağıdaki karşılaştırmayı gördüm ve biraz tuhafıma gitti yorumlar sizde...

OtoSTİL  EGEA VE 308'i KARŞILAŞTIRMIŞ(Detaylar İçeride)  OtoSTİL  EGEA VE 308'i KARŞILAŞTIRMIŞ(Detaylar İçeride)  OtoSTİL  EGEA VE 308'i KARŞILAŞTIRMIŞ(Detaylar İçeride)  OtoSTİL  EGEA VE 308'i KARŞILAŞTIRMIŞ(Detaylar İçeride)

• segmenti neye gore ayarliyorsunuz bilmiyorum. ancak benim bildigim segmentler aracin boyutlari ile ilgilidir. egea ( veya egea hb) dedigimiz arac boyutlariyla ve ic hacmi ile golf ve 308 ile ayni degerlerde olan arac. ha dersen egea luks degil kimse buna itiraz etmez

nedense bu sitede bir iki deri doseme konulan araci bir ust segmente atma cabasi oluyor. mesela benim ilgi duyduklarimdan subaru levorg hep D segmenti olarak goruluyor. oysa bu arac subaru wrx'in station wagon versiyonu ve bas-diz mesafesi ve boyutlari ile C segmentine ait. Subarunun diger araci olan outback de D segmenti olarak goruluyor burada. oysa outback boyut olarak mercedes e serisi ile esdeger( sw ve sedan ikisi icin de), ic hacimde bas-diz-omuz mesafesi olarak daha genis bir arac. ama isminin onunde mercedes olmadigindan, aracin icine tahta doseme koymadigindan bir alt segmente atiliyor.

kisaca aracin boyutlari ve yasam alani aracin segmentini belirler. ( en azindan yurtdisinda gordugum budur) eger arac luks ise luks c sinifi diyebilirsin veya giris seviyesi c sinifi diyebilirsin. Ama ayni boyutlara ve yasam alanina sahip bir aractan biri C digeri B olamaz.
  • Koç sponsor olmuş heralde dergiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dik yükleseydiniz hocam keşke boynum tutuldu
  • Öyle çekmişimBir dahada uğraşmadım
  • Bu nasıl foto ekleme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pejo sevmem ama 308 hem fiyat olarak uygun alınabilen hem de iyi bir araç. Egea hb in içinden geçer 😄

• Yuh be. Bu kadar komik duruma düşülmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle karşılastırma yapılmasına sebep olup, ezberleri bir kez daha bozduğun icin teşekkürlee egea.

• Egea'nın yol tutuşu 308'den iyiymiş ha?

Allah kabul etsin.

• üstteki eleştirileri yazan insanlar adam gibi söyleyin egea yı hanginiz kullandı ?
  • Ben kullandım. 308 Egeanin içinden iki kez geçer. Hele ki motoru ile

• Ne egeaymış arkadaş

• egeanin onunde mercedes veya vw logosu olsaydi yere goge sigdirilamazdi.

308'in fiyati egea gibi olsaydi belki elestiriler anlasilabilirdi ama birinin en fulu 73 bin digeri 93 bin. kimse kusura bakmasin su an egea tam f/p arabasidir. verdigi ozellikler fiyatina gore digerlerinden daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

üstteki eleştirileri yazan insanlar adam gibi söyleyin egea yı hanginiz kullandı ?

7 serisi sanki neyini kullanmayacakmisiz?Bayiiler bile almayacagim dediğimiz halde zorla test ettiriyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ettiği Egea ful dolu olan model mi çünkü 308 active model eğer Egea ful 308 active ise olmaz allure ile karşılaştırın bakalım iç mekan 7 mi alıyor

• Dergiye reklam bagisi yapmislar isin ozu bu.

• 308'in iç mekanı darlık hariç Egea'yı 5'e katlar, ne hikmetse hep ya puanlar eşit ya da biri bir puan fazla. Yol tutuşta da 308 bariz üstün.

• Motorda nasıl olmuşta egea 1 puan yüksek almış onu anlamadım.

• Bu tip karşılaştırmalar bana iyi niyetle yapılıyormuş gibi gelmiyor..motoru,şanzumanı ve mlzm kalitesini geçtim(hadi fiyat farkı var)güvenlik olarak bile 308 egea'nın içinden geçer..

• Egea ne yaa??
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.