Şimdi Ara

Otopark özürlüsüne ders (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çakma xenon takıp, park ederken bir tek kendi arabası varmış gibi ortaya park edenler tepki göstermiş her zamanki gibi.
  • arkadaşlar adamın kendi aracı aracını boyatacağı için böyle bir şaka yapmış
  • bunu yapmak kerizlik
    biri gelecek takacak bıçağı sakat kalacaksın daha yeni çocuğun oldu yazık etme kendine deymez
  • Tamamen kurgu..

100 tl ye o kapagin boyasini yapamazsin.

Youtuber olmak icin ilk basladda bu tur numaralara basvuruluyor.

Yerseniz adami meshur edebilirsiniz.

Korktun mu ?? He korktum senn ... ... ... nabiyim

• Bu kurgu mudur bilmemde geçen otobüs durağı önüne park eden arabayı kendi arkadaşına çektirtmişti orda ayar oldum adam suçluysa ararsın polisi olur biter sana ne oluyor neyse iyi kötü bilgilendirici videoları var linç etmiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 17 Ocak 2018; 6:39:16 >
  • şuursuz milletimiz boşvere vere bu hale geldiğimizi hala anlamıyor.
    ne demek boşver, 5 dk. işim var ne demek, sana o hakkı kim veriyor.
    geçen gebze center da aynı şekilde park eden birinin arkasına aracımı koydum, telefon numaramı da cama iliştirdim. baktım biri arıyor, aracınızı çekebilir misiniz çıkamıyorum diye.
    15 dk ya ordayım dedim, yavaş yavaş gittim, adam sus pus.
    onlara ceza vermezsen hep sen çekersin bunun gibilerin tavrını.
  • valla bu işler için harcanabilir bir araç veya o aracı itekleyebileceğim br araç kullanmak hayalim var. unimog gibi, lada niva gibi.
  • Ikiside tedavilik.

• Her gün bir sürü haber okuyor. Sudan sebeplerle adam öldürüyorlar. Evet ben de çıldırıyorum bunları görünce ama durduk yere başımıza bela almayalım. Sevdiklerinizi düşünün, değmez bunun gibi çakallar için

• nacker kullanıcısına yanıt
    Parayı lösev'e bağışlayacağını söylüyor videoda karşı tarafında aynayı kırmaya hakkı yok suçlu olanda o iyi olmuş ben olsam 200 lira derdim.
  • nanoona N kullanıcısına yanıt
    Ayna kırılmamış ki zaten tırnakları atmış farkına varmış olacak ki 100 lira istedi kurgu olduğunu nereden biliyorsun adam arabasına ne işkenceler etti daha önce ki videolarında 100 liraya mı takıldın.
  • Bu adamın çeşitli videoları var arabasına ne sadistlikler yaptı onlar kurgu değilde bu mu kurgu olacak.
  • Bana Film gibi geldi.Hiçbir Türk tak diye cebinden 100 tl çıkarıp vermez
    Ama aslında verilmek istenen ders önemli orayı kaptıysak mühim değil.
  • Bravo çok örnek bir vatandaş dur alkışlayayım . Ya yetmez ama, bu arkadaşı milletvekili yapmalıyız.

Hayatımda bu kadar boş bir toplum görmedim arkadaş . Hemen helal olsun falan demeler. Yav tamam ders vermişsin de sen nesin ki millete ders veriyosun ve bunu video'ya çekiyosun . Yaptığı yanlış ama belki acelesi vardı, belki beklenmedik bir durum gelişti adam için. Belki dalgındı ne bilelim . Park edeni aklamak değil amacım video'yu çekene giydirmek aslında. Bizim toplumun genel sorunu budur kendinde de olan sorunu başkasında görünce hemen topluma ilan edip o kişinin suratına vurmaya çalışırlar . Reziliz bu konuda iğrenciz . Yanlış park ediyor demiyorum ama Kim bilir kendisi neler yapıyordur trafikte . Ya da mutlaka kendi hatası da oluyordur . İnsanız mutlaka hatalarımız oluyor bunu illa hemen video çekerek topluma mı ilan etmemiz lazım . Bizim insanımız maalesef böyle . Geçen de bir tane daha rastladım misafirliğe gitmiş galiba biri apartmanın önüne dik gireceğine yan girmiş o salakta çekmiş hemen arabasını önüne video çekiyor falan o daha saçmaydı yani video'da bide arabasının yaylarını kumandayla pıstırıyor falan amacı şov yani gerzek herif. Aslında amacı meşgale olsun eğlence çıksın bizim toplumda zaten hemen yer böyle şeyleri yorumlara "helal olsun ağbi senin gibi adamlara" tarzı şeyler yazılsın falan işte . Amacı toplumu bilinçlendirmek değil yani eğlence çıksın izlenme kasıyım beğeni kasıyım falan filan . -ki bu tarz videolar genelde kurgu oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Athlon 840 Kaveri -- 17 Ocak 2018; 19:39:33 >

• Tanıdığım hiç bir barzo çıkarıp tak diye 100 gaymeyi vermez. Vermek istese bile veremez arkadaşlar, yapmayın lütfen.
  • Başlık "otopark özürlüsü" ama dişli biri çıkar adamı iyice hırpalar, sonra;

"Otopark özürlüsüne ders verelim dedik, sonuçları ağır oldu kendimiz özürlü raporu almak zorunda kaldık", diye başlıklar değişir.

Zaman öyle kötü ve kavgalar o kadar kalleş ki, daha ne oluyor derken birde bakmışsın kefenle toprak altında yatıyorsun.
    3. sayfa haberlerinde görüyoruz, "yol verme yüzünden bıçaklandı, ıvır zıvır meselesinden silah çekti vurdu" vs.

Bu ders işleri, bu devirde yapılacak durumlar değil. Hele hele eş/çocuk/anne/baba/kardeş var ise onları bu hayatta yanlız bırakacak bir duruma giremezsin. Bir gün hayatta herşeyi bitmiş ve son sınırına gelmiş birisine rastlarsın, son pişmanlık olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 17 Ocak 2018; 21:17:49 >
  • Farkındalık oluşturma çabanızı takdir ediyorum ancak her insan videolarda denk geldiğiniz gibi olmayabilir. Psikopatın tekine denk gelirseniz sonu üzücü olabilir. En azından araç başına geri döndüğünüzce 3-4 kişi gitseniz caydırıcı oalbilir ve karşı tarafın hamle şansını düşürebilirseniz daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _opeth

valla bu işler için harcanabilir bir araç veya o aracı itekleyebileceğim br araç kullanmak hayalim var. unimog gibi, lada niva gibi.

Benim arkadaşım sırf bu işler için Renault 12 TX satın aldı.
  • güzel kurgulamışlar, benzer bir senaryo daha
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.