Şimdi Ara

Otopark özürlüsüne ders

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkesin isyan ettiği konuda beyefendi gerçekten ders niteliğinde uyarı yapmış.

https://www.youtube.com/watch?v=6re4rLagTj0
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir gün uyarı yaparken, bıçağı takıvermesinler. Bu tür ders vereceğim derken, uçuverirsin hayattan. Başka ders şekilleri edinse iyi olur.

• Boşverin uymayın bunlara, bunlardan çok var düzelmez,

ülkenin yarısı böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skandalek -- 16 Ocak 2018; 19:22:4 >
  • yarın bir gün başına iş almaz umarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suçlu olmasına rağmen yaptıklarına bak böyle tipler insana sadece bela ve zarar verir uzak durulmalı 2 dakikalık işi varmış serseriye bak hele adam gibi park etse ne zamanını alır tek hamlede girer alacan eline bunu iyice dövecen bak bir daha böyle park ediyormu .

• Arkadaş boşver değmez.bizim milleti adam edemezsin.

• Icimin yağı eridi

• Çok güzel yapmış da, para almasaydı daha iyiydi.
  • Elemanın kendi arkadaşları , izlenme sayısı artsın diye kurgu yapıyor , yemeyin bu numaraları

• bizim oto destekçi bu film olma ihtimali yüksek.
  • Ankara’da böyle yapsa :)))

• adam duyarlı davranmış küçükte olsa ders vermiş. herkese ibret olması içinde video'ya yüklemiş ona bile laf edenler gereksiz bulanlar olmuş.

Biz hangi ara bu kadar duyarsız olduk? Bi insan başkasının hakkını yiyorsa karşı duracaksın, hakkını arayacaksın tabi. Herkes pıssın kenarda dursun o zaman.

emniyet şeridinden gidip hakkını çalana, sapağa girecekken son ana kadar diğer şeritte gidip son anda sapağa girip milletin önene geçene, kırmızıda geçene tepki göstereceksiniz. Tepki göstermediğiniz sürece bunlara tepenize çıkarlar. Kornaylada olsa, el hareketi ilede olsa, böyle arkasına çekerekte olsa, sileceğini kaldırarakta olsa tepkinizi gösterin. Burası muz cumhuriyeti değil, hakkınızı savunun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anadolu86

Elemanın kendi arkadaşları , izlenme sayısı artsın diye kurgu yapıyor , yemeyin bu numaraları

Videoya az önce denk geldim bir an bende içimden geçirdim ama ne bilim

• quote:

Orijinalden alıntı: JanKlod

quote:

Elemanın kendi arkadaşları , izlenme sayısı artsın diye kurgu yapıyor , yemeyin bu numaraları

Sağ eliyle telefonu yatay tutup videoya çekiyor elemanlardan birisi neden bizi kaydediyorsun diye sormuyor. 100 lira ver diyor eleman itiraz etmeden anında çıkartıp veriyor. Birde devamlı abi ayağı çekiyorlar , sinirli adam abi ayağı çekermi ? Kurgu olduğu çok belli

• Videoyu birkaç gün önce izlemiştim ve %100 kurgu olduğunu düşünüyorum. Diyaloglar flash tv terk.

• diğer videolarıda izlerseniz fake olduğunu anlarsınız :D
    ayna kırıp artistlik yapan adam hemen 100 tl çıkartıp veriyor vay arkadaş
  • Herşeyi anladım da o magandanın 100 lira vermesi hayatın akışına ters
  • Benim 2005 model Mitsubishi Coltum vardı. Ayna kapağı 2011 yılında 700tl idi. 100tl para mı lan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JanKlod

quote:

Sağ eliyle telefonu yatay tutup videoya çekiyor elemanlardan birisi neden bizi kaydediyorsun diye sormuyor. 100 lira ver diyor eleman itiraz etmeden anında çıkartıp veriyor. Birde devamlı abi ayağı çekiyorlar , sinirli adam abi ayağı çekermi ? Kurgu olduğu çok belli

+9999...

• quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Benim 2005 model Mitsubishi Coltum vardı. Ayna kapağı 2011 yılında 700tl idi. 100tl para mı lan.

Colt ucuz araba ama yedek parçası çok pahalıdır. Basit bir aparat için tonla para isterler. Çünkü piyasası yok ve o parçacının eline mahkumsun.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.