Şimdi Ara

Otopark magandası ifşa (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
7.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amerika da Kırmızı Kaldırıma Park edersen, Çekici parası ve fine ile aracınızı kurtarabilir ya da İtfaiye varsa orada aracınızı karşı kaldırıma kadar sürüklenmiş ve itfaiye'e aracına zarar vermekten abuk sabuk bir para öderken kendinizi bulabilirsiniz.
  •  Otopark magandası ifşa

buda bizim okuldan
  •  Otopark magandası ifşa

Mesela bi örnek
  • MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    Bu hakkaten nirvana olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

Otopark magandası ifşa

Mesela bi örnek

Yok artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevivaL -- 11 Ocak 2017; 18:16:45 >
  • Köpük sprey alıp çizginin geçtiği yeri boyamak lazım.
  • Engelli yerlerini falan hariç tutuyorum bazı avmdeki otoparklar çok dar.3 aracın yan yana durmasının imkanı yok.Millet o yüzden 3 kişilik yere 2 kişi park ediyor.Kaç kere arabanın içindeyken bile yan arabadaki kazma kapısını küt diye açtı vurdu buna şahit oldum.Daha bunlar gördüklerimiz arabayla her dışarı gittiğimizde bir yerin çiziği ortaya çıkıyor yıkanınca.Şimdi de açarken yine vurmuş,tam benim kapının üst dış bükey çizgi içine göçmüş.Adam bildiğin kaportayı ezmiş.O kadar göze batıyor ki,alta vursa en azından vakum falan yapılabilir.Hiç kusura bakmayın memlekette bu kadar eğitimsiz insan sürüsü olduğu sürece 3 kişilik yere 2 kişi park ederim.Yazıktır günahtır,parayı ağaçtan toplamıyoruz gitsin başka yere park etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

Otopark magandası ifşa

Mesela bi örnek

Bu okuz galan degil direk o.ç
  • Bu arada site otoparkinda dikkat ediyorum genelde engelli arac park yerlerine( girise en yakin yerler) hep bmw mercedes gibi ust segment araclar park ediyor.Burdan da bu ulkede paranin hangi kesimde oldugu belli oluyor.Dikkatli suruculer lutfen uzerine alinmasin.
  • bizim ülkede dallama çok. böyle parkedenler nekadar dallamaysa , öküz gibi kapı açanlarda bi okadar dallama. bizim ülkeden bi bok olmaz. benim hiç umudum yok.. yanlış zamanda yanlış ülkede doğduk.
  • sahin261 kullanıcısına yanıt
    SDÜ değil mi orası hocam ?
  • Kirmizi kaldirim hatirimda degil ama cok dikkat ederdik cizgiye denk gelmesin diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin261

Ne iki kişilik parkeden araç mı? Bana yollayın

Otopark magandası ifşa

tepelerdeki bitki örtüsü ve binaların yapısı bana sdü andırdı.
  • k0rhan K kullanıcısına yanıt
    Korhancigim nasil okul orasi,ogretim gorevlisi bmw ye biniyor arkadaki minide bayan ogretim gorevlisinin mi ?
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Allah bilir Yeditepe dur reis. Sonuçta iki Ferrari bin dünya üzerinde birbirini bulup çarpıştığı tek adres :D
  • Ortadaki corolla benim, ben de böyle yanaşıp güvenliğe şikayet ediyorum
     Otopark magandası ifşa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Odysseus348 -- 12 Ocak 2017; 19:13:25 >
  • SakinAdam16 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle sdü , hatta ziraat fakültesi olması lazım eğer fotoğraf çok eski değilse.
  • Odysseus348 O kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kezde aracına girerken sizin araca zarar verebilir ben allaha havale edip baska yer bakıyorum. Özellikle şirket araçları ve belli başlı araçlar bunların kendi aracınada hassasiyeti yok
  • Üst grup araçlar genelde engelli otoparkındalar.Engelleri yok ama ahlaksızlıkları çok.

Bu ülkede malesef kanun tanımazlar önemli yerlerde ve cepleri dolu.Lafa gelince haramdan en çok onlar uzak dururlar.
  • daha önce benzer bir konuda mesajım vardı silinmişti ama nezaman kapıyı kapıya vuranı görsem aklıma mutlaka otoparkta araç içerisine uyurken birden tak diye sesi duyup irkilmem ve yandaki aracın kapısının full açılarak ucu ucuna benim araca değdiğini ve yandaki ablanın baya bildiğin pozisyon alır gibi eğilerek aracının içerisinde birşeyler ararken oluşturduğu göz zevkiyle 5sn önce yaratmış olduğu nefret duygularını nasıl silip süpürdüğünü anlatan bir mesaj yazmıştım kıskançlıklarından patlayan bazı dh sakinleri mesajımı şikayet edip sildirmişlerdi ve hayatlarına kaldıkları monotonluktan huzurla devam etmişlerdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.