Şimdi Ara

Otopark magandası ifşa (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
7.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyaz bir bmw kullanıcı yapmıştı aynı şeyi. Hınca hınç dolu otoparkta yer ararken avm girisini 2 kişilik kaplamıştı. Eğer buralardaysa selamlar. Keçeli kalemle güzel bi not bırakmıştım kaputuna. Silecek kaldırmakla anlamıyor bunlar. Söküp monte etsen anca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senged -- 29 Kasım 2016; 8:47:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

heryer boş görünüyor,neden bu kadar taktınız

Heryer boş olsa bile iki araçlık yer işgal etme hakkını kim veriyor bunlara? Ayrıca heryer boş da değildi.
    Demek ki siz de bu şekilde park ediyorsunuz ki savunuyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Man

Pazar günü Ankara İkea otoparkı. Kendini akıllı zanneden Mercedes sürücüsü iki araçlık park yerini işgal etmiş. Sileceğini de kaldırdım. Hayat bu dallamalara güzel.
     Otopark magandası ifşa

Bir grup arkadaşla gidip aracı kaldırıp sürükleyerek düz hale getireceksin sonrada guzel bir not yazıp yanına park edeceksin. Geldiğinde kısa süreli bir şoktan sonra notu okuyup kendini sorgular umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Etkili ve eğlenceli bir yöntem:

Otopark magandası ifşa

ahahaha
  • ben olsam lastiginden girer boydan boya cizikten cikardim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Genelde passat jetta sürücülerinde denk geliyorum bu olaya nedendir acaba

bende mondeo ve focus larda denk geliyorum nedendir acaba

• Çoğu avm nin park yerinde ön taraftaki çizgiyi hiza alırsam aracın arkası biraz yolda kalıyor. Kasa uzunluğundan dolayı. Aracın arkasını yolda bırakmaktansa o bmw nin yaptığı gibi 2 araçlık yeri ortalıyorum. Hb,b-c sınıfı araçlar ortalasa sinirleniyorumda d,e,f sınıfı araçları pekte yadırgamıyorum.

• Yeminle benim de en büyük hayallerimden bu.süper:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Bunların çoğunluğu şirket arabaları ya da lüks araçlar. İkisi de çalışılarak alınmadığı için sahibinin bu şekilde hareket etmesi normal.

Çalışmadan lüks araç nasıl alınıyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: darkboyy

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Bunların çoğunluğu şirket arabaları ya da lüks araçlar. İkisi de çalışılarak alınmadığı için sahibinin bu şekilde hareket etmesi normal.

Çalışmadan lüks araç nasıl alınıyor acaba

Çalışma biçimine göre ise evet, Türkiye'de lüks araç alan çoğu kişi çalışmıyor. Aileden gayrımenkul zengini olup kentsel dönüşüm ile parayı sonradan görenler ve kara para üzerinden gelir sağlayanlar çoğunluğu oluşturuyor. Yani yolda gördüğünüz çoğu lüks araç böyle alınıyor. Çalışıp da alanlar var elbette ama nüfusun %20'si bile yoktur. Onların da çoğu firma sahibidir, arabayı gider gösterip vergiden düşüp asgari ücretle adam çalıştırır.

Sabat 9 akşam 6 çalışıp da kim lüks araca biniyor ki zaten, o insanlar karnını zor doyuruyor Türkiye'de. Çok çalışarak mal sahibi olunan bir ülkede yaşamıyoruz ne yazık ki.

• Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Çoğunluğu bilmem ama bireysel düşününce gençliğimde günde 16 saat çalışıp kendimi yatağa zor attığım günler oldu çok şükür kimsenin hakkına da girmedim şu an 10 da ofise gidip 6 da dönüyorum belli bir yaştan sonra eller yerini beyin çalışmasına devrediyor

• Ne iki kişilik parkeden araç mı? Bana yollayın

Otopark magandası ifşa
  • Bu tipler cok. Toplumsal yasama ayak uyduramamis sorunlu kisiler. Uyarilmadikca yapmaya devam edecekler. Bir de bunlari savunan lavuklar var! Lavuk kendini bilir.

• Burda şöyle bir durumda var belki ondan önce park eden o kisiyi buna mecbur etmistir. Mesela ustteki fotoda paliocu normal park etmek istiyodur ama yaninda ki arac sola yakin park ettigi icin oda mecnur bu sekilde park etmistir. Sagindaki arac gidince siz sadece palioyu gorup cezalandirmak isteyebilirsiniz o zaman sucsuz kisiyi cezalandirmis oluruz. Bende sizin gibi yapmistim adam durumu anlatinca ozur dilemistim.
    Bunu ilk fotodaki merso icin soylemiyorum o aleni ortaya park etmiş.

• Araç kapılarını sığır gibi açanlar olunca adamlar ne yapsa yeri. Bu memlekete bu saygı..

• Sarhostur.

• quote:

Orijinalden alıntı: UzayMekiğineKafaAtanKedi

quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

Genelde passat jetta sürücülerinde denk geliyorum bu olaya nedendir acaba

bende mondeo ve focus larda denk geliyorum nedendir acaba

İkiside aynı pisliğin laciverti olduğundan olabilirmi

• Ankara'da Ikea ve ikea'nın içinde bulunduğu nata vega avm mamak semtinde. Sosyo kültürel seviyesi düşük bir Semt olduğu için midir nedir bilmiyorum ama oranın otoparkında yamuk yumuk, çizgileri umursamadan çok parkeden oluyor.

• Kötüye kötüyle karşılık vermek bizleri iyi insan yapmaz, kimsenin malına zarar vermeyi doğru bulmuyorum.

Ancak kirli camına penis işareti yapmak güzel bir mesaj olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin261

Ne iki kişilik parkeden araç mı? Bana yollayın

Otopark magandası ifşa

Süpersin hocam.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.