Şimdi Ara

Otopark.com Şahin S Testi GELDİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
3
Favori
37.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurt disina tasiniyormus otoparki birakmis. Yiyenler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanntsn

Otopark.com yeni bir intihar sekli deniyor galiba

Sinan Koç ekibe 1-2 kişi daha katıp bence güzel yürütür.
  • Sinan'a cirlop gibi işini bıraktırıp Otopark a getirtti ki Sinan Skoda Türkiye de iyi bir pozisyonda çalışıyordu ve otomotiv sektörü bilgisi ile çok iyi yerlere gelmesi muhtemeldi...

Şimdi totosu sıkışınca kaçıp gidiyor, giderken de ortalığı yakıp yıkıp enkaz bırakıyor resmen...

Sinan daha önce dümene geçmiş olsa Doğan ile birlikteliği hiçbir zaman bırakmazdı. Doğan otomotiv distribütörleri ile olan yakın ilişkileri ile çok sağlam bir partner böyle bir durum bırakılmaz ...

Muhip bile Sinan ile çalışırdı , And ın EGO'larına yenildiler...

• BIXI MAN kullanıcısına yanıt
    Bixicigim sacmalamaya basladiktan sonra takip etmiyordum.Yok panpalar bilmem neler ergenler gibi haha kaka kikiler... mehmet reis iyi biriydi severdik izlerdik zamaninda.

Neden birakmis ? Totosu sikisan kacip gidiyor diyorsunda and nin iki tane arabasi vardi.Bmw m5 falan,ailesiyle yasiyordu o hayati birakip yurtdisina gitmek zordur. Para konusunda mi anlasamadilar ?

• Muhiple yollarını ayırdıklarından beri otoparka karşı soğumuştum son zamanlar hiçbir testlerini izlemıyordum sıkıcı gelıyordu tek sebebı bu.
    Noyan,Benzin tv,carviserve cvfilmi izliyorum bu kanallar çok daha iyiler. En iyisi noyan abimiz ama o pek araba ıncelemedıgı ıcın carviser bence en ıyısı bu konuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Muhiple yollarını ayırdıklarından beri otoparka karşı soğumuştum son zamanlar hiçbir testlerini izlemıyordum sıkıcı gelıyordu tek sebebı bu.
    Noyan,Benzin tv,carviserve cvfilmi izliyorum bu kanallar çok daha iyiler. En iyisi noyan abimiz ama o pek araba ıncelemedıgı ıcın carviser bence en ıyısı bu konuda.

Hocam bende öyle ya. Muhip içlerinde en efendi olani Muhipti p

• quote:

Orijinalden alıntı: DoktorPilot

quote:

Orijinalden alıntı: furkanntsn

Otopark.com yeni bir intihar sekli deniyor galiba

Sinan Koç ekibe 1-2 kişi daha katıp bence güzel yürütür.

Elbette reformsal islemler uygulanirsa biseyler ortaya cikabilir ama bu sekildr devam etmeye calisirlarsa otopark.com un fisi cekilmis olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Inferno

Dostlar,

Şu sıralar OTOPARK'ın ne denli sefalet içinde süründüğünü daha iyi ifade edebilmek adına bu mesajı sizlere Barcelona'nın beş yıldızlı otellerinden Grand Marina'nın 7. katındaki bir tuvaletten yazıyorum...

Çok yalnızım; geldiğim uçakta yanımdaki koltuk boş olduğu gibi, burada da otomobil medyasından Eren hariç benden başka kimse yok...

Sabahtan beri Carpe Diem'di, Barceloneta'ydı, şehrin en lüks restoranlarında ziyafet çekip duruyorum. Bu hengamede bir de locadan Flamenco izlemek durumunda kaldım. Yarın aynı işkence Mallorca'da devam edecek, inşallah cumartesi sona erecek... Üstelik bu tür lansmanlardan bu ay 3 tane, önümüzdeki ay -şimdilik- 2 tane daha var. Davet edildik bir kere, mecbur gidiyoruz...

İnanın hiç şevkim kalmadı... Malum, son projemiz yüzünden 3 ay daha iş yapmasak gene kârdayız. Gel de şimdi video çek!

Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım.

Neyse kafanızı şişirdim, kusuruma bakmayın. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalırmış...

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

Her türlü olumsuzluğa rağmen yine de yılmamanız lazım. Çünkü insanlarımızın otomobil testlerinde üretici ve tüketiciler arasında tüketicilerin yanında olup, onlara üretilen araçların eksikliklerini ellerinden geldiğince gösterecek cesaret ve dürüstlükte insanlara ihtiyacı var. Bizleri distribütör firmalarının güdümündeki testleri izlemek zorunda bırakmamanız dileğiyle.

• kepçe kulaklarını düzelttirince çocuk bozuldu.
  • Nankorluk etmeyin arkadaslar.adam yillarca cebinden ogretmenlik yaparak kazandigi paralari hep otoparka yatirdi ,lafla karalamak cok kolay.ilk oto test kanaliydi izlemis oldugum bende yeri baska

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Totosu sıkıştı derken maddi anlamda bir sıkıntı yaşadığını düşünmüyorum. Maddi olarak hali vakti yerinde bir aile anladığım kadarı ile...

Otopark olayına başlamadan da özel ders vererek iyi paralar kazanmış birisi ki ortaöğretimdeki çocuklara yabancı dilde sayısal ders vermenin saat ücreti büyük rakamlar... Vergisi yok temiz kemiksiz para , canlı canlı tahsilatı yapıyorsun ders sonunda velisi nakit olarak veriyor parayı...

Benim de bir arkadaşım yaptı bu işi , çok büyük paralar kazandı

Benim düşünceme göre And yanlış strateji uygulayarak otopark ın devamlılığına büyük sekte vurdu. Doğan ile yolların ayrılması distribütörlerle iyi geçinmeme nedeniyle test aracı gelmesindeki problemler de eklenince gemi karaya vurdu bir anlamda

Yurt dışına gitse de gitmese de Otopark ta devam etmesi oluşuma zarar verecekti iyi oldu gitmesi bana göre...
    Sinan başında bir strateji uygularsa yine eski günlere dönerler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BIXI MAN -- 13 Şubat 2017; 16:24:44 >

• And'ın yorum RS kazasındakinin benzeri olmuş. Sonra da ayrılıyorum demiş o da epeyce ironik.
    Sinan'a başarılar dilerim. Kendisi And'a göre daha anlaşılabilecek bir kişilik gibi duruyor. Daha başarılı bir dönem hazırlayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

quote:

Dostlar,

Şu sıralar OTOPARK'ın ne denli sefalet içinde süründüğünü daha iyi ifade edebilmek adına bu mesajı sizlere Barcelona'nın beş yıldızlı otellerinden Grand Marina'nın 7. katındaki bir tuvaletten yazıyorum...

Çok yalnızım; geldiğim uçakta yanımdaki koltuk boş olduğu gibi, burada da otomobil medyasından Eren hariç benden başka kimse yok...

Sabahtan beri Carpe Diem'di, Barceloneta'ydı, şehrin en lüks restoranlarında ziyafet çekip duruyorum. Bu hengamede bir de locadan Flamenco izlemek durumunda kaldım. Yarın aynı işkence Mallorca'da devam edecek, inşallah cumartesi sona erecek... Üstelik bu tür lansmanlardan bu ay 3 tane, önümüzdeki ay -şimdilik- 2 tane daha var. Davet edildik bir kere, mecbur gidiyoruz...

İnanın hiç şevkim kalmadı... Malum, son projemiz yüzünden 3 ay daha iş yapmasak gene kârdayız. Gel de şimdi video çek!

Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım.

Neyse kafanızı şişirdim, kusuruma bakmayın. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalırmış...

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

ilginç bir cevap olmuş bundan sonra bu forumlarda kimseye kızmayacağım zira bu arkadaş böyle cevap verdi ise forumdaki sıradan adamın cevaplarını yada yazdıklarını çok yadırgamamak lazım ...

Allah herkesin yolunu açık etsin...

Gayet iyi yazmis dururmumuzda bir sikinti yok arkamda enkaz birakmiyorum demek istiyor

• Inferno I kullanıcısına yanıt
    Hahahhahahahaha kahkaha attım resmen istediği kadar parasi olsun isterse dubaiden yazsin adam olamadiktan sonra neye yarar. Zamaninda abonelikten çıkmıştım iyikide çıkmışım kimse ye de önermiyorum..Kimler geldi kimler geçti sorun gidenlerde miydi tabiki hayır.. Simdi dogan kabak , carviser ve muharrem gokceyi takip ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: beybiger

quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

quote:

Dostlar,

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

ilginç bir cevap olmuş bundan sonra bu forumlarda kimseye kızmayacağım zira bu arkadaş böyle cevap verdi ise forumdaki sıradan adamın cevaplarını yada yazdıklarını çok yadırgamamak lazım ...

Allah herkesin yolunu açık etsin...

Gayet iyi yazmis dururmumuzda bir sikinti yok arkamda enkaz birakmiyorum demek istiyor

Teşekkür ederim açıklamanıza anlayamamışız ama tuvaletten yazdığı için seviye biraz düşmüş ....

• Milleti trollemis birisi. Açıklamanın dogru oldugunu sanmıyorum.

• K.B.R.O kullanıcısına yanıt
    Hesap ona ait.
  • Yolun açık olsun And kardeşim.

Özellikle Sinan ve Muhip ile çektiğiniz videolardaki güldüren ve birbirinizi tamamlayan muhabbetiniz, diğer inceleme kanallarına nazaran kalıp dışı detaycılığınız ve ifadelerinizi desteklerken kullandığınız yerine cuk oturan benzetmeleriniz çoğumuzun günlük hayattaki otomobil muhabbetleriyle birebir örtüşüyordu. Bu yüzden de şu sıkıntılara gömülü hayatımızda güzel zamanlar yaşamamıza ve dostlar arasında otomobil muhabbetlerinin renklenmesine vesile oldunuz.

Çok teşekkürler!

Sizleri tekrar birlikte görebilmek dileklerimle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.R.O

Milleti trollemis birisi. Açıklamanın dogru oldugunu sanmıyorum.

Cevap verilmiş fakat bende tekrarlayayım hesap ona ait. Daha önce başka konularda mesajlarını görmüştüm

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.