Şimdi Ara

Otopark.com Şahin S Testi GELDİ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
3
Favori
37.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vosvosla drift deneyen Sinan Koç ve Şahin S 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka kanallar 7 serisi test etsin

Bu zaykocular zaykocu arabası şahin test etsin.

Burda eleştirince liseliler and abimize laf söyletmeyiz diye üzerimize yurüyordu.

Beter olsunlar

Özellikle o And denen zibidi

• Ben çok takip ederdim önceden. Ancak izlediğim diğer test programlarına kıyasla; gereksiz birsürü atraksiyon, birsürü insan ve son kaza olayından sonra taklaya geldiler.

Onu yollamış kurumsallık için, bunu çağırmış onun için, bir diğerini yollamış falan falan boş şeyler.

Anlatan Adam vardı gayet açıklayıcı ve öğretici bilgiler paylaşıyordu onu da şutladılar. Onlarda kanal açtı.

• Eski ruhu bitirdiler. Amatörlerken çok daha iyiydiler. Kurumsallaşma ayağına yatmaya başladıkları an kendi topuklarına sıktılar, para ve şöhret gözlerini bürüdü.
  • cok amatorce, alt kesime hitap eden bir tarzlari vardi. nasil diyeyim, bu tip kanallari birseye benzetsek gobegini kasiyan dayi otoparka duser
  • Benim Anlamadığım Aylar Önce Yerlere Göklere Sığdırılamayan Otopark Şuan Nasıl Zibidi Konumuna Geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Başka kanallar 7 serisi test etsin

Burda eleştirince liseliler and abimize laf söyletmeyiz diye üzerimize yurüyordu.

Beter olsunlar

Tofaş kullanıcıları hakkında neden genelleme yapıyorsunuz anlamış değilim bende tofaş kullanıcısıyım bırakın incelesinler ne güzel belki güvenliksiz şöyle böyle eleştirilerde bulunurlar da millet almayı bırakır abuk sabuk şeyler yapmazlar araçlarına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rh_plus

quote:

Orijinalden alıntı: Experimentation

ne güzel yükselişe geçmişlerdi, focus'u patlatıp top gear bünyesinden atılınca eskisinden beter duruma gidiyorlar

Bilmiyenler icin aciklarmisin durumu focus mevzuu nedir?

Test için top gear ın verdiği focus ile İstanbul Park pistinde kaza yaptı And. Olay bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç yan da Şahinle verirler, şanslılarsa kaza yapmadan tamamlayıp yine YouTube'daki o harika kitlelerine sunarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Başka kanallar 7 serisi test etsin

Beter olsunlar

Otopark 7 serisini aylar önce yaptı takip etmeden bok atmayın !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: Theurer

focustan sonra isler kotuye gitti sanki. doganlayken g3len giden arabanin haddi hesabi yoktu, simdi vosvos sahin kil tuy.

Focus olayı illa ki kötü etkilemiştir ama o olaydan sonra yine ford test aracı verdi test sayısına bakarsakta diğer kanallar ne kadar test yaptıysa bunlarda o kadar yapmış son zamanlarda. Hemen gömmeye gerek yok kışın illaki yavaşlama var havalar ısınınca açılacaktır işleri. Doğan Kabak konusunda da açıklama yaptılar Doğan'ın kanala faydası çoktu ama kendi için ayrıldığını söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet3976 -- 6 Şubat 2017; 13:29:25 >
  • Theurer kullanıcısına yanıt
    Ford OTOPARK.COM'a sponsor Ford ile ilgili bir durum olduğunu düşünmüyorum.
  • yasnaktp kullanıcısına yanıt
    olay markayla ilgili degil bence. dogandan once otopark arada bir araba inceleme videosu koyuyorlardi, dogan gelince tum kapilar ardina kadar acildi ve her turlu araci test etmeye vasladilar, sonra dogan ayrilinca ki bu focusun pertinden hemen sonraya denk geliyor eskisinden bi tik kotu duruma dustuler bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaymaklıLokum

quote:

Orijinalden alıntı: Experimentation

ne güzel yükselişe geçmişlerdi, focus'u patlatıp top gear bünyesinden atılınca eskisinden beter duruma gidiyorlar

O olay nedeniyle mi top gear ile ilişkileri bitti?

Hocam kazanın linki var mı? Geçen de baya aradım bulamamıştım

• Otopark eskiden cok iyi isler yapiyordu. Videolarini sabirsizlikla beklerdim.

Simdilerde devamli konsept'i degistiriyorlar ve duzen tutmuyor. Her test bir oncekinden farkli..

Makina , kadin gozuyle falan filan bence gereksiz islerdi.

Bana gore iyice gozden dustu artik.

• And nerelerde hakikaten?
  • Andı dogan ayrildiktan 1 veya 2 hafta sonra marmarayda görmüştüm.Adamda resmen camı kirip bogazin serin sularina dalma istegi vardi

• Olay biraz And'ın şahsında bitiyor.
    Piyasada kimseyle iş yapıp devam ettiremedi.
    Bir Sinan'la anlaşabildiğini gördük.
    Onun dışında maşallah dediği üç gün yaşamadı.
  • otopark iyi hoş ama bazen test aracı ile iyi yanlayamadıkları için negatif yorumlar yapıyorlar. örneğin son vosvos videosunda araçla sürekli yanladı sinan. sırf yanlayabildiği için acayip eğlenceli bir araç oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.