Şimdi Ara

Otopark.com Şahin S Testi GELDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
3
Favori
37.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoktorPilot -- 11 Mart 2017; 14:23:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tofaş kullanıyorum. Başka araç alacak param yok. Ev vs. aldım banka kredisi ile başka araç almayı bilirdim orası ayrı. napayım toplu taşımaya mı bineyim ailemle komple ? Şu zihniyeti anlamak gerçekten güç sizin tabirinizle 'zaykocu' denen tiplemeleri maddi durumlarına göre Bmw,Mercedes vb premium markalarda da görüyoruz. Arabanın aşığı falan da değilim en fazla 130 yapmışımdır arabayla.
    quote:

Orijinalden alıntı: Inferno

Dostlar,

Şu sıralar OTOPARK'ın ne denli sefalet içinde süründüğünü daha iyi ifade edebilmek adına bu mesajı sizlere Barcelona'nın beş yıldızlı otellerinden Grand Marina'nın 7. katındaki bir tuvaletten yazıyorum...

Çok yalnızım; geldiğim uçakta yanımdaki koltuk boş olduğu gibi, burada da otomobil medyasından Eren hariç benden başka kimse yok...

Sabahtan beri Carpe Diem'di, Barceloneta'ydı, şehrin en lüks restoranlarında ziyafet çekip duruyorum. Bu hengamede bir de locadan Flamenco izlemek durumunda kaldım. Yarın aynı işkence Mallorca'da devam edecek, inşallah cumartesi sona erecek... Üstelik bu tür lansmanlardan bu ay 3 tane, önümüzdeki ay -şimdilik- 2 tane daha var. Davet edildik bir kere, mecbur gidiyoruz...

İnanın hiç şevkim kalmadı... Malum, son projemiz yüzünden 3 ay daha iş yapmasak gene kârdayız. Gel de şimdi video çek!

Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım.

Neyse kafanızı şişirdim, kusuruma bakmayın. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalırmış...

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

Krdeş

Abonelikten çikarız

Sıkinti yapma
    İstiyosan 7 yıldızli otelden yaz,

Ben takip etmiyorum artik, yandaki onerilenlerde yeni testlerinizi gorunce heyecanlanmiyorum cunku biliyorum kurumsallik adi altinda objektiflikten uzak,araç verilsin lansmanlara çağırılsin diye otomobil distrubütörlerinin duymak istediklerinin söylendigi benim gozumde reklamdan farkı olmayan bir video beni bekleyen.

2013 yılından beri takip ettim o zamna abone sayınız 10 bin yoktu arac bulamiyodunuz belki ama samimi bi ortam vardi test edilen aracin ne oldugun bile onemi yoktu ve en onemlisi diliniz sivri idi arac yolktu belki ama objektiflik vardi. Yeni video gelmismi diye sayfa yenilettiren otopark oydu.Arada hala daily motiondan ayni vidyolari izlerim amator ama ruhlu muhip sinan and 3 lusunun testlerini.
    quote:

Orijinalden alıntı: Inferno

Dostlar,

Şu sıralar OTOPARK'ın ne denli sefalet içinde süründüğünü daha iyi ifade edebilmek adına bu mesajı sizlere Barcelona'nın beş yıldızlı otellerinden Grand Marina'nın 7. katındaki bir tuvaletten yazıyorum...

Çok yalnızım; geldiğim uçakta yanımdaki koltuk boş olduğu gibi, burada da otomobil medyasından Eren hariç benden başka kimse yok...

Sabahtan beri Carpe Diem'di, Barceloneta'ydı, şehrin en lüks restoranlarında ziyafet çekip duruyorum. Bu hengamede bir de locadan Flamenco izlemek durumunda kaldım. Yarın aynı işkence Mallorca'da devam edecek, inşallah cumartesi sona erecek... Üstelik bu tür lansmanlardan bu ay 3 tane, önümüzdeki ay -şimdilik- 2 tane daha var. Davet edildik bir kere, mecbur gidiyoruz...

İnanın hiç şevkim kalmadı... Malum, son projemiz yüzünden 3 ay daha iş yapmasak gene kârdayız. Gel de şimdi video çek!

Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım.

Neyse kafanızı şişirdim, kusuruma bakmayın. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalırmış...

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

Görmeyen kalmasın... Yazık gerçekten. Şu mesajını kendi sitenizin forumunda da paylaşsana bir
    Hahahhahahahaha kahkaha attım resmen istediği kadar parasi olsun isterse dubaiden yazsin adam olamadiktan sonra neye yarar. Zamaninda abonelikten çıkmıştım iyikide çıkmışım kimse ye de önermiyorum..Kimler geldi kimler geçti sorun gidenlerde miydi tabiki hayır.. Simdi dogan kabak , carviser ve muharrem gokceyi takip ediyorum.
  • Tamam.

• focustan sonra isler kotuye gitti sanki. doganlayken g3len giden arabanin haddi hesabi yoktu, simdi vosvos sahin kil tuy.

• ne güzel yükselişe geçmişlerdi, focus'u patlatıp top gear bünyesinden atılınca eskisinden beter duruma gidiyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experimentation

ne güzel yükselişe geçmişlerdi, focus'u patlatıp top gear bünyesinden atılınca eskisinden beter duruma gidiyorlar

O olay nedeniyle mi top gear ile ilişkileri bitti?
  • kazadan sonra doğan kabak ayrıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experimentation

ne güzel yükselişe geçmişlerdi, focus'u patlatıp top gear bünyesinden atılınca eskisinden beter duruma gidiyorlar

Bilmiyenler icin aciklarmisin durumu focus mevzuu nedir?

• And reis focus rs ile pistte simariklik yaparken arabayi patlatiyor olay bu.

• Ok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otoparkın durumu kötüye gidiyor, çok net.
  • cupra testleri,corvette-m5-amg testleri filan sabırsızlıkla beklerdim.şimdi youtube aboneliğinden bile çıktım.
  • hep sıfır araçlardansa toplumun daha büyük kesimine hitap eden araçları incelemeleride iyi bence 2. elleri daha da arttırmalılar
  • Gene eski günlerine döndüler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğan la ayrılıp gidip sdn deki antipatik adamla iş yapıyorlar daha beter olurlar.Doğan'ın youtube kanalında hep düzgün videolar var.Bana dostunu söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.
  • bak sen and araba patlatmış
  • Hic istikrarli degiller bu isler birazda istikrar istiyor.bi cok iyiler bi cok amator ,bazen haftada 3 video bazen ayda 3video

• Ben de ikinci el testlerini seviyorum, Şahin S de ilginç olabilir :D

• talharo123 T kullanıcısına yanıt
    videosu var mı acaba? youtube da bulamadım.
  • Vosvos var galiba su an son test. Dalga gececek durum yok cunku testleri gayet guzel. Bu kadar surus dinamiklerinden falan bahseden baska bir kanal zor. Digerleri teknik verileri verip geciyor.

• Beetle Juice kullanıcısına yanıt
    Videosu yok galiba bende bulamadım

Arabanın içinden geçmiş

https://www.otopark.com/2016/10/focus-rs-kazasi-hakkinda/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 4 Şubat 2017; 21:46:41 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.