Şimdi Ara

Otomotive ÖTV zammı geldi (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
623
Cevap
5
Favori
51.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
317 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zam değil,lütfen.Değişikliğe gidilmiş.Zam yok,asla.

• 30479 sayılı Resmi gazete de sayfa 292 madde 3'ü okursanız neden 30 ağustosta yayınlandığını anlarsınız 15 temmuz 2018 tarihli resmi gazetedir.

• Cehhabi gelince araclar fabrika cikis fiyatiylan satilacak. #caremmamoglu

• Biz en pahalı en lüks araçlara binebilmemiz için maalesef sizin dandik teneke ucuz araçlara binmeniz lazım.

Maybah ve Benzin ile....

"Beraat Albayrak"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zengin daha zengin fakir daha fakir oldu.

mersedesi olanların arabasının değeri arttı, ford fiat toyota sı olanların arabasının değeri düştü. elektrik gaz fiyatını artır kardeşim herkes ödesin devlet zorda ise. devlet orta sınıfa çöktü yine.

orta sınıf isen türkiyede kazanıp yurtdışında yaşayacaksın.

• halkın efendisi değil hizmetkarı olacağız diyerek iktidara geldi, geçen 18 yıl sonrası kendisi saraylarda yaşayıp, mercedes’lere binerken, kul olarak gördüğü türk milletinin en düşük segment basit bir otomobile bile erişimini neredeyse imkansız seviyesine getirdi.

türk milleti resmen açık açık, göstere göstere vergiler aracılığıyla “sömürülüyor”!!!

• elektroniğe de tekrar zam gelir yakında. saçma yemek programları vermeye başlarlar yakında, başka bir şeye para yetmeyeceğinden evden çıkamayacak halk. en iyisi akıllarına yemek sokayımda evde yemekle uğraşsın.

doların artış hızı çok fazla arttı.

12 yılda 2 kat. 2001-2013 1,6tlden -3,5tlye

7 yılda 3 kat. 2013-2020 3,5tlden 8tlye (sene sonu 10 lira olur, 3 kat olur)

2023 de dolar 15-20 lira benden söylemesi bu hız onu gösteriyor.

devlet arabaya zam yerine başka çözüm bulmalı.

• Akp'li seçmenler'de hiç demiyor ki ekonomi bu kadar iyi ise neden bu kadar zam ve vergi geliyor diye işte sizi bizden ayıran tek özellik IQ

• bisiklete bile ÖTV var. sorsan ülke gelişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay canına arkadaş, devlet, arabayı üretip de satandan daha çok para kazanıyor.

Eee o zaman niye yerli araba yapıyoruz, üretince bu kadar kârı olmayacak ki? Böyle daha iyi değil mi?

• Nasıl böyle, eğleniyor muyuz gençler? Otomotive ÖTV zammı geldi Otomotive ÖTV zammı geldi 

Siz alın buna binin

Otomotive ÖTV zammı geldi
  • yazıklar olsun her gün kazandığımız para değerini yitiriyor, her gün zengin daha zengin oluyor biz maaşlı çalışanlar sürekli fakirleşiyoruz. yazıklar olsun ya ne diyebilirim ki, insanın bu ülkede yaşama hevesini bırakmıyorlar. illa kaçıp gidelim mi vatanımızdır diyoruz ailemiz yerimiz yurdumuz burasıdır diyoruz ama sayılı günlerimizi yaşadığımız şu hayatta şu eziyete bak. bu resmen eziyet yahu. milletin avrupada 3 maaşıyla alabildiği arabaları burada aylık 10.000 lira geliri olan biri 250 bin lira kredi çekip 4 yılda maaşının yarısını ödeye ödeye sahip olabiliyor. ben anlamıyorum artık insanlar nasıl yaşıyor.

• Saray pazarlama Ahlat'ta yeni şube açtığı için taksitleri bitene kadar böyle işinize gelirse.

Peynir ekmek gibi beyaz eşyaları alırken iyiydi ..

• Devletim benim ne guzel. Bana secme hakki birakmiyor. Kendileri mercedes bana yerli clio. Komsu ulkem 50 bin avroya vergileride icinde satin alir iken. Benim vatandasim 200 bin avro uzerinde ayni araci almak zorunda. Bumu ekonomi anlayisi? Komunist ulkelerden ne farkimiz kaldi?

• Allah sizi nasış biliyorsa öyle yapsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sandıkta görüşeceğiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir günaydın diyenimiz yok ama. Zam diyenimiz çok

• "Sözcü yazarı Muratoğlu: Almanya'da 27 bin Euro'ya satılan Volkswagen Passat, Türkiye'de satılınca devlet 300 bin liraya yakın parayı hiç kılını kıpırdatmadan koyuyor kasasına"

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.