Şimdi Ara

Otomotivde ÖTV rekoru! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
3
Favori
17.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be geçen yıl ötv indirimiyle 22500 e yamaha mt 25 almıştım nakit almıştım hemde trink para şimdi 40 bine satıyor bayi :) dolar bozdurup almıştım lakin şuan dolar bozup almam doların değeri de düşük şuan dolar bile eridi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • noolacaağdı, bir saray nasıl geçinir haberiniz var mı, öyle sağda solda milletimizin sarayları var diye övünmesini biliyorsanız masraflarını da karşılayacaksınız, hamdolsun reyize saraya feda olsun

not: bu mesajı kefenimi giyip yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dndd -- 19 Ağustos 2020; 13:24:54 >
  • ÖTV geliri arttı demek çok araba satıldı demek değil. Vergi arttı millete giydirdik demek. Bu ülkede şu an ne araba ne ev ne de 2. el araba alan var. Millet altın alıyor. Bu haberi hazırlayan eleman olayı yanlış anlamış yada başka bir şey var.

• Devlet ÖTV'yi %256 yapsın,belki bugdan %-1 olur.

• dndd D kullanıcısına yanıt
    Kefen yerine sıcak tutan bişeyler giyseydin iyiydi, kış geliyor, Silivri tarafları soğuk olur..😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archi33tect -- 19 Ağustos 2020; 14:52:47 >
  • yarasın goçuma. daha çok saray lazım. çalışın köpekler.

• Nasıl zamsa Araç rekoru kırılıyor 2.Araç yokki Alalım Alan Alana...Ya işler kesattı nerden buldun Arabayı Babo.

• Ben anlamadım zaten bu kadar ÖTV’si vergisi zartı zurtu varken insanlar hala araba alıyor. 1 sene almayın ölmezsiniz, virüs geldi millet arabaya eve saldırdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: racitia

Fakirler binmesin trafik zaten cile ne o onune gelen 10 bine araba aliyordu iyi oldu bence size dolmus bisiklet denen bisi var aglamayin bence cok iyi oldu bende 5 araba var degerlendi oh vergide cekirdek parasi bana

Gözlerim kanadı. Bu Türkçe ile nasıl para kazanıyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okuma ticaret yap sende kazan kuzum mal gibi uni okuyanlara emir veriyom ben

• quote:

Okuma ticaret yap sende kazan kuzum mal gibi uni okuyanlara emir veriyom ben

Anlıyorum.

Otomotivde ÖTV rekoru!

5 arabası olan adam PS4'te kardeşlik peşinde koşuyor. https://forum.donanimhaber.com/satilik-oyun-hesaplari-death-stranding-cod-mw2-vs--141566579#141566579

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 19 Ağustos 2020; 16:59:11 >

• Galerimiz var :) Biraktik o isleri

• Biz bole kazandik paralari siz gibi zamanimizi bos bos nette milletin gecmisiniz tirtiklamadik aglamayalim ltfn...

• Hadi siz bisiklete binin 400 tl oyuna verin takas yapmayin tuketin sonra devlete laf atin bu devlet size fazla fazla

• quote:

Galerimiz var :) Biraktik o isleri

Şaşırtmadı. Otomotivde ÖTV rekoru! 

• Bu devleti yikamayacaksiniz sizin gibiler gidin heykelcik yapin siz biz uzaya siz heykele :)))))

• quote:

Bu devleti yikamayacaksiniz sizin gibiler gidin heykelcik yapin siz biz uzaya siz heykele :)))))

Olm ne boş konuşuyon ya, siyasete başladı şimdi oraya buraya salya sıçratıyor. Otomotivde ÖTV rekoru! 

• Fazla konusmayin silivri soguk viyak viyak edersiniz lan merak edip profiline bakmadim adam incik cincik etmis troll geldiniz troll kalcaniz bide bize dersiniz forever RABİA ;)

• quote:

Fazla konusmayin silivri soguk viyak viyak edersiniz lan merak edip profiline bakmadim adam incik cincik etmis troll geldiniz troll kalcaniz bide bize dersiniz forever RABİA ;)

Bu zekayla galeri açmanız bir mucize olmuş, vergi levhasını kim verdiyse bir daha kontrol etsin. :D Nasıl memur olduğunuzu da daha iyi anladım. E malum tanıdık adam olunca, memur değil, tıp okumadan doktor bile olursunuz. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 19 Ağustos 2020; 17:9:38 >
  • Matrahlarin acilen yenilenmesi lazım, 2017 de en boş paket talisman kampanyalı fiyatı 107 bin idi, üstelik dizel, şimdi benzinli 300 bin olmuş, vergi dilimleri kurla birlikte değiştikçe değişti..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.