Şimdi Ara

Otomobillerimize DH stickerı! [İPTAL, İLK MESAJ GÜNCEL] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
13
Favori
18.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlız oylama sadece bu olaya katılanlar arasında yapılacak degılmı? Yanı forumda herkese açık mı olacak yoksa?
  • Benim bildiğim kadarı ile herkese açık oluyor.

@kocaballi bir güzellik yapıp sadece katılımcı oylarını geçerli yapabilir mi? Bilemiyorum..
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    malesef...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grejuva007

quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Aceleyle şöyle bişey tasarladım.

Otomobillerimize DH stickerı! [İPTAL, İLK MESAJ GÜNCEL]

Hocam mükemmel buldum tasarımı ancak sticker olacağından dolayı şeffaf yapsanız daha iyi durur bence

Şuanda şehir dışındayım.Logosuz tasarım sanki daha hoş gibi...

• beni de yaz hocam :)
  • strawpoll.me sitesinden bir oylama açılır. Tasarımlar bu konuda numaralandırılır ve sadece katılanlara pm ile strawpoll linki gönderilerek oylama yapılabilir.

Edit: Ayrıca şöyle bir durum var. Oylamaya katılıcak kadar tasarım yok zaten. Büyük çoğunlukta lewel123ün yaptığı logoyu beğenmiş durumda. Ki bencede olması gerektiği gibi basit ve şık. Onu kabul edelim olsun bitsin işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1nvdr -- 29 Aralık 2013; 1:11:06 >
  • Bende katılırım.
  • Bende Ankara'dan katılırım
  • Bende katılırım
  • Sistem belli. Ortalığı karıştırmaya hiç gerek yok. Ayrıca şu an 9 tane tasarım var. Oylama için yetmez mi sizce?

@1nvdr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nk061 -- 29 Aralık 2013; 10:10:05 >
  • Siz öyle bir istekte bulunduğunuz için dedim. İlla katılımcıların oyları sayılsın denirse böyle bir seçenek var yani. Size pm ile 9 farklı tasarım geldiyse oylama yapılsın tabi.
  • 1nvdr 1 kullanıcısına yanıt
    Strawpoll sitesinde sadece 4 seçenek sunulabiliyor sanırım?
  • LOGO güzel olsun..Kocaman olmasın...DHF sadece otomobil den ibaret değil...İçinde ne ararsan var...Kim ne ararsa cevabını az çok buluyor....Logoyu sadce otomobil çizgisi ile yapmak eksik derim..daha çok düşünün...Arkadaşlar düşünüp bir şeyler çizin..Farklı tasarımlar gelsin...Oya sunup seçelim..Beleş olmaz...Adam başı 5 lira ödeyip zarf içinde alırız..PTT merkezlerinde gidip alırsak daha ucuz geliyor...Evinize en yakın PTT şubesinde parasını ödeyip teslim alıyorsunuz...Çok güzel olur...GÜNEŞTE SOLMAYAN BİR RENK SEÇİLSİN. GRİ METALİK veya GÖK MAVİSİ....Veya şu anki DHF rengi...TURUNCU daha uzaktan farkedilir......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taşkafa -- 29 Aralık 2013; 10:38:05 >

• Bu konu hala suruyor mu. Logo kesinlikle yuvarlak ve sade olmali. Donanimhaber yazmamali. Dh logosu yeterli. Otomobil genel kismi logoda one cikmali
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

Bu konu hala suruyor mu. Logo kesinlikle yuvarlak ve sade olmali. Donanimhaber yazmamali. Dh logosu yeterli. Otomobil genel kismi logoda one cikmali

+1
  • benide ekle hocam
  • Benide ekleyin lütfen
  • Hocam beni de ekle
  • Atmosphere kullanıcısına yanıt
    Önceki konumda katılımcı sayısı 30'u geçemediği için bırakmıştım. Ayrıca oy da kullanılmamıştı.

Bu sefer katılımcı sayımız bir hayli fazla
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.