Şimdi Ara

Otomobillerimize DH stickerı! [İPTAL, İLK MESAJ GÜNCEL] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
13
Favori
18.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takipteyiz hala oylamadan pm ile haberdar etme sansiniz olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bende yaptığım çalışmaları gönderdim.

Önemli olan a4 kağıda olacağı için sticker, a4 kağıda 2-3 tasarım yerleştirip nasıl olsa a4 ücreti ödeneceği için sayfayı azami ölçüde kullanmak gerekli.

Ayrıca çalışmalar vektörel olmalı ve jpeg olarak değilde pdf olarak kayıt edilmeli ki en iyi baskı kalitesine ulaşılsın.
  • güzel bişey olursa neden olmasın
  • benide ekle...
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifomer

Şimdi bende yaptığım çalışmaları gönderdim.

Önemli olan a4 kağıda olacağı için sticker, a4 kağıda 2-3 tasarım yerleştirip nasıl olsa a4 ücreti ödeneceği için sayfayı azami ölçüde kullanmak gerekli.

Ayrıca çalışmalar vektörel olmalı ve jpeg olarak değilde pdf olarak kayıt edilmeli ki en iyi baskı kalitesine ulaşılsın.

Değerli bilgiler için teşekkürler. Dikkate alacağım

@kalayci36 Oylama başladığında PM ile bilgilendirme yapacağım Büyük ihtimalle Pazar günü başlatacağım.

Herkesi ekledim arkadaşlar, umarım vazgeçmezsiniz.

• ben de katılıyorum.
  • Benide yazın bence sadece dh degilde.donanimhaber otomobil geneli belirten bir sembolde olabilir. Dh yi seviyorum ama ilgisiz yonetiler yuzunden reklamini heryerde yapmak istemiyorum. O yuzden dh logosu degilde sadece bizim anlayabilecegimiz bir sembolde olabilir. Mesela 4. Viteste çat yazılı resim olabilir

• Bende nk061 arkadaşa bir şey sormak istiyorum.mesela ben gaziantepteyim bu sticker bana nasıl ulaşacak ücret ne olacak?ücret o kadar önemli değilde ulaşması nasıl olacak çünkü ben köyde oturuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrullahberat46

Bende nk061 arkadaşa bir şey sormak istiyorum.mesela ben gaziantepteyim bu sticker bana nasıl ulaşacak ücret ne olacak?ücret o kadar önemli değilde ulaşması nasıl olacak çünkü ben köyde oturuyorum.

Kargo ile gönderilir, size ulasamaz ise kargo Şubesinden alabilirsiniz büyük ihtimal.

• quote:

Orijinalden alıntı: alper3333

Benide yazın bence sadece dh degilde.donanimhaber otomobil geneli belirten bir sembolde olabilir. Dh yi seviyorum ama ilgisiz yonetiler yuzunden reklamini heryerde yapmak istemiyorum. O yuzden dh logosu degilde sadece bizim anlayabilecegimiz bir sembolde olabilir. Mesela 4. Viteste çat yazılı resim olabilir

+1
    otomobil genel yazısı dışardan bakınca biraz anlamsız duruyor o yüzden daha önce bi arkadaşın daha dediği gibi DH oto yada DH otomobil kulübü tarzı bişey olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glpyldrm -- 27 Aralık 2013; 22:25:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Aceleyle şöyle bişey tasarladım.

Otomobillerimize DH stickerı! [İPTAL, İLK MESAJ GÜNCEL]

Bence çok güzel olmuş aceleyle bunu tasarladiysaniz biraz calisinca demekki ne güzel şeyler yaparsiniz elinize saglik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracıma şöyle bişey yaptırmıştım çokda hoşuma gidiyor. Buda sade şık bişey olursa yapıştırırım peki yapıştırmak zorunlumu?

Ayrıca DH nin etkili bedava reklamını yapıyoruz masraflara sponsor bari olsa.
  • Bende varım
  • Düşünce güzel fakat dışarıdan bir gözlemci olarak bir ricam olacak.

Lütfen dilimizi katletmeyin ve sadece Türkçe sözcükler kullanın.

Hatta başlıktaki "STICKER" bile rahatsız etmedi değil.
    ETİKET dense de anlaşılıyor sonuçta.

Selamlar
  • Takip
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    benide yazıver sonlara doğru :)
  • ekleyebilirsiniz.
  • @emrullahberat46 Hocam köyünüze kargo var mı, bilemiyorum fakat iş yerinize, okulunuza vs. merkezi bir yere kargolayabiliriz.

@tunc52 Yapıştırmak zorunlu değil. Aldıktan sonra ne yapacağınız pekte önemli değil

@merdempc Ekledim.

@serhatcn Tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Aceleyle şöyle bişey tasarladım.

Hocam mükemmel buldum tasarımı ancak sticker olacağından dolayı şeffaf yapsanız daha iyi durur bence

• bende istiyorummmm
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.