Şimdi Ara

Otomobillerimize DH stickerı! [İPTAL, İLK MESAJ GÜNCEL] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
13
Favori
18.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 aracıma da yapıştırırım keza kaliteli,düzgün ve şık stickerlar oldukdan sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de ekle.

• Beni de yazın listeye...
  • Eklermisin benide
  • Bende bendeeee

• listeye benide yazın
  • Yaz benide usta

• quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

quote:

Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mkdkutalmış

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Brian O Conner

Tasarım istenirse ben yapabilirim. Her üyenin bir kodu olur. Örneğin 01 - X Üye, 02 - Z üye gibi. Bu kodlamalar ile birbirimizi tanıyaibliriz. Veya direkt olarak üyenin sitedeki memid'sini yazarız stickera daha kolay olur.

Fikir iyi ama maliyet çok yüksek olur. Standart çıkarmaya rumuz yazmak (elle) daha düşük maliyetli olur..

Neden yüksek olsun bir sürü tasarımcı arkadaşımız var gönüllü olarak yaparlar elbet.

Üstad tasarımda ben de iyiyim, kastettiğim şey, ajansa gidip bir çıkartmadan 1000 adet isterseniz (atıyorum) 1.000 TL Fiyat verirler. Ama bu 1.000 adetin birinde x olsun birinde y olsun derseniz 4.000 lira isterler. Ajansın matbaanın işi toplu baskıdır.

Sparişe göre basılması yani bi banka hesabı verilir isteyen olursa 15 gün 1ay süre tanılır para yatırmaları için sizde ona göre basarsınız sonrada sticker elimize ulaşır bu yöntemle madurda olmazsınız elinizde fazladan sticker kalmamışta olur.

Üstad yine anlatamadım :)

Kastettiğim şey, her bir adet çıkartma aynı olursa maliyet düşer, bunu kastettim. Yani bir çıkartmanın üstüne mkdkutalmış, diğerine Aytürk vb yazmak maliyeti yükseltir. İşi üstlenmedim zaten ben, sadece fikrimi ve tecrübemi aktardım. Tasarım konusunda ihtiyaç duYulursa yardımcı olurum tabii.

Pardon çıkartmaların bu kadar özele kaçacağını bilmiyodum ben sadece DH otomobil formu gibi bi sticker anladım.

• Yaz benide

• beni de yaz hocam ama benim arabam yok muhtemelen laptop un arkasına yapıştırırım
  • hoş birşey çıkarsa ortaya bende varım abi.
  • takip

• Beni de yazabilirsiniz.
  • benide yazın

• 100 kişi falan oldu gibi.
  • bende varım sonuna kadar
  • Ben de varım takipteyim ...
  • Aslında Donanimhaber yönetimi yaptırsın isteyen üyelere dağıtsın bence böyle daha mantıklı
  • Güncelleyeceğim dedin ama hâlâ güncellemedin?

Benide ekler misin listeye?
  • Son durum nedir ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.