Şimdi Ara

Otomobilinizi kaç günde bir yıkıyorsunuz? (Yıkamanın yararları ve zararları) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
242
Cevap
2
Favori
16.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İki veya üç haftada bir yıkatıyorum. kışın süre dahada uzuyor tabi ayda bir filan.
  • Genelde kendim yıkıyorum kardeşimle. Her gün yagmur çamur var.
  • canımı sıkmaya başladığında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta da 1 yıkatmak istiyorum ama en son ne zaman yıkattım hatırlamıyorum.
    Dün içeride uçuşan tozlar dışarı çıksın diye camı açtım, sıcaklığa baktım 4 derece kapattım hemen
  • Rize'de bir tanıdık var oto yıkamacı herkese iç-dış 15TL bana 10TL. Ayrıca lastiklere cama falan özel bi ilaç sürüyor. Dostluğun faydaları
  • haftada 1 yıkıyorum,yazın boş olursam 2 kere yıkarım malum adana sıcağı,ama yıkadıktan sonra tshırt tarzı şeylerle siliyorum acayip toz kalıyor sildikten sonra sinir oluyorum özel bezler almak sanırım
  • Düzenli yıkamıyorum. Yıkatsam bile şantiyede köylerde batıyor araba. En son 2 hafta önce arka tampondaki boya atıklarını boyatmak için sanayiye gittim. Boyacım yıkatmış sağolsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangisi hocam bizde gidelim aradan ona

• quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

Valla ayda 2kere gibi. Geçen gün totale yakıt almaya gitmiştim baktım yıkama boş yıkayayım dedim arabayı. Şampuanladım süngerle yıkıyorum bir tane juke geldi yanıma hatunun teki indi benim aracımı da yıkar mısınız dedi

Avel beni orada çalışıyo sandı

Hocam deseydiniz senide yıkarım ama sonra diye o kadar mı görmemiş üstünüzde tulum vs yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: moonster61

keşke yıkasaydınız sonrasında durumu anlayınca yüzünün alacağı şekli merak ettim şimdi

Ben daha birşey diyemeden içeri gitti. 2dk sonra da gerçek yıkamacıyla döndü ama bakmadı baksaydı laf atacaktım. Ama olur böyle şeyler ya :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

Valla ayda 2kere gibi. Geçen gün totale yakıt almaya gitmiştim baktım yıkama boş yıkayayım dedim arabayı. Şampuanladım süngerle yıkıyorum bir tane juke geldi yanıma hatunun teki indi benim aracımı da yıkar mısınız dedi

Avel beni orada çalışıyo sandı

Hocam deseydiniz senide yıkarım ama sonra diye o kadar mı görmemiş üstünüzde tulum vs yoksa.

Ya kollar paçalar sıvalıydı arabayı da yakıştıramadı herhalde :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 ayda 1

• Hocam ben adres ile gitmiyorum Rize'yi baştan aşağı tanırım ama adres vermeye gelince havam sönüyor :D Yani beni Rize'de bir yere bırakın ben evimi şıp diye bulurum ama adresini maalesef bilnmiyorum :D Zaten yılda 1-2 kez gidiyorum pek boş vaktim olmuyor :) Arabayı park edeli heralde 4 ay olmuştur :)
  • Dolu yağması mahvediyo araçları ya.yıkama neysedr dolu yağması araç almaktan soğutuyo beni.

• 4 ay önce yıkatmıştım sonra baktım aracı ben bile tanıyamıyorum gittim yıkattım.Nedense oto yıkamalara güvenemiyorum arabayı part ettikden sonra el frenini eşşegin şeyi gibi dikmeleri beni ayar ediyor.Her oto yıkamada bu durumla karşılaşıyorum nedir bunların bu el freni fetişi çözemedim

• Her pazar ben kendim iç dış yıkarım. Bana arabamı yıkamak terapi gibi seviyorum yani

• Kirlendiği zaman ayda bir veya iki, üç ayda bir anca yatıyor ne yıkıyacam benden rahat.
  • Fırsat olursa her hafta. Kışın bir ayı geçebiliyor maalesef.
  • henüz hiç yıkamadım benden önceki sahibi aldığımda iç dış yıkatmıştı sanırım
  • d4hi kullanıcısına yanıt
    yemin ediyorum aynı durumdayız bendeki de 2002 model :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DragonLive -- 23 Ocak 2017; 22:45:22 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.