Şimdi Ara

Otomobilin tamamını ihtiyaç kredisi + taşıt kredisiyle almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Araba almayı düşünüyorum ancak elimde henüz peşinat yok. Peşinat biriktirmek de fiyatların sürekli artmasından dolayı pek mantıklı gözükmüyor. Acaba araca taşıt kredisi çekip peşinatı da tamamen ihtiyaç kredisiyle ödemek mümkün mü? Bankalar bu duruma müsade ediyor mu? Yardım için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Parayı döviz olarak biriktir

• Böcekli sümük kullanıcısına yanıt

hocam onun da fırsat maliyeti var. arabasız geçen süreler vs. o yüzden alma niyetindeyim.

• Kasko su trafik sigortası bakımı lastiği derken yıllık 10 bin e yakın maliyeti olacak en az. Onuda düşünmek gerek

• flyer kullanıcısına yanıt

sıkıntı yok hocam, onları da hesap ettim. bu kurla bu vergilendirmeyle her geçen gün zarardayız zaten. 3 ayda baktığım araçlarda segment düşeceğim kasım fiyatlarıyla beraber. sonumuz kötü.

• Ne yaptınız hocam bu konuda? Biraz konuyu hortlatıyorum ama. Ben de aynı düşüncelerdeyim su an.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam günümüz şartlarında değil fakat 2 sene kadar önce bu şekilde bir yöntem ile aldım. Sanırım sizin merakınız da iki kredinin de aynı anda çıkıp çıkmadığı.
    Farklı bankalardan 1 taşıt kredisi başvurusu ve aynı anda başka bankadan hazır kredi başvurusu yapmıştım. Hazır kredi onaylandığında kullanımı için taşıt kredisi onayını bekledim ve devamında iki krediyi de kullandım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan aynı arayış içindeyim ne yaptınız hocam alabildiniz mi

• Arkadaşlar 2.el taşıt kredisinde noterde imza atmadan banka satıcıya havale etmiyor parayı, satıcı da tedirgin oluyor bu konuyu nasıl çözülebilir adam ile anlaştık ama noterde imzadan önce parayı hesabımda isterim diyor banka da satış gerçekleşince havale ederim diyor.

• isokocak kullanıcısına yanıt
    Bu konunun çözümü yok hocam maalesef sistem bu şekilde işliyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • isokocak kullanıcısına yanıt

hocam bankaların prosedürü bu alacaksın adamı c bankasının subesıne götüreceksın satıs yapılınca para hesabına yatavak dıye kagıt falan verıyolar onu alsın. zaten banka kredileri bu sekılde işler konut kredisi vs kimse önceden gondermez ki en guvenlısı budur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.