Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Otomobilin mi var derdin var! | 2si1 Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
33
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Otomobilin mi var derdin var! | 2si1 Teknoloji ve Oyun Programı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1120 Mesaj
      14 Nisan 2018 21:53:51
      Gta,mesut ve bedir uclusu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

"Bir olay olduğunda, olayın failini bulmak istiyorsanız olayın sonucunun kime yaradığına bakın. Bu olay kimin işine yarar? bunu bilirseniz, bu işi kimin yaptığını da bilirsiniz.''
      KAŞİF KOZİNOĞLU
    • Yarbay
      6295 Mesaj
      14 Nisan 2018 22:04:03
      Mesut Çevik in gevşek oyun yorumları yüzünden izlemeyi bırakmıştım. Bu hafta teknoseyir kısa çıkınca tekrar izledim. God of War kısmından sonra tekrar izlememek üzere videoyu kapattım. Bu yaşta bu kadar editörlük yapıp nasıl böyle sığ olunur aklım almıyor. 1 saat oynamış mekanlar küçük diyor sen 1 saatte ne gördün acaba ? 1 saat oynamış 8.5 gibi duruyor diyor bu kafadan bende istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1361 Mesaj
      14 Nisan 2018 22:42:05
      Mesut abi seni severim ama sen oyun yorumlama abi..ekran kartı ,teknoloji bilgilerin harika bırak öyle kalsın..:)
      |
      |
    • Binbaşı
      1826 Mesaj
      15 Nisan 2018 01:57:18
      God of War muhabbetiniz nasıl sıktı nasıl sıktı anlatamam:-I Sondaki kaset CD geyiginiz de ayrı bir fecaat. Gündem videosu cekiyorsunuz sanıyordum ben.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
      |
      |
    • Binbaşı
      1395 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      William F. Buckley Jr.

15 Nisan 2018 02:09:34
      Enis teknoloji haberlerinde acayip sıkılıyor ve genelde konuşmuyor bile

Mesut Çevik de oyunlar hakkında sizi tatmin edecek şeyler söylemeyebilir azıcık tahammülünüz olsun

Beğenmiyorsanizda izlemeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Üç türlü aristokrasi vardır: birincisi yaş ve kıdem, ikincisi servet, üçüncüsü akıl ve bilgidir.

En şereflisi sonuncusudur.
    • Yüzbaşı
      399 Mesaj
      15 Nisan 2018 11:44:02
      Mesut oyun yorumlamasın diyenlerden gına geldi.Adamın bende bazı programlarında görüşlerine katılmıyorum,ama kendi fikrini veya düşüncesini söylemesin demek ne demek?Böyle iş olmaz.1 saat içinde gördüklerini sevmemiş,editoryal olarak değil,oyunu oynayan biri olarak ilk bir saatlik kısmı ağır bulduğunu,diğer oyunlarda açılışların hep epik olduğunu,bu fiyata hemen alınmaması gerektiğini ve oyun puanlamalarının da ne şekilde yapıldığından dem vurmuş.Dediklerinin çoğu doğru.Birşeyi sevmek ya da sevmemek kimsenin tekelinde değil.Uncharted 4 de sıvadığını zaten kendisi de dedi.
      |
      |

-Objektif Oyunsever-
    • Binbaşı
      1567 Mesaj
      15 Nisan 2018 13:07:50

Mesut reis seviyorum seni. Sakin yanlis anlama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34sem -- 15 Nisan 2018; 13:9:58 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      480 Mesaj
      15 Nisan 2018 14:15:41
      Umarım Mesut abi buradaki belki de doğru fakat acımasızca olan yorumları kafasına takmıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniko1 -- 15 Nisan 2018; 14:18:13 >
      |
      |
    • Binbaşı
      1713 Mesaj
      15 Nisan 2018 15:32:51
      Mesut abi oyunla ilgili yorumlarına devam et God of war'a yaptigin yorumlara katılmasam bile farklı yorumların olması güzel bir sey bence. Enis abi ile beraber böyle devam edin şahsen ben eğlenerek izliyorum..
      |
      |
    • Yarbay
      6211 Mesaj
      15 Nisan 2018 15:35:24
      UC4'den daha kötü bir oyunsa bu gow, most overrated demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HIGHER -- 15 Nisan 2018; 15:35:49 >
      |
      |

Sloganlarla düşünmek saçmalıktır.
    • Yüzbaşı
      428 Mesaj
      16 Nisan 2018 11:06:00
      Bu muhabbeti severek takip ediyorum muhteşem bir ikili tepkiler zıtlaşmalar sanki, karagözle hacivat izliyomuşum hissi veriyor bazen oyun ve teknolojiyi sizinle takip ediyoruz azı çoğuyla tadı tuzuyla, gow herzaman efsaneydi muhtemelen çok sattırıcak ps4 muhtemelen sony nin amacı pro sattırmak ama bakalım ilerleyen günlerde görünen yorumlarınızı bekliyoruz
      |
      |
    • Binbaşı
      1246 Mesaj
      16 Nisan 2018 11:29:59
      yeniliklerden haberdar ediyorsunuz bizi çok teşekkürler. gow3 için ps3, uncharted 4 için ps4 alıp bitirip satmış biri olarak bende Mesut Çevik ile aynı düşüncedeyim bence ps4 aldırtmaya değecek tek oyun uncharted4 tür bir xboxone onex sahibi olarak da görüşüm budur bende illa oynamalıyım duygusunu yaratamadı gow4. Zevkler renkler tartışılmaz.
      |
      |

• Misafir Üyelik
      56692 Mesaj
      17 Nisan 2018 12:08:19
      Yılın en iyi oyunları yine konsolda! Mesut Çevik üzgünüm ama bükemediğin bileği öpeceksin. God of War yine tarih yazdı rakibi olmayan bir oyun. Esas PC'de oyun olmamasını yorumlayın RDR bile çıkmadı 2 geliyor :P
      |
      |
    • Yarbay
      2513 Mesaj
      17 Nisan 2018 16:38:25
      İşyerinde izledim gayet zevkli bir programdı :)
      |
      |

Psn ID : Komple10

[c
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Ankara Web Tasarım
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.