Şimdi Ara

Otomobilin mi var derdin var! | 2si1 Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Program Akışı:

00:40 Dubai önümüzdeki ay dijital plaka denemelerine başlıyor
    05:13 ODTÜ'nün geliştirdiği kamerayla sisli havalar artık engel değil
    08:14 Grand Theft Auto V Tüm Zamanların En Kârlı Eğlence Ürünü Oldu
    10:38 Grand Theft Auto IV'ün Bazı Şarkıları Yakında Kaldırılacak
    14:32 Maliye Bakanı Ağbal uyardı: İnternetten para kazananlar vergisini ödeyecek
    18:30 Leap Motion 100$ civarında bir zengin gerçeklik kaskı tasarladı
    22:27 God of War oynadık, konuştuk, tartıştık!
    40:25 ABD Gıda ve İlaç Dairesi göz hastalıklarını tespit eden yapay zeka yazılımını onayladı
    47:04 Federal Ticaret Komisyonu garanti etiketlerine savaş açtı
    49:10 Ghost Recon: Wildlands'e Splinter Cell görevleri geldi
    50:03 Hollywood filmlerinin Türkiye'de çekilmesi için teşvik
    54:11 Apple HomePod satışları hayal kırıklığı yarattı
    1:00:01 Gümrük vergi muafiyeti sınırı 22 euro'ya indi

• Mesut Çevik in gevşek oyun yorumları yüzünden izlemeyi bırakmıştım. Bu hafta teknoseyir kısa çıkınca tekrar izledim. God of War kısmından sonra tekrar izlememek üzere videoyu kapattım. Bu yaşta bu kadar editörlük yapıp nasıl böyle sığ olunur aklım almıyor. 1 saat oynamış mekanlar küçük diyor sen 1 saatte ne gördün acaba ? 1 saat oynamış 8.5 gibi duruyor diyor bu kafadan bende istiyorum
    MEsut Çevik :D

Önceden UNCHARTED 4 için, bu oyun çok fazla abartılıyor diyordun. Oyunu beğenenleri fan olarak lanse ediyordun ama şimdi aynı cümleleri sen kuruyorsun çok enteresan :D

Birde Bond filminde, bahsettiğiniz motosiklet çekimi için, çatıya zarar gelmesin diye motorun geçeceği yerlere plastikler yerleştirildi, kırık olan kiremitlet düzeltildi.

Ama o çatı zaten çok kötü olduğundan ve o dönem, tarihi yer için nasıl çekime izin verirsiniz diye yaygara koptuğundan, olay bond filmi çekimlerine patladı.

Demek istediğim orası zaten harabe gibiydi :D

Adamlar tam tersi, bizim göstermediğimiz saygıyı göstermişlerdi oraya.
  • Tamam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlamadan haberlere devam :)

• Youtube bekliyoruz :)

• video oynatıcınız çok donuyor bir türlü yeterli seviyede buffer yapmıyor bu yüzden de 1080p'de habire donuyor :( internet hızım 24 mbit, youtube'dan izlediğimde böyle bir sorun olmuyor.

not: videolarınızı içerik olarak çok seviyorum. şikayetim donanımhaber oynatıcısına

• Turkiyede hersey dert

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahh sizin dertlenmenizi istemem arabanızı bana verin lüdfen
  • La yeter cidden yeter playerlerın hepsi sıkıntılı biri açılmaz biri hata verir parayı cukkalamayı iyi biliyorsunuzda playerlerı düzeltemiyorsunuz delireceğim şimdi

• Persiyada doğdu
    Piskopat oldu
    Herkese şirk koştu
    Savaaaaş tanrısı savaaaaş tanrısııı oooooOOoOooOoooOo

• Adama bak sanki videoyu izlemek için para veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesut witcher 3 için sıkıcı ya bıraktım ben demişti hatırlatalım :D
  • mesut çevik mümkünse oyun yorumlamasın.
  • god of war kısmı başta olmak üzere genel sohbet çok doyurucu ve güzeldi bence :)

• Mesut çevik zamanında unc4 ‘üde kötülemişti . Oyun hamuru gibi , dağlar gerçekçi gözükmüyor, renkler bir tuhaf gibi yorumlar yapmıştı .Sonra yanıldığını kabullendi şimdi de harika grafikleri var diyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 14 Nisan 2018; 17:34:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MEsut Çevik :D

Önceden UNCHARTED 4 için, bu oyun çok fazla abartılıyor diyordun. Oyunu beğenenleri fan olarak lanse ediyordun ama şimdi aynı cümleleri sen kuruyorsun çok enteresan :D

Birde Bond filminde, bahsettiğiniz motosiklet çekimi için, çatıya zarar gelmesin diye motorun geçeceği yerlere plastikler yerleştirildi, kırık olan kiremitlet düzeltildi.

Ama o çatı zaten çok kötü olduğundan ve o dönem, tarihi yer için nasıl çekime izin verirsiniz diye yaygara koptuğundan, olay bond filmi çekimlerine patladı.

Demek istediğim orası zaten harabe gibiydi :D

Adamlar tam tersi, bizim göstermediğimiz saygıyı göstermişlerdi oraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herhangibirkullanici -- 14 Nisan 2018; 17:23:59 >
  • Lokom derken bokum demeyi cok iyi bilen editör oldugu icin fazla ciddiye almayiniz kendisini be elemanin yorumlarina bakarak oyun alacaksaniz hiz almayin.

• O kadar yapay gülüyorsun ki enis izlerken zorlanıyorum

• GTA IV'deki şarkı lisansı yüzünden şarkıları değiştirme olayı ilk değil.2017 Mayıs ayında Alan Wake'in şarkı lisans süreleri dolduğu için dijital mağazalardan kaldırıldı direk oyun.Kütüphanelerinde olanlar ya da kutulu alanlar için problem yok.

• xbox 360 ı 2013 te aldım, xkey vardı içinde. enine boyuna oyun oynadım 3 yıl. 2 senedir evde yatıyor.
  • Hakkaten o bilgisayarda işlendi mi? :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.