Şimdi Ara

Otomobilden anlayanlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk arabam için yardımlarınızı bekliyorum. 25 binden yukarıya çıkamam. Sedan veya 3 kapı düşünmüyorum.

20 bin civarı, Hatchback 5 kapı kasa tipinde, benzinli lpgli araç bakıyorum ama nerden başlayacağımı bilemedim.

hangi marka modellere bakmamı önerirsiniz?

Teşekkürler.

• Anlaşılan bekarsiniz 2000 focus düşünebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O fiyatları biraz daha zorlarsanız Golf 5 bile bulunabilir.
  • fiesta veya ibiza olabilir.
  • Eski kasa fiestalar bu fiyat aralığında geziyor 2005 bulunabiliyor gibi. Araç hk ne söyleyebilirsiniz? artıları eksileri. @Senkei

Az daha az daha demek istemiyorum aslında. benim için 25 üst sınır gibi tabi biraz beklenip alınabilir. Golflere bakmamıştım hemen bakacağım. @mucahitkarakus

Focus 2000 alınması mantıklı araçlardan kesinlikle lakin biraz küçük kasa bi araba istiyorum. golf polo fiesta tarzı. Tabi focus da sürmedim hiç. Bi denersem fikrim değişebilir. şimdi baktım da onları da bi deneyip değerlendirmek istiyorum. Teşekkürler @LENCER

Anlayabileceğiniz gibi öğrenerek ve araçları tanıyarak gidiyorum. Evet, bekar ve öğretmenim. Mesleğim icabı haftasonu falan gezerim. Öyle çok gezen biri değilim. Sadece araba lazım olduğu için alacağım.

Şimdi sormak istediğim en elzem konu.
    Bi araç kaç km de alınmalı. markaya göre değişen bir durum tabi ama sizlerin fikirleri nelerdir?

Ayrıca bu parça boya, değişeni olması durumunu ben çok önemsemiyorum. Alınca 5-6 sene bineceğim. Çok mu önemli neden bu kadar önemli.
    Tabi 15 bin liralık hasar kaydının olduğu arabalardan uzak olmaya çalışıyorum.

ayrıca 1.2 motoru biliyorum yetersiz kalabiliyor. Lakin 1.4 ve 1.6 arasında nasıl bir seçim yapmam lazım? Teşekkürler

• saru08 kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafta mı oynama var yoksa aracın şoför tarafı sağda mı?
  • Hyundai Getz

• Fabia veya İbiza bakabilirsin

• saru08 kullanıcısına yanıt
    tamam teşekkürler.
  • Fabialara baktım teşekkürler listeme ekledim. Hoj arabalar biraz araştırdıktan sonra değerlendireceğim. Teşekkürler @Denim_Blue

Getz düşünmüyorum ama i20 kullandım harika bir sürüş zevki var. uzun yola gelmeyen bir araç gibi. teşekkürler @Respectformuslims

zaten baktığım araçlar genelde uzun yola gelmeyecek araçlar gbii görünüyor.
    cevapsız kalan bir sorum vardı. Tekrar deniyim şansımı.

Bir otomobil kaç kmde alınmalı? tecrübeleriniz nelerdir?
  • İlacınız tertemiz 25 bine 2008-2009 Getz

• quote:

Orijinalden alıntı: saru08

25.000 TL ye Volkswagen Golf 1.6 öneririm
    2006 model
    74.000 km
    Benzinli
    Düz vites
    GÖZ AT

Sitenizdeki ilan sahte. Fotoğraflara bakarsanız anlarsınız. Büyük ihtimalle dolandırıcı. Nasıl izin veriyorsunuz bu kişilere?

• Renault veya hyundai alabilirsin

• Ibiza, fabia ya da cordoba olabilir.

• quote:

2006 model
    74.000 km
    Benzinli
    Düz vites
    GÖZ AT

Sen birsey onerme bence. Kibris plaka, sagdan direksiyon araba onermek neyin kafasi.

• rek3 R kullanıcısına yanıt
    Km olayı biraz çetrefilli, mesela ben de eski bir Fabia sahibi idim, 2008 model aracı sattığımızda 2450.000 diyordu sayaç Yani diyeceğim o ki temiz bakılmış, servise zamanında girmiş, özenli kullanılmış araç isterse, 300.000 km de olsun. Fakat 150.000kmde servis hak getire kasislerden dümdüz geçen arabayı alacağıma özenli binilmis yüksek kmdeki aracı alırım.

Ama yine de psikolojik sınırın 150-200 arası olsun. Sonuçta en az 15 senelik araba. Kmyi mesajla kontrol etmeyi de unutma, iç aksamlarına dikkat et.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Renault veya hyundai alabilirsin

Hiçbir şekilde sahte olamaz sizin yanlışınız o gözlerinizi bozmuşsunuz

?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHIHAD -- 29 Temmuz 2016; 12:47:08 >
  • Teşekkürler :) @Denim_Blue

yüksek km li dizel araç alınmamalı değil mi? yani bi problem yaşandığında masrafları yüksek oluyormuş.
    fabia bakıyorum şu sıralar, nasıl bi araç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

quote:

2006 model
    74.000 km
    Benzinli
    Düz vites
    GÖZ AT

Sen birsey onerme bence. Kibris plaka, sagdan direksiyon araba onermek neyin kafasi.

adam site reklamı yapıyor tıklasınlar diye. amacına ulaşıyor sonuçta yoksa önerdiği bişey yok keşke bunu anlamış olsaydınız. ilave olarak bu ........... sitesinin reklamını bu aralar forumda epey yapıyorlar.

• Airapper A kullanıcısına yanıt
    30 35 istiyorlar dizellere

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.