Şimdi Ara

Otomobil Severler Sohbet Konusu. (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.012
Cevap
49
Favori
127.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kaç kişisiniz ? Sedan Hb ?

Eğer bütçe kısıtlıysa söylediğiniz araçlar uygun gibi. Son aracım olsun biraz da masraf edeyim gerekirse, ama iyi rahat bir araba isterseniz Düşük model Honda Accord'lara bakabilirsiniz.

Bence o fiyatlara bulunabilir gibi geliyor Focus 1 de bakabilirsiniz. Hem sorunsuzdur, hem de albea'dan da clio'dan da daha keyifli ve iyi arabadır.

Saygılar.

Edit: Son olarak bu aracı da incelemek isteyebilirsiniz, bi ara bu başlık altında da konusu açılmıştı.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-nasyonel-1992-mazda-929-3.0-v6-otomatik-255663905/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas246 -- 19 Ekim 2016; 13:32:33 >

• Tam hedeflefigim gibi oldu 4,5 litre ortalama ile evden eve rotayı tamamladım. Detay ları bir konu açıp paylasayim, dertsiz başıma dert alasim var)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Otomobil Severler Sohbet Konusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Tam hedeflefigim gibi oldu 4,5 litre ortalama ile evden eve rotayı tamamladım. Detay ları bir konu açıp paylasayim, dertsiz başıma dert alasim var)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Otomobil Severler Sohbet Konusu.

4.5 mi

kuga'dan 10 litre ile selamlar allahtan fazla km yapmıyorum. hoş 1700 kg 180 bg tam otomatik benzinli 4*4 ne yaksın. normalde hiç sallamam benzin 5 tl olunca ben bile takılıyorum bazen. Hopi yüzde 3 bonus veriyor diye bp'den aliyorum benzini artık.

• Detaylar burada arkadaşlar
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=121212952&p=1&anchorToGo=121213284#121213284

• Legolas246 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Duzgun bir fd6 50den basliyor. 50 lira da yazik

• ya bugün agea'nın hb'sine ilk kez bindim. basbaya güzel araçtı. bayaa sessiz, konforlu. geniş, tipi de iyi. bir tek müzik sistemini beğenmedim. c sınıfında resmen f/p olmuş.

bende mi bir yamukluk vardi, spor sonrası her tarafım ağrıyor var mı başka deneyen. yolcu koltuğuna oturdum gerçi.
    sizin görüşleriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 20 Ekim 2016; 20:48:07 >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Bende beğenmiştim.Genel olarak hoşuma gitmişti kullanmadım am 1.4 T-jet Düz vites ilede keyifli olacağını zannediyorum.Birde ben incelerken yanda 1.6 A/T Lounge sedan vardı.Fiyatı sanırım 65 küsür felandı.O donanım,kadife ve hissi güzel koltukları ve otm şanzımanlı sedan bir araca göre fiyatını gerçekten iyi bulmuştum.Babam da beğenseydi almıştık muhtemelen.
  • 2012-2013 kasa Citroen C4 ve Peugeot 308'lerin otomatikleri aynı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

2012-2013 kasa Citroen C4 ve Peugeot 308'lerin otomatikleri aynı mı ?

Birebir aynimidir emin değilim(öyle olduğu aklımda kalmis ama yaniliyorda olabilirim) ama çalışma mantiklari aynı.

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Hangisi daha mantıklı desem peki ?
  • quote:

Çok fark olduğunu düşünmüyorum hocam. Eğer iki model arasında kaldiysaniz kasaya odaklanin derim. Motor şanzıman 3 aşağı 5 yukarı aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

ya bugün agea'nın hb'sine ilk kez bindim. basbaya güzel araçtı. bayaa sessiz, konforlu. geniş, tipi de iyi. bir tek müzik sistemini beğenmedim. c sınıfında resmen f/p olmuş.

bende mi bir yamukluk vardi, spor sonrası her tarafım ağrıyor var mı başka deneyen. yolcu koltuğuna oturdum gerçi.

Ben hb be sw modellerini çokta kötü bulmuyorum. Fiyatına göre sundukları fena değil aslında.hele bugun yeni civici yakından inceleyince. tek sıkıntısı güvenlik testinin bir muamma oluşu. Su araç bir teste girsede hepimiz rahatlasak

• quote:

Mantıklı hangisi bilmem ama C4'ün farklı bir çekiciliği varO göbeği sabit direksiyon,elektronik gösterge paneli,dik arka stoplar vs hoş detaylar.Fiyatlarıda bir tık daha uygun sanki 308'lere göre oy hakkımız var ise ben c4'e atıyorum
  • Hemen hemen aynıysa fiyat olarak seçim yapılabilir. Aracı aldıktan bir süre sonra tayin isteyip 2-3 yıl daha aracı kullanacağım için dizel otomatik araca yöneliyorum gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

ya bugün agea'nın hb'sine ilk kez bindim. basbaya güzel araçtı. bayaa sessiz, konforlu. geniş, tipi de iyi. bir tek müzik sistemini beğenmedim. c sınıfında resmen f/p olmuş.

Hb ve Sw görmedim ama sedanı gayet şık buluyorum, güzel renkleri de var.

Sedanı bir defa incelediğim üzere tatminkar bir kalitesi vardı bu konuda abartılı derecede aşağılanmayı haketmediğini düşünüyorum ki hb de detayların daha özenli olduğu yalıtıma vb özenildiği söyleniyor hatta amortisörleri yoldan gelen darbe arttıkça yumuşayabiliyormuş.

Özellikle iyi bir Ncap sonucu alırsa açıkcası eleştirilerin çoğunu görmezden gelebilirim.

Yeni nesil Fiat larda Türk mühendisler çalışmış ve proje özenilmişse o araç ülkemiz şartlarında çoğu markadan daha vefalı oluyor, binek ve ticari Fiat larımızdan tecrübem ile yazıyorum.

• quote:

2012-2013 kasa Citroen C4 ve Peugeot 308'lerin otomatikleri aynı mı ?

mcp ve auto 6r diye geçiyor. araçlara göre yazılimları farklı ama mekanik , Robot aynı. c4'lerde bir tık daha konforlu geçişler ama ciddi bir fark yok. ikiside sorunsuz araçlardır. c4'ün tipi bece daha iyi zaten eski aracım

• james may'in Cars of THE people adlı güzel bir programı var, araçların tarihi, hikayeleri. izleyen var mı, arada zaman geçirmek için iyi. THE grand tour'da geliyor.

bu arada bugün kuga forumuna koymuşlar. benim aracın arazi kabiliyeti ve sürüş konusunda diğerleri ile farkını gorebilirsiniz. yalnız azıcık çince
    https://www.youtube.com/watch?v=KgSFq_7ESzM

CR-V'nin bir kere daha berbatbir suv olduğunu gördüm.Kuga'yı izlerken tüylerim diken diken oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

CR-V'nin bir kere daha berbatbir suv olduğunu gördüm.Kuga'yı izlerken tüylerim diken diken oldu

ya kugadaki mesele aracın bunları zorlanmadan yapması, kullanması cidden zevkli. ama ülkemde değeri asla bilinmeyecek. çok yakar muhabbeti. haksız değiller çok yakıyor

cr-v makyaj sonrası şehir suv'u olarak kabul edilebilinir seviyede saçma fiyatı olmasa. lakin ben kuga'ya tam 55k daha az ödedim. yurtdışında aynı fiyat bunlar ayıptır.

grand Tour ne zaman başlıyor şimdi. tamamı special bölümler gibi olacakmış.

Yalnız Ecoboost kuga harbiden yakıyorBenim gibi senede 20 bin km yapanların ocağını söndürür
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.