Şimdi Ara

Otomobil Severler Sohbet Konusu. (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.009
Cevap
49
Favori
127.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: P1YADE

Beyler iyi geceler istanbul da intercity park dışında hız yapabileceğimiz bir alan var mı

Buda bonus videonuz ben sürekli izlerim süper bir video çekmiş adam

Almanya'da ki sartlarla burada ki sartlar esit degil.

Ana yolunda nereden kactigi belli olmayan atin kostugu bir duzenimiz varken, sehiricinde onunu net gormeden ust hizlara cikmak mantikli gelmiyor. (Sehirdisi da keza oyle)

Focus 1 ile seneler once 160km/h suratte giderken kopege carpmis biri olarak bu ihtimal bile sansli degilseniz game over olmaniza yeter. Kaldi ki +200..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: supremum01

quote:

Orijinalden alıntı: P1YADE

Beyler iyi geceler istanbul da intercity park dışında hız yapabileceğimiz bir alan var mı

Buda bonus videonuz ben sürekli izlerim süper bir video çekmiş adam

Almanya'da ki sartlarla burada ki sartlar esit degil.

Ana yolunda nereden kactigi belli olmayan atin kostugu bir duzenimiz varken, sehiricinde onunu net gormeden ust hizlara cikmak mantikli gelmiyor. (Sehirdisi da keza oyle)

Focus 1 ile seneler once 160km/h suratte giderken kopege carpmis biri olarak bu ihtimal bile sansli degilseniz game over olmaniza yeter. Kaldi ki +200..?

Zaten şu videoyu türkiyede yapmamız imkansız adam arkadan 300 ile geliyor sol şerit saniyesinde boşalıyor bizde öyle hız 80 kmh düşer

• A6'lara baktm bugündeİçimde garip bir audi sevgisi var
  • Günaydın iyi haftalar
  • Günaydın iyi haftalar herkese.
  • supremum01 kullanıcısına yanıt
    bunu bademle de yapıyorları sanırım. şu anda normale düşürdüm hocam spor balık sebze derken. allah'dan hanımlar var biz dikkat etmesek de onlar ettiriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 17 Ekim 2016; 13:31:36 >
  • Bu ara yine beni yoklama başladılar kendimi hep sahibinden de araba bakarken yakaliyorum, yılın bu dönemleri hep aynı virüs hücuma geçiyor su 1 -2 ayı atlatabilirsem güzel günler beni bekliyor.

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    1-2 ay ne güzel bir zaman dilimi. 1 yıl geçse de biz de önümüzü görebilsek
  • Ve yol biter gibi
    Bu mesaja eklenen görseller:

Otomobil Severler Sohbet Konusu.

• Alternatif yol bulunur ve zirve yapılır
    Bu mesaja eklenen görseller:

Otomobil Severler Sohbet Konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 18 Ekim 2016; 12:35:03 >
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Yine nerelerde geziyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Yine nerelerde geziyorsunuz?

Senelik izninden yanacak 5 gün vardı bu hafta kullanayim dedim, kizimla nebiyan dağına gidelim istiyordum dün bütün gün yağmur yağınca bugüne kaldı. samsun da sabah hava açıktı bizde çayımızı sutumuzu ve baba yapımı tostlarimizi aldık akşamdan şarj edilmiş makinelerimizi alıp sabah 8 de yola ciktik ama 30 km gidip 19 mayısa ulaştığımız da yağmur başlamış ti. Burada yağmurlu havada dag bayır gezmek biraz tehlikelidir (heyelana çok müsait) rota hakkında da hiç bilgim yoktu bu yüzden gidebildigimiz yere kadar gidelim istedim fazla risk alma düşünmüyordum ama denemeden de dönmek istemedim. Büyükşehir belediyesi samsundaki doğal turizm alanlarına o alanın dokusunu bozmayacak şekilde beton yollar yapıyor (gerçekten çok başarılılar Avrupa da goreceginiz manzaralar ortaya çıkıyor) burada da ilk fotoğrafı paylaştigim yere kadar sorun yoktu ama orada heyelan olmuş yolu buldozer ile kapatmışlar ama azmin elinden hiçbirşey kurtulmaz hesabı sonucta arabanın gidebilecegi en son noktaya kadar yağmur altında gittik, araç tavana kadar çamur oldu :) ama sonuçta görevini başarıyla tamamladı. Çok güzel fotoğraflar çektik baba kız dönüşte de Turhan ustada bafra pidemizi yedik ve geldik, bu arada 100 kusur kmlik bu maceranın ortalama tüketimi ise 5,8 litre olunca keyfim iyice yerine geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Senelik izninden yanacak 5 gün vardı bu hafta kullanayim dedim, kizimla nebiyan dağına gidelim istiyordum dün bütün gün yağmur yağınca bugüne kaldı. samsun da sabah hava açıktı bizde çayımızı sutumuzu ve baba yapımı tostlarimizi aldık akşamdan şarj edilmiş makinelerimizi alıp sabah 8 de yola ciktik ama 30 km gidip 19 mayısa ulaştığımız da yağmur başlamış ti. Burada yağmurlu havada dag bayır gezmek biraz tehlikelidir (heyelana çok müsait) rota hakkında da hiç bilgim yoktu bu yüzden gidebildigimiz yere kadar gidelim istedim fazla risk alma düşünmüyordum ama denemeden de dönmek istemedim. Büyükşehir belediyesi samsundaki doğal turizm alanlarına o alanın dokusunu bozmayacak şekilde beton yollar yapıyor (gerçekten çok başarılılar Avrupa da goreceginiz manzaralar ortaya çıkıyor) burada da ilk fotoğrafı paylaştigim yere kadar sorun yoktu ama orada heyelan olmuş yolu buldozer ile kapatmışlar ama azmin elinden hiçbirşey kurtulmaz hesabı sonucta arabanın gidebilecegi en son noktaya kadar yağmur altında gittik, araç tavana kadar çamur oldu :) ama sonuçta görevini başarıyla tamamladı. Çok güzel fotoğraflar çektik baba kız dönüşte de Turhan ustada bafra pidemizi yedik ve geldik, bu arada 100 kusur kmlik bu maceranın ortalama tüketimi ise 5,8 litre olunca keyfim iyice yerine geldi.

Ne güzel, keyifli gezmeler.

O ekibi buraya da alsak?

Edremit Körfezi nde yerleşim birimlerinde doğru dürüst yol ve alt yapı yok ancak günden güne heryer çirkin çirkin dipdibe binalarla doldu, eskiden ne kadar da güzeldi oysa

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

quote:

O ekibi buraya da alsak?

Edremit Körfezi nde yerleşim birimlerinde doğru dürüst yol ve alt yapı yok ancak günden güne heryer çirkin çirkin dipdibe binalarla doldu, eskiden ne kadar da güzeldi oysa

Çok keyif aldık valla yarın aynı ekip baba-kiz Ankara ya yola çıkıyoruz (amaçsız bir gezi babaanne ve dedeye sürpriz yapacağız)

Edremit körfezi-ayvalik arası resmen cennet bir yer orayı mahvetmekte ancak biz Türklere özgüdür. Senenin 1 ayı kullanılan yazlıklarla doldurulmuş ve betonlastirilmis bu cennet yerlere bu kadar pervasız bu kadar hesapsız imar uygulaması yapan herkesten bence hesap sorulmalı.
    Burada belediye doğal alanlarda gerçekten iyi çalışıyor (Kızılırmak deltasında öyle güzel işler yapıyorlar ki alinlarindan opesim var) buraya ilk geldiğimiz de Turkiye'nin kuşlar açısından en değerli sulak alanlarından olan bu deltada insanlar tapusuz yapılaşmaya gitmişlerdi sağ olsun belediye hepsini yıktı yolun betondan ve daracık yaptı sürekli ekipler içerde tur atıyorlar ve bu kadar güzel bir doğal yaşam alanını çocuklarımızın cocuklarinin gorebilmesine imkan sağlıyorlar. Umarım yarın öbür gün bunlar rant hesaplarina kurban gitmezler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

quote:

O ekibi buraya da alsak?

Çok keyif aldık valla yarın aynı ekip baba-kiz Ankara ya yola çıkıyoruz (amaçsız bir gezi babaanne ve dedeye sürpriz yapacağız)

Edremit körfezi-ayvalik arası resmen cennet bir yer orayı mahvetmekte ancak biz Türklere özgüdür. Senenin 1 ayı kullanılan yazlıklarla doldurulmuş ve betonlastirilmis bu cennet yerlere bu kadar pervasız bu kadar hesapsız imar uygulaması yapan herkesten bence hesap sorulmalı.
    Burada belediye doğal alanlarda gerçekten iyi çalışıyor (Kızılırmak deltasında öyle güzel işler yapıyorlar ki alinlarindan opesim var) buraya ilk geldiğimiz de Turkiye'nin kuşlar açısından en değerli sulak alanlarından olan bu deltada insanlar tapusuz yapılaşmaya gitmişlerdi sağ olsun belediye hepsini yıktı yolun betondan ve daracık yaptı sürekli ekipler içerde tur atıyorlar ve bu kadar güzel bir doğal yaşam alanını çocuklarımızın cocuklarinin gorebilmesine imkan sağlıyorlar. Umarım yarın öbür gün bunlar rant hesaplarina kurban gitmezler.

Ooo en görülesi olan da dede ile ninenin şaşkın ve sevinçli yüzleri oluyor öyle süprizlerde!

• Bu arada yarın ankaraya giderken bir hypermiling denemesi yapmayı dusunuyorum (eğer sabredebilirsem)
    Hoş 0 rakımdan 900 takıma tırmanırken ne kadar tasarruflu araç kullanılabilir bilmiyorum ama bi denemek istiyorum.

Tahminleri alalım

• Hocam naptın aracı sattıktan sonra, alabildin mi bir şey ?
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    Aldim hocam. 2004 318i otomatik aldim. Bir nasip olmadi konu acmak. Güzelce bir kac resim çekip konuya ekleyecegim.

• Pi kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam kazasız belasız inşallah. Kaç km'de, ne kadara mal ettin ?
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim amin insallah. 167binde. 10bin kmdir prins lpg takili. 45 civarina mal oldu. Bazi seyleri fiyattan dustuk. Onlari ben halledecegim. Simdilik yakit disinda memnunum Civicten sonra biraz agir geldi yakiti. Yarın bakim yaptiracagim. Az biraz dusecegini umuyorum bakalim

Aklimda olan bir modeldi. Bir sorun olmazsa en az 2 sene binerim. Sonrasina bakariz artik..

Buradakiler gibi araba tecrubem yok. Fakat soylendigi gibi hakikaten kaliteli bir arac.

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.