Şimdi Ara

Otomobil Severler Sohbet Konusu. (341. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.012
Cevap
49
Favori
127.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Dikiz aynasına takılan sistemler var.

Ya da daha iyisi Android bir sistem taktırmak. Android auto olunca navigasyon sorunu da ortadan kalkıyor.
    https://m.n11.com/peugeot-508-2011-2012-2013-android-7160-navigasyon-multimedya-P302604234?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwmq3kBRB_EiwAJkNDp7qanXh2SjC40twUjRCP1nLYYTlDQrFmekkOMTqig3y68MyWkPJLIRoC_tsQAvD_BwE

https://m.n11.com/dikiz-ayna-1080p-on-arka-kamera-park-sensoru-geri-gorus-P272163033?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwmq3kBRB_EiwAJkNDpyQhtAEmQY7qS7_lmDE4QLi6JdmrU7yqCGVRXscE19yql4T4cMVK4xoCutEQAvD_BwE
    Örnek olarak.
    Android ekranları sevmiyorum hocam, ama şu dikiz aynasının gelişmiş halleri varsa olabilir gibi tabi sağı solu delip kesmeden yapılabilir mi bilmiyorum. Vakit bulunca araştıracağım.

Bugün 100 km kadar aracı şehir içi denedim baskı balatada sorun yok. Auto 6r etg6 dan daha yavaş o nedenle cactuse alışmamdan kaynaklanıyor.

Varta marka start stop akü bugün serviste takdırdım. Gitmişken triger devirdaim ve gergi rulmanı için fiyat sordum 2000 tl dediler çok dedim siz karar verin indirim yaparız dediler.biraz indirim yaparlarsa onlarıda değiştirip kafa daha rahat bineriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Kuga için 2800 demişlerdi trigere normal gibi. Android tabletler araç ile tam uyumlu ise sırıtmıyor aslında, direksiyondan kumanda falan çalışıyor.

Şanzıman güncellemeleri tam yapılmıştır sanırım servis bakımlı sonuçta. Alışırsınız bir süre sonra.

• quote:

Kuga için 2800 demişlerdi trigere normal gibi. Android tabletler araç ile tam uyumlu ise sırıtmıyor aslında, direksiyondan kumanda falan çalışıyor.

Şanzıman güncellemeleri tam yapılmıştır sanırım servis bakımlı sonuçta. Alışırsınız bir süre sonra.
    Araç kmsinin %80 ini uzun yolda yaptığı için tahminim 200.000 km yenkadar baskı balata sıkıntı çıkmayacaktır.tabi bizim zorlu şehir içi ortamı bu kmyi aşağı çekebilir ama yinede kısa ve orta vadede bir sıkıntı çıkarmaz gibi duruyor.

Triger seti devirdaimle birlikte 1200 tl (içinde antifiriz değişimi falanfa var)
    800 de gergi seti.
    Aslında fiyatlar diğer markalara göre çok uygun ama 4 te lastik alacağım o yüzden masraflar artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 16 Mart 2019; 19:44:48 >
    Valla şu piyasa şartlarında bayaa uygun triger.

Üstüne km'yi uzun yolda yapmış araç iyi bulmuşsunuz.

Sw'leri ben de seviyorum ama hanımdan bam yiyorum, yüksek olmak zorundaymış araç.

• quote:

Sw'leri ben de seviyorum ama hanımdan bam yiyorum, yüksek olmak zorundaymış araç.
    Sende çok hanım köylüsün ama .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Rus ayısı biraderim

Uzun yaşamın sırrı hanım köylü olmak. Salı günü işler sonunda bitiyor bu hafta ararım. Bahçeşehir'e yazdırdık oğlanı.

• quote:

• Bir halt yedim az önce ama hayırlısı.

Arabayı 5 ay sonra yıkamaya götürdüm adam abi 2000 tl'den indik seramik koruma 699 TL diye beynimi yedi, tamam demiş bulundum.

Türk işi ucuzculuk kanıma işlemiş. Terra city denen güya lüks alışveriş merkezinin altındaki yer, bakalım ne çıkacak yazarım.

Adam 8 saat sürer dedi normal bir süre mi bu?

• quote:

Bir halt yedim az önce ama hayırlısı.

Arabayı 5 ay sonra yıkamaya götürdüm adam abi 2000 tl'den indik seramik koruma 699 TL diye beynimi yedi, tamam demiş bulundum.

Türk işi ucuzculuk kanıma işlemiş. Terra city denen güya lüks alışveriş merkezinin altındaki yer, bakalım ne çıkacak yazarım.

Bildiğim kadarı ile:

Yıkanacak
    Kil yapılacak
    Kalın-ince pasta cila atılacak
    Sonra seramik kaplama yapılacak

Ve sen artık o seramik kaplamayı korumak için ekstra efor sarf edeceksin.
    Senin gibi 3-5 ayda bir arabayı yıkamacı eline verenler için pek uygun değil.

Kil arkasından ince pasta cila attırsan yeterdi.

3 yıl garanti verdi ama garantisi bizzat kendisi

Yıkanmadığı sürece bir şey olmuyorsa zaten benim araç kirin tanımı gibi. Neyle yıkanacak ki bu şimdi.?

• quote:

Bir halt yedim az önce ama hayırlısı.

Süre normal
    Olaya gelince bence para tuzağı ama en azından sen tuzaktan 700 lira ile kurtulacaksın.

Güle güle kullan.

Dal çiziklerinden korur, artı boya koruma yapılıyor dediler oğlanı bıraktığım yolda da bayaa sürtüp duruyorlar. Birde yazın güneşin altında siyah araç malum.

Neyse 700 TL ayrıntılı yıkama da yapılacak diyip kendimi avuturum.

• quote:

Dal çiziklerinden korur, artı boya koruma yapılıyor dediler oğlanı bıraktığım yolda da bayaa sürtüp duruyorlar. Birde yazın güneşin altında siyah araç malum.

Neyse 700 TL ayrıntılı yıkama da yapılacak diyip kendimi avuturum.
    Valla hocam dediğim gibi bence pek faydası yok ama araba siyah olunca (bu derdi bizde aldık başımıza) 700 tl ye ben olsam bende yaptırabilirdim

Sen bi bak bakalım nasıl yapmıilar. Bide Kampanya ne kadar devam edecekmiş ağustosta tatile gelecez bize yetişirmi

• quote:

3 yıl garanti verdi ama garantisi bizzat kendisi

Yıkanmadığı sürece bir şey olmuyorsa zaten benim araç kirin tanımı gibi. Neyle yıkanacak ki bu şimdi.?
    Yazılı değil ise o iş tırt...

Hehe yıkandığı gün cilalanacak, güneşte varsa vay be diyeceksiniz, sonra gökyüzünde iki bulut görüp lanet edeceksiniz. Ben yıkamadan önce hava durumuna bakarım genede 24 saat içinde yağar şerefsiz.

Siyah yakışıyor ama 508 sw tarzı araçlara.
    Gelin Antalya'ya bekleriz panther ile.

Olduğu kadar artık gaza geldim bir an işte. Bu arada araca arkadan çarpmışlar dünde hey allahım, tampon komple içe kaymış.

• quote:

Olduğu kadar artık gaza geldim bir an işte. Bu arada araca arkadan çarpmışlar dünde hey allahım, tampon komple içe kaymış.
    Geçmiş olsun varmı bi hasar?
    Nasıl olmuş boya?

Yok içten metali eğilmiş gibi bir şey dediler mini onarımda, sökülecek düzeltilir takılacak.

Bu arada panther ile gezindik biraz c4 cactus corolla falan baktık alınırsa 2. El BMW alınır dedik çıktık

• quote:

Yok içten metali eğilmiş gibi bir şey dediler mini onarımda, sökülecek düzeltilir takılacak.

Bu arada panther ile gezindik biraz c4 cactus corolla falan baktık alınırsa 2. El BMW alınır dedik çıktık
    Antalyada bi arkadaşım var çok temiz kullanır arabasını 2017 model 1 serisi var onda da satmayı düşünürmü bilmem ama almayı düşünürsen bi sorayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 18 Mart 2019; 23:25:21 >
  • 
Sayfa: önceki 339340341342343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.