Şimdi Ara

Otomobil Severler Sohbet Konusu. (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.009
Cevap
49
Favori
127.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: esmerce

Sağol Allah razı olsun.

Araç çok güzelmiş güle güle kullan, senle bu araçların ilanlarına önce de bakmıştık sanki.
    Evet bayağı bi oldu yine doğuda antepmiydi adıyamanmı hatırlayamıyorum bunun gibi ilk sahibinden hatasız bir ilan denk gelmişti buradan paylaşmıştım ertesi gün satıldı araç avucumuzu yaladık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esmerce kullanıcısına yanıt
    Allah rahmet eylesin. Herkesin başı sağolsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Sağol abi..

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Hatırladım satılmıştı, çok temizdi o da.

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

669252616

Alıntıları Göster
    Üstad hayırlı uğurlu olsun çok güzel bir seçim umarım uzun yıllar sorunsuz sıkıntısız binersin

• quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

Üstad hayırlı uğurlu olsun çok güzel bir seçim umarım uzun yıllar sorunsuz sıkıntısız binersin

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Şu ana kadar aldığım en yüksek kmli araç, inşallah pişman olmam.

Araba çok güzel ve karizma. Hayırlı olsun abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Araba çok güzel ve karizma. Hayırlı olsun abi
    Teşekkür ederim çok daha iyileri senin olsun.

Allah rahmet eylesin abi.
    Kazasız belasız binmek nasip olsun inşallah.

Pazarlığı kaça bitirdin abi ? Bir de şanzımanı nasıl kontrol ettirdin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Kazasız belasız binmek nasip olsun inşallah.

Pazarlığı kaça bitirdin abi ? Bir de şanzımanı nasıl kontrol ettirdin ?
    72 ye anlaştık. Şanzımanı özel olarak kontrol ettirmedim baskı balata değişecekmiş gibi düşündüm. Değişim iatiyorsa zaten kendim kullanacağım değişim istemiyorsa zaten sıkıntı yok diye baktım olaya
    Ama şimdi sivastayım 300 kmdir deniyorum.
    Hiç sıkıntısı yok benim kullanımımlada ızunca nir süre daha şanzımandam sıkıntı çıkmaz.
    Bakımı daha 1 hafta önce yapılmış. Bütün enjektörleri araç tamamen servis bakımlı olduğu için geçen hafta yenilenmiş.
    Bunların tirgeri 10 yıl veya 180 bin ama ben kısa sürede değiştiririm akü start stopu çalıitırmıypr bi akü alacağım 4 de lastik 75_77 arasına bana sıfır masrafla değişmesi gereken herşeyi değişmiş olarak mal olmuş olacak.
    Bir süpriz çıkarmazsada mutlu mesut kullanır gideriz. Araç çok çok iyi.
    Tam benim için kesilmiş kumaş 300km nin ortaşaması 4.4 litre ortalama sürat 104 km

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

669252616

Alıntıları Göster
    İlan uçmuş. Hayırlı olsun. İnceleme isteriz.

Hayırlı olsun tekrar :)
    Başınız sağolsun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

İlan uçmuş. Hayırlı olsun. İnceleme isteriz.

Alıntıları Göster
    Sağolun
    İnceleme ise yazmayacağım hocam konunun eni sonu şimfiden belli yarı otomatik şanzıman.
    Ama arabaya hayran kaldım gerçekten birçok açıdan çok başarılı tam bir uzun yol arabası.
    Dün gece hiç uyamadan sabah maraşa indim (otobüste uyuyamam) öğle ne kadar alım satım plaka işlerini hallettik 1 saat önce ise 650 km tamamen yapmurda yol yapıp eve girdim halen şu satırları yazacak mecalim var.

E yıllardır istediğiniz tarz hocam heyecandandır o birazda

D sınıfı uzun yolda cidden güzel oluyor. Hele sw ekstra yalıtım ve donanımla süper.

Yarı otomatik 1-2 sorun uzun yolda tam tersine avantaj. Yalnız sizin oralar yokuşluydu di mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 15 Mart 2019; 20:28:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

E yıllardır istediğiniz tarz hocam heyecandandır o birazda

D sınıfı uzun yolda cidden güzel oluyor. Hele sw ekstra yalıtım ve donanımla süper.

Yarı otomatik 1-2 sorun uzun yolda tam tersine avantaj. Yalnız sizin oralar yokuşluydu di mi?
    Evet hocam platonik aşkınıza açılırsınız oda tamam bir çay içelim derya bizimkisi o hesap şimdi herşeyi çok iyi geliyordu ama daracık site otoparkında 4.80 lik aracı parketmeye çalışınca ilk golü yedik aha geri görüş kamerası yok. 4 bölgeli otomatik klima olan araçta geri görüş kamerası yok ama olsun.
    Evet bizim burası çok yokuşlu ama ben 5 senedir burada easytronic ve etg6 ile tecrübeliyim. Çok nadir sıkıntı yaşayacak kadar ustalaştım hatta cactuste bu şanzımandan nefret eden adamı yanıma yolcu verseler indiğinde etg6 ya methiyeler düzmezse gel yanıma. Bunda ise daha çok az tecrübem olmasına rağmen aracın ağırlığı nedeniyle az gazla kalktığında veya vites değiştirdiğinde az gaz vererek silkelemeyi sıfırlamaya çalıştığında bir üst vites aracı toplamaya yetmiyor (kavrama sıyırmış da olabilir ilerleyen günlerde tam net teşhisi koyarım) o yüzden torku yüksek tutacak kadar fazla gaz vermek lazım gibi ama bu seferde silkeleme hissediliyor gibi ama dediğim gibi daha bu konuda tecrübem az önümüzdeki hafta herşey netleşir.

Kavrama gitmiş gibi. Eski c4 mcp sahibiyim bende. 1-2 gün sonra alışmıştım. Aslında inanılmaz basit, insanlar nasıl ayarlayamıyor ona hayret ediyordum.

Yokuşa gelmeden kulaklığı çek. Bu kadar.

Taktır hocam dışarıdan kamerayı o bir şart artık.

• Sağolun teşekkür ederim arkadaşlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Kavrama gitmiş gibi. Eski c4 mcp sahibiyim bende. 1-2 gün sonra alışmıştım. Aslında inanılmaz basit, insanlar nasıl ayarlayamıyor ona hayret ediyordum.

Yokuşa gelmeden kulaklığı çek. Bu kadar.

Taktır hocam dışarıdan kamerayı o bir şart artık.
    Servisi aradım ekran değişmeli dediler 3000 tl cik miş. Böylece,
    Amannnn canım eskiden kameramı vardı moduna girmem çok çabuk oldu
    Bunu bi araştıracağım ekran değişmeden oluyorsa takdırırım ama 3000 tl vermem bi geri görüş kamerası için.

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.