Şimdi Ara

Otomobil Severler Sohbet Konusu. (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.009
Cevap
49
Favori
127.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam herhalde bunu yanlış anlayıp yanlış yazıyorlar. Bahsi geçen durun mtv den doğacak fark olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Hocam herhalde bunu yanlış anlayıp yanlış yazıyorlar. Bahsi geçen durun mtv den doğacak fark olacaktır.

• Bu gün Civic NB shibi olan bir arkadaşıma uğradım, klasik sol tarafta hafif göçük gibi birşey vardı onun için aracını servise bırakacaktı; bırakmış ve + olarak sol tarafta 5, sağ tarafta 2 gamze daha tespit etmişler. O da şaşmış kalmış.

Tabi ki kullanıcı hatası...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Futbol topu gelmiştir hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bu gün Civic NB shibi olan bir arkadaşıma uğradım, klasik sol tarafta hafif göçük gibi birşey vardı onun için aracını servise bırakacaktı; bırakmış ve + olarak sol tarafta 5, sağ tarafta 2 gamze daha tespit etmişler. O da şaşmış kalmış.

Tabi ki kullanıcı hatası...
    Köpüklememişler mi?

• Çok üzücü yahu. Yığınla para verip aldığın aracın kaportası gün geçtikçe mahvolsun.
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Araç serviste gamzeleri düzelteceklermiş, köpük hakkında bilgim yok. Dikkatli bakmadan görülecek birşey değildi ama servis gamzeleri kendi bulmuş. Çoğu kişi de bizim gibi görmüyor ve o yüzden yok diyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Çok üzücü yahu. Yığınla para verip aldığın aracın kaportası gün geçtikçe mahvolsun.
    Rezillik yahu!

Kasa değişmeden düzelecek birşey de değil. Üretim bandında köpük sıkıp buna da düzeltildi demek, daha da büyük rezillik.

• aknasmub kullanıcısına yanıt
    Bu çocuklar da hep Civic lerin etrafında top oynuyor .

• quote:

Rezillik yahu!

Kasa değişmeden düzelecek birşey de değil. Üretim bandında köpük sıkıp buna da düzeltildi demek, daha da büyük rezillik.

Alıntıları Göster
    Yeni araçlarda bu sıkıntının olmadığını söylüyorlardı. Köpükle mi çözmüşler işi ?
  • quote:

Yeni araçlarda bu sıkıntının olmadığını söylüyorlardı. Köpükle mi çözmüşler işi ?

Alıntıları Göster
    Üretim aşamasında köpük sıkılıyor, diye okuyorum.

• quote:

Üretim aşamasında köpük sıkılıyor, diye okuyorum.

Alıntıları Göster
    Alan kişilere saygı duymaktan öte sözüm yok.
  • 1.0 - 1.2 TSI varken dizel almak mantıksız konusunun sonucu ne oldu ? Mantıklı mantıksız mı ?
  • quote:

1.0 - 1.2 TSI varken dizel almak mantıksız konusunun sonucu ne oldu ? Mantıklı mantıksız mı ?
    Konuyu takip etmedim, gerçi artık dh çok vakit ayırmıyorum ama ne olacak tsi ciler için tsi dizelciler için dizel galip gelmiştir. Tsi cilerin birisi seneye dizel alırsa en iyisi dizel olur. Dizelcilerin birisi seneye tsi alırsa en iyisi tsi olur.

Uzun lafın kısası kim ne kullanıyorsa en iyisi odur

• Aynen öyle. Kim ne kullanıyor ise onun galip çıkması kaçınılmaz son.

Zaten konuyu açan Antalyanın boş yollarında dolanıyor, o yüzden ona yakıt az gibi duruyor. Gelsin benim güzergaha 1.2TSI ile 7.5-8lt yaksın, gider dizel alır onu övmeye başlar.

• Şu an jetta kullanıyorum tdi dsg 6 lt karma tüketim var

Passat tsı dsg kullandım 1 ay kadar onda da tüketim aynı güzergahlarda 7 -7.4 gibi karma tüketim vardı

1.2 tsi dsg kombinasyonu muhtelemen daha az yakıyordur tekrar jetta ve golf gibi bir araç alacak olsam bu kombinasyonu tercih ederdim

• Benim clio bile soğuk hava, klima ve şehir içi kısa mesafeden dolayı 8 litreyi görüyor. Benim gibi kullanan tsi cilere sormak lazım doğru karşılaştırma için.
  • S80 kullananınız varmı?

S40, s60 kullandım ama s80 hiç kullanmadım.

(Kafayı bu ara s80 lere takdım arabayı satabilirsem 2010_2011 model s80 alma niyetim var.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobilci_x -- 13 Ocak 2019; 17:18:38 >
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Piyasa şu an çok durgun. Kimse aracını satamıyor.

• quote:

Piyasa şu an çok durgun. Kimse aracını satamıyor.
    Aynen, bakalım satılırsa gözüme bir araç kestirdim ama iyimi yaparız kötü mü bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.