Şimdi Ara

Otomobil Severler Sohbet Konusu. (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.009
Cevap
49
Favori
127.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

hocam fiyatı arttırmışlar

Çok ziyaret ettik hocam ondandır😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

:)

Fotoyu çekerken bir an donuyorum sandım!

İstanbul’da hava 3 dereceydi, Gelibolu’da ise 5, ancak denizden esen şiddetli rüzgarla beraber insanı titreten bir soğuk vardı.

-30 dereceden selamlar. İşler bitiyor yarın pazar dönüş 5 derece 3 derece neymiş.

• Banyo penceresinden anlık bugün biraz ısındı birde

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Geçtiğimiz yıl -27'den foto atmıştım Gümüşhane'den. Hayatımda gördüğüm en sert soğuklardan biriydi. Bir de Sivas'ta 3-5 nöbetine 3 içlikle gittiğim zaman vardı

Bu arada İlksan kampanyası;

HONDA CİVİC 1.6 SEDAN ELEGANCE ECO (1597 cc) (BENZİN/LPG) 101.400,00 TL 70 Adet

Liste fiyatı;

1.6 Elegance Eco Otomatik | 1597 cc | Benzin/LPG 107.650 TL
    Antalya da soğuk, kafam üşüdü. Geçen sene de bşr ara soğuk yapmıştı, hatuelarsan.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Geçtiğimiz yıl -27'den foto atmıştım Gümüşhane'den. Hayatımda gördüğüm en sert soğuklardan biriydi. Bir de Sivas'ta 3-5 nöbetine 3 içlikle gittiğim zaman vardı

Bu arada İlksan kampanyası;

HONDA CİVİC 1.6 SEDAN ELEGANCE ECO (1597 cc) (BENZİN/LPG) 101.400,00 TL 70 Adet

Liste fiyatı;

1.6 Elegance Eco Otomatik | 1597 cc | Benzin/LPG 107.650 TL

temel tepe mi çavuş talimgah/kısa dönem mi?

Ben çavuş talimgah da acemilik yapmıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 28 Şubat 2018; 22:20:13 >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Devlet hastanesinin olduğu yoldaki giriş değil de arka taraftaki Temeltepe girişinin karşısında 31. Mühimmat Bölüğü var dış bölük, orada yaptım kısa dönem olarak
    Eksi mi 30?!?

Bir defa Sivas’ta o kadar soğuğa denk gelmiştim hatırladığım kadarıyla kıkırdak dokuya sahip organlar çıtırdıyordu (kulak burun falan)

:))

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Eksi mi 30?!?

Bir defa Sivas’ta o kadar soğuğa denk gelmiştim hatırladığım kadarıyla kıkırdak dokuya sahip organlar çıtırdıyordu (kulak burun falan)

:))

Artı işemek için bazı organlar zor bulunuyor eldivenin içinde eller falan.

Bu kez zorlamadı aslında, soğuk ama güneş var. -15 derecede 1 mart.

Asıl kötü olanı bulutlu 2-3 derece gündüz - 4 gece. Çamurlu buz oluyor ve ciddi hasta ediyor adamı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Antalya da soğuk, kafam üşüdü. Geçen sene de bşr ara soğuk yapmıştı, hatuelarsan.

Antalya'da nemli soğuk pis yav. Hele rüzgar yoksa şehir resmen pus altında kalıyor seralar sağolsun.

Ruslar yoksa soğuk havadan dolayı mı tembel ve alkolü seviyor acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

O eskidenmiş, şimdi bayaa çalışıyorlar. Hatta iş etiği ve çalışma isteğinde bize fark atarlar.

Alkol ısınma amaçlı kullanılıyor tabi. Birde soğuk kış gecelerinde asırlarca içmişler, kolay bırakmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

O eskidenmiş, şimdi bayaa çalışıyorlar. Hatta iş etiği ve çalışma isteğinde bize fark atarlar.

Alkol ısınma amaçlı kullanılıyor tabi. Birde soğuk kış gecelerinde asırlarca içmişler, kolay bırakmazlar.

Anladım,alkölü bırakmaya bırakmasınlarda benim duyduğum iş yaparken bile arada ıçıyorlarmış öğleden sonra başlıyorlarmış diye duymuştum

• Bol bol su için ve böbrek taşı oluşmasına izin vermeyin. Günde en az 2,5-3 litre. Ağrısı, ameliyatı ve ameliyat sonrası çok zor.
  • quote:

Bol bol su için ve böbrek taşı oluşmasına izin vermeyin. Günde en az 2,5-3 litre. Ağrısı, ameliyatı ve ameliyat sonrası çok zor.

Hayırdır hocam bir sıkıntı yoktur inşallah.

• quote:

quote:

Bol bol su için ve böbrek taşı oluşmasına izin vermeyin. Günde en az 2,5-3 litre. Ağrısı, ameliyatı ve ameliyat sonrası çok zor.

Salı gunu tas oldugunu ogrendik ve doktor kontrolunde Cuma gunune kadar dusmesi icin ugrastim ama olmadi. Cuma gunu de acele bi sekilde ameliyata alindim ve dun taburcu oldum. Kucucuk tas 1 bobregin calismasina engel olmus.

O kadar hareketli, sporu seven biri olmama ragmen tas olusmus. O yuzden siz de onlemlerinizi alin ve gunde 2,5 litreden az su icmeyin. Cok zormus, hic boyle bilmezdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Salı gunu tas oldugunu ogrendik ve doktor kontrolunde Cuma gunune kadar dusmesi icin ugrastim ama olmadi. Cuma gunu de acele bi sekilde ameliyata alindim ve dun taburcu oldum. Kucucuk tas 1 bobregin calismasina engel olmus.

O kadar hareketli, sporu seven biri olmama ragmen tas olusmus. O yuzden siz de onlemlerinizi alin ve gunde 2,5 litreden az su icmeyin. Cok zormus, hic boyle bilmezdim.

Geçmiş olsun hocam, acil şifalar dilerim.

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam. Sağlığa dikkat
  • quote:

quote:

quote:

Geçmiş olsun. Böbrek ağrısı çekenlerden biliyorum, çok fena.

Ben çok su içerim, yaz-kış fark etmez. Eşim nerdeyse su içmeden yaşayabilir, zorla içiriyorum.

İçin.

İçirtin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Geçmiş olsun hocam, garaburu suyu diye bir şey var, birde kızılcık bunlar ciddi böbrek dostudur aklınızda olsun.

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.