Şimdi Ara

Otomobil Severler Sohbet Konusu. (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.009
Cevap
49
Favori
127.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RevivaL

Evet bire bir aynı araç. Jantlara kadar :)

çok iyi fiyat valla.
    daha bugün birisine bir insignia önermiştim 2014 model cosmo 1.6 t otomatik benzinli 30.000 de hatasız fiyat en son 81.000 di.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

Bugün yeni Polo ya bakmak için VW ye uğradım, gördüğüm bir Tiguan Allspace 1.4 150 Hp 224.000 Lira :) üstelik made in mexico arka kapılar full sert plastik :)

hayırdır pandayımı değiştireceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Evet bire bir aynı araç. Jantlara kadar :)

çok iyi fiyat valla.
    daha bugün birisine bir insignia önermiştim 2014 model cosmo 1.6 t otomatik benzinli 30.000 de hatasız fiyat en son 81.000 di.

Fiyat da güzelmiş. İnsignia'yı çok beğeniyorum, vakti gelince alırız belki bakalım
  • quote:

quote:

Bugün yeni Polo ya bakmak için VW ye uğradım, gördüğüm bir Tiguan Allspace 1.4 150 Hp 224.000 Lira :) üstelik made in mexico arka kapılar full sert plastik :)

Aklımda var belki yaza doğru :)

Panda hala şiçindeki kıvraklığı ve ebatları ile rakipsiz bir mini ama hem güvenlik seviyesi hem yedek parça sorunu düşündürüyor artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Aklımda var belki yaza doğru :)

Panda hala şiçindeki kıvraklığı ve ebatları ile rakipsiz bir mini ama hem güvenlik seviyesi hem yedek parça sorunu düşündürüyor artık.

Değiştirin hocam güvenlik önemli Daha öncede anlatmıştım biz pandayı kardeşim o zaman sürekli çevre yolunu kullandığından güvenlik nedeniyle değiştirdik ve sanki malum olmuş gibi corsa daha 1-2 aylıkken çevre yolunda öndeki araçtan fırlayan bir metal parçası lastiğe ok gibi saplanıp patlattı (90-100 km gibi bir süratteyken) çok iyi bir sürücü olmayan kardeşim corsayı o şekilde kontrol edip kenara alabildi ama araç panda olsaydı bu kuvvetle muhtemel bir felaketle sonuçlanacaktı.

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Tekrardan geçmiş olsun.

Panda yı hep işçi 1500metre git gel için kullandık arada da yakın sayılacak mesafelerde, biraz paranoyak olduğum için hanımın acemiyken özellikle çocukları da alıp bir yerlere gitmesine hep mani oldum ve bu yüzden de hanım hep acemi kaldı.

Hatalı bir davranıştı muhtemelen ama işte.. Şimdi doğal olarak hanım tam manasıyla kullanmak istiyor ve bunu yapacaksa bile Panda ile olmasın istiyorum.

• quote:

Tekrardan geçmiş olsun.

Panda yı hep işçi 1500metre git gel için kullandık arada da yakın sayılacak mesafelerde, biraz paranoyak olduğum için hanımın acemiyken özellikle çocukları da alıp bir yerlere gitmesine hep mani oldum ve bu yüzden de hanım hep acemi kaldı.

Hatalı bir davranıştı muhtemelen ama işte.. Şimdi doğal olarak hanım tam manasıyla kullanmak istiyor ve bunu yapacaksa bile Panda ile olmasın istiyorum.

• quote:

Tekrardan geçmiş olsun.

1-2 ay evvel Egea bakarken kıyıda duran kırmızı bir panda yıda incelemiştim.

Her yerinden dandiklik akıyordu.Vitesi felan acayipHafif ve yüksek birşey.Kullanmadım ama sanıyorum yüksek hızda stabilitesi çok zayıftır diye tahmin ediyorum.

Ama tam el arabası.Az yakar şehir içinde AVM ye markete bakkala çakkala gitmek için güzel gibiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 20 Şubat 2018; 12:57:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

Tekrardan geçmiş olsun.

1-2 ay evvel Egea bakarken kıyıda duran kırmızı bir panda yıda incelemiştim.

Her yerinden dandiklik akıyordu.Vitesi felan acayipHafif ve yüksek birşey.Kullanmadım ama sanıyorum yüksek hızda stabilitesi çok zayıftır diye tahmin ediyorum.

Ama tam el arabası.Az yakar şehir içinde AVM ye markete bakkala çakkala gitmek için güzel gibiydi.

on numara arabadır kendisi, şaka değil ha gerçekten söylüyorum
    dandiklik derken iç malzeme kalitesi diyorsan fiat ve a sınıfı kelimeleri bir araya gelince anca o kadar olur.
    ama yıllar boyunca avrupada hep kendi sınıfının en çok satan ve bir çok yılda yılın aracı seçilmiştir.
    yüksek yapısı nedeniyle yol tutuşu vasatın altında olsada bunu bilerek kullanırsan insanı gerçekten üzmez.Sanıldığının aksine narin bir yapısı yoktur cüssesine göre hem geniş hemde sağlamdır, ben çok severdim o arabayı 50.000 km kullandık bir kez olsun keşke şunu almasaydık demedik, çevre yolu kullanımı artmasydı da hiç satılacak araba değildi uzunca yıllar binerdik ankara içinde. yılda bir kez şehir dışına çıkan adamı üzmez ama hergün çevre yoluna çıkan yada sık şehir dışı yapana önerilecek araba değil.

• Zaten ben de Ankara’dan almıştım Ankara’dan Akçay’a bununla nasıl gideceğiz diye de gerilmiştim ama gayet de iyiydi :)

Şiçi kullanılacak olsa ben de satmak istemem aslında, yeri dolmaz.

• quote:

Zaten ben de Ankara’dan almıştım Ankara’dan Akçay’a bununla nasıl gideceğiz diye de gerilmiştim ama gayet de iyiydi :)

Gerçekten satılacak araba değil her eve lazım ikinci araç olarak.

ben 2013 ocak ayında 7000 km de sarı renk, kaputu boyalı ama haricinde çiziksiz sıfır dan farksız 1 yaşında arabayı 18250 ye almıştım 2016 martında 3 yıl 50.000 km yol yapıp 22500 e corsayı almak için mecburiyetten sattık o fiyata öyle bir makine bir daha bulunmaz (tabi en baştan aracın şehir içi kullanım amacıyla üretildiğini unutmayarak)

• quote:

quote:

Zaten ben de Ankara’dan almıştım Ankara’dan Akçay’a bununla nasıl gideceğiz diye de gerilmiştim ama gayet de iyiydi :)

ben 2013 ocak ayında 7000 km de sarı renk, kaputu boyalı ama haricinde çiziksiz sıfır dan farksız 1 yaşında arabayı 18250 ye almıştım 2016 martında 3 yıl 50.000 km yol yapıp 22500 e corsayı almak için mecburiyetten sattık o fiyata öyle bir makine bir daha bulunmaz (tabi en baştan aracın şehir içi kullanım amacıyla üretildiğini unutmayarak)

Abi alırken resmen bedava almışsın.7K km ve 18250 fiyat çok güzel.Yada güncel fiyatlara alıştık ondan bedava geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

quote:

Abi alırken resmen bedava almışsın.7K km ve 18250 fiyat çok güzel.Yada güncel fiyatlara alıştık ondan bedava geliyor

Ben alırken emsalleri 21_22 idi bunun kaput boyalı olduğundan o fiyata indiler. Satarkende yşne emsallerinden 3_4 bin aşağı verdim 1 haftada satıldı araba

• quote:

Aklıma şöyle bir şey geldi yorumlardan sonra; bizim bu grup aynı evde kalan öğrenciler olsa demek ünv nin en havalı en entel öğrencileri olacakmış :))

• Bu Otomobil Genel bölümü özellkle son döenmde ne kadar çok bozuldu? Konular da Üyeler de 1 elin parmaklarını geçmeyen sayıdalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Bu Otomobil Genel bölümü özellkle son döenmde ne kadar çok bozuldu? Konular da Üyeler de 1 elin parmaklarını geçmeyen sayıdalar.

Hocam insanlarda keyif kalmadı ben hergün giriyorum foruma ama yorum yazmak bile istemiyorum

Araç almak da ayrı bir işkence zaten fiyatlar uçtu gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Bu Otomobil Genel bölümü özellkle son döenmde ne kadar çok bozuldu? Konular da Üyeler de 1 elin parmaklarını geçmeyen sayıdalar.

Hocam insanlarda keyif kalmadı ben hergün giriyorum foruma ama yorum yazmak bile istemiyorum

Araç almak da ayrı bir işkence zaten fiyatlar uçtu gitti

Doğru, insanda keyifle araba kullanacak taraf bırakmadılar.

Son durumlar gösteriyor ki; aldığım aracı uzun süre kullanmam gerek ve artık öyle de olsun istiyorum. Araba almak gerçekten zorlaştı, fiyatlar arttı araçlar hak etmedikleri rakamlara satılır oldu, bir sürü paraya aldığım/alacağım arabaya bak? diye şaşırır olduk.

Yürütme maliyetleri de araç keyifli ve özgürce araç kullanmamızı engelliyor. Gereklilik durumu olmasa arabaya da binilmez oldu.

Eldekinin kıymetini bilmek lazım, yapılabilecek fazla bir şey kalmadı.

• Bende katılıyorum keyifli hiçbir tarafı kalmadı tamamem masraf kapısı oldu. Reel olarak düşen gelirimizin yanında fahiş derecede artan masraf kalemleri, bununla birlikte b segmentinde 100.000 lira bandına gelen fiyatlar tad tuz bırakmadı.

• Geçen sonbahar gürcistana gittiğimde BMW Showroomuna gitmiştim. 730i M Araçta 250 Bin Lari etiket vardı.TL ye çevirince 385 Bin TL.Bizde aynı donanım araç yaklaşık 3 kat fiyata sahip.Fakir denilen gürcistanda ortalama birinin bu araca ulaşması ortalama bir Türk vatandaşından daha olası.

Gelirin düşüklüğü ve herşeyin ateş pahası olması,sürekli birşeyleri uzaktan seyretmek benim için çok can sıkıcı bir hal almaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 25 Şubat 2018; 17:47:3 >
  • ACILLL NAKIT IHTIYACINDAN YETISEN ALIR

İlan No: 531153062

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-borusan-7.45i-full-plusfull-orjinal-km-tam-bakimli-acill-531153062/detay

Bu araç hakkındaki düşünceniz nedir arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.