Şimdi Ara

Otomobil Severler Sohbet Konusu. (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.009
Cevap
49
Favori
127.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: supremum01

Arkadaşlar birşey soracağım;

2013 1.3 cdti enjoy active tecrübeniz var mı? nasıl bir araçtır bu arkadaş? :)

Yengeme araç bakıyoruz bu akşam internette buldum ama araç nedir ne değildir bilmiyorum.

Öğrendiğim kadarıyla 5-5,5 litre civarlarında tüketimleri var fakat kronik sorundur veya hiç bulaşılmamalı bir problemi var mı detaylı bilmiyorum açıkçası.

Desteğinizi bekliyorum.

Bu arada yeni farkettim, konuya yazmayalı, foruma girmeyeli çok zaman olmuş..

Hocam gerek motor olarak gerekse kasa olarak sorunsuz diyebileceğimiz arabalardandir (sorunsuz araba aslında yoktur ama piyasa tabiriyle sorunsuz diyebiliriz) Ben o sınıfta Corsa yi severim ve tercih te ederim. Ama tabi bu birazda kişisel begenilerle ilgili, uzun lafın kısası eğer araç özenli kullanılmış bakımları aksatilmamis kaza bela gormemişse ben gözüm kapalı alıp geçebilirim bu anlamda sorun vesaire gibi şeylere takilmayin ama tasarım, donanım, konfor vesaire gibi değişkenleri rakipleri ile kiyaslayip size uygun olup olmadığını en iyi siz bilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O ne yaa, park ederken mi olmuş?

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Hiç bilgi yok; sosyal medyadaki otomobil gruplarında bayağı paylaşılmış
  • Klasik hikayedir.
    ileride olduğu sanılan vites aslında geriye takılıdır, kullanıcı gaza yüklenir; sonuç bkz. foto

*Haberi ve videosunu gördüm, park yerinden çıkarken gaza basıyor ama fren yok .
    Alt tarafı hafif gaz verip 2mt. geri gidecek frene basacak ama beyin ve ayak koordinasyonu arasındaki tepki epey uzun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 17 Eylül 2017; 21:32:5 >
  • Geçen gün bahsettiğim yeni Octavia SPORT versiyon böyleymiş. Bayiye geldi beni aradılar gittim baktım, ilk gördüğümde satılmamıştı, bayiden çıktım 1 saat sonra tekrar inceleyeyim dedim; satılmış.

• Güzelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Güzelmiş

Standart Style versiyondan sonra bu epey güzel geldi. Yaşlı arabasından çıkıp Spor bir araç olmuş.
    Style ve Sport arasındaki fiyat farkı 5.000tl ama donanım ve motor olarak ezip geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Güzelmiş

Standart Style versiyondan sonra bu epey güzel geldi. Yaşlı arabasından çıkıp Spor bir araç olmuş.
    Style ve Sport arasındaki fiyat farkı 5.000tl ama donanım ve motor olarak ezip geçiyor.

Aynen

Bu hafta sonu bende iki kez Octavia incelemeye gittim.

(Bilirkişi olarak)

1.2 TSI 86 HP lik versiyon icin güzel aile arabası valla

• quote:

Geçen gün bahsettiğim yeni Octavia SPORT versiyon böyleymiş. Bayiye geldi beni aradılar gittim baktım, ilk gördüğümde satılmamıştı, bayiden çıktım 1 saat sonra tekrar inceleyeyim dedim; satılmış.

Mavi çok güzel durur bu araçta, beyaz olmamış sanki.

Onun dışında içi ve koltuklar olmuş bu kez. Ne fiyat söylediler hocam.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Siyah-beyaz ve iç döşemedeki kırmızı ayrıntılar uyumlu, mavi renk içi kırmızı uymayabilir. Görmek lazım.

Kodiaq ve Sport versiyondan indirim yapmıyorlar, liste fiyatı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panthér -- 17 Eylül 2017; 22:50:40 >
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Octavia'nın arka tarafı ve bagajı çok iyi, dediğin gibi tam aile aracı.
  • quote:

Octavia'nın arka tarafı ve bagajı çok iyi, dediğin gibi tam aile aracı.

• Gerçekten güzel duruyor araç. Bursa'da Skoda bayisinde çalışan bi arkadaşım var; niyet olursa fiyat alırız
  • Gerçekten hoş duruyor.Boş,kapak jantlı 1.2 tsi DSG Jetta 100 bin lira olduğunu düşündüğümde, şu piyasada 110 bin lira o araç için fazla değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Şu farlar ayrılmasaydı gerçekten güzel olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frankestain66

Farlar da neyi amaçlamışlar çözemedim? Ve hala elektronik park freni yok??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Eskiden farlar çok hoştu göze hitap ediyordu. Şimdi çok saçma oldu. Elektronik park frenini fiyatı uygun tutmayı amaçladıkları için getirmiyorlardır ülkemize. Çünkü gelse 2-3 bin liralık opsiyon olur bence
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Frankestain66

Farlar da neyi amaçlamışlar çözemedim? Ve hala elektronik park freni yok??

Makyaj yapmaları gerekiyor ya onu yapmışlar

Bize gelen paketler Rusya ve Kazakistan paketleri ile benzer. El freni pek sallanmaya bir özellik, Ruslar zaten mekanik tercih ediyor bununla ilgili olabilir.

• Arkadaşlar yakın bir arkadaşıma yeni Insignia aldık, kendi aracını satıyor ilgilenen varsa PM atsin ilan numarasını paylaşırım.

Araç çok temiz olduğu ve dosta gider durumda olduğu için buraya yazdım.

2013 Honda Civic elegance (navigasyonu) düz vites LPG li 50.000 km de fiyat 67.000

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.