Şimdi Ara

OTOMOBIL SECIMIM YARDIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA BEN OTOMOBIL KONUSUNDA COK BILGILI OLAN BIRISI DIILIM ENSON MEGANE SERISINDEN CLIO SYMBOL MEGANE 2 VE FLUENCE HYUNDAI ACCENT VS ARACLARI KULLANDIM SORUM SU AFFINIZA SIGINARAK SIZLER ISI IYI BILENLER VAR GERCEKTEN
    SIMDI ORTA DONANIMLI SIFIR BIR ARACMI AYNI ARACIN DAHA DONANIMLI IKINCI ELIMI
    VE FORD FOCUS 3 1.6 125 ,MEGANE 3 1.5 DCİ 90 VEYA 1.6 110 HP ,HYUNDAİ ELENTRA MODE PLUS ,YENİ OPEL ASTRA HB 1.6 EDİTİON BELKI BIDE WOLKW YENI JETTA
    SIMDI RICAM KONFOR SUSPANSIYON YUMUSAKLIGI YOL TUTUSU YALITIM MOTOR RUZGAR YOL SESI VS DEGERLENDIRDIGIMIZDE HANGISINI ALMAM DAHA MANTIKLI
    TESEKKURLER

• bütçe ne?
  • Bana ikinci el piyasası hep daha çekici gelmiştir. Kendi fikrim tabi...

Ayrıca belirttiğiniz araçların içinden elantra ve focusu kullandım konfor konusunda ikisi de gayet iyi araçlar. Diğerlerini kullanmadım bişey diyemem... Benim önerim her durumda focustan yana olur. Temiz ikinci el focus bence konfor ihtiyacını rahatça karşılar. ghia paket olması da ayrıyetten artı katar.

Ben de focus almayı düşünüyorum bu sıralar fakat bütçe yetersizliği olduğu için alamıyorum kara kara düşünüyorum...
  • butce buyuk kımı pesın kalanı kredılı 45 cıvarı
  • Valla v40 ve a seisi gelmesini beklerdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sımdı mesela lıstemdekılerın bosunu alsam elentra ve astrada esp standart gelıyor.dıgerlerınde yok.
    benım ıcın yalıtım ve konfor cok önemlı
    limitim 45bin tl
  • 45 e jetta düşünün. 1.2 comfortline esp var gayet güzel araç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.