Şimdi Ara

Otomobil satışları Temmuz'da rekor artış yaşadı: İşte en çok satış yapan markalar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: canguler917

ahahahahahaha. bu fiyatlara ve zamlara rağmen satış rekorları kırılıyor. napıyorsunuz, hem şikayet edip hem de gidip alıyor musunuz araçları ? ilahi tr halkı

Temmuz ayı istatistiklerine dahil olanlardan biri de benim. Nisan ayı istatistiklerine de dahil olmuştum. Fiyatlardan ve zamlardan memnun olmasam da yılbaşından beri söylenen ÖTV indirimi gelecek ÖTV matrah güncellemesi olacak safsatalarına inanıp bekleyecek kadar saf değilim ve zamların kur artışından kaynaklandığını keyfi zamlar olmadığını bilecek kadar aracın yılbaşından beri aynı fiyata(Euro bazında) satıldığını hesaplayıp anlayabilecek kadar zekâya sahip biriyim. 16 Temmuzda 30.000 sıfır faizle 139.500 e aldığım araç bugünkü zamla beraber 159.200 oldu o da bulabilirsen. Ne diyecem bana 20.000 lira gönder aracı aldığım fiyata arkadaşıma satarım. Ne artıştan ne zamlardan asla şikayet etmem. O parayla da şikayet etmeden gider yine 30.000 sıfır faiz kredi kullanarak aynı aracın en dolusunu alırım. Ağustosa yetişmez ama Eylül veya Ekimin sıfır araç satışı istatistiklerine yine dahil olurum. Ne dersin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Farfaraway21

Temmuz ayı istatistiklerine dahil olanlardan biri de benim. Nisan ayı istatistiklerine de dahil olmuştum. Fiyatlardan ve zamlardan memnun olmasam da yılbaşından beri söylenen ÖTV indirimi gelecek ÖTV matrah güncellemesi olacak safsatalarına inanıp bekleyecek kadar saf değilim ve zamların kur artışından kaynaklandığını keyfi zamlar olmadığını bilecek kadar aracın yılbaşından beri aynı fiyata(Euro bazında) satıldığını hesaplayıp anlayabilecek kadar zekâya sahip biriyim. 16 Temmuzda 30.000 sıfır faizle 139.500 e aldığım araç bugünkü zamla beraber 159.200 oldu o da bulabilirsen. Ne diyecem bana 20.000 lira gönder aracı aldığım fiyata arkadaşıma satarım. Ne artıştan ne zamlardan asla şikayet etmem. O parayla da şikayet etmeden gider yine 30.000 sıfır faiz kredi kullanarak aynı aracın en dolusunu alırım. Ağustosa yetişmez ama Eylül veya Ekimin sıfır araç satışı istatistiklerine yine dahil olurum. Ne dersin?

Alıntıları Göster

ne saçmalıyorsun sen ya ? şikayetçi değilsin anladık ok. bizim lafımız sana mı ? ne diye üzerine alındın ?

• Satılan araç sayısı 70bin. Yeniden satışa konacak araç sayısı 60bin.

• İster son kullanıcı olsun ister galerici olsun herkes yatırım için alıyor.

Neyi tartışıyorsunuz anlamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk768

Hay maşallah,Küresel kriz döneminde pozitif ayrışıyoruz.

Türkiye bu sene 700 bin araç satışını çok rahat geçer.  

Yavaş geçsin.5 ay kaldı yılın bitmesine.En fazla satışın olduğu aydayız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.