Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.377
Cevap
460
Favori
670.824
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 185-65-R15 92t kış lastiği varsa alıntılarsanız sevinirim.
  • önlere iki tane kış lastiği alsak yeterli olur mu arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

önlere iki tane kış lastiği alsak yeterli olur mu arkadaşlar...

Denemesi daha da maliyetli olabilir :)
  • Yer : ÇORLU
    İşletme: OTOGAR LASTİK
    Marka: Michelin Alpin 4 kış lastiği
    Boyutlar: 185 65 R15
    Fiyat: 170 TL
  • önlere kış lastiği kullandığınızda tek sorun gerçekten dönüşlerde arabanın arkasını savurması oluyor
    bu tabiki ani sağ sol manevralarda da gerçekleşiyor
    ama hiç olmamasından iyi :)
  • Yeni çıkan haberlere göre artık özel araçlar için de zorunlu olmuş. Fiyatlar uçacaktır diye düşünüyorum. Eğer henüz zam gelmediyse almak lazım.

SouthhPark hocam hangi kombinasyonları kullandınız alırken? avantajix n11 için iptal olmuş sanırım. En uygun nasılsa biz de öyle alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

Orijinalden alıntı: denizkent

quote:

Orijinalden alıntı: digital90

Hepsiburada'dan Nokian aldım. Montajı ücretsiz gibi bir fırsat yok sanırım. Nerde taktırabilirim uygun fiyata Ankara 100. Yılda yaşıyorum

normal lastikçiye gidip taktırabilirsiniz. balans ayarı ile tahmini 30-40 tl gibi ücret sözkonusu.

teşekkür ederim. her değişim esnasında bana bir de sibop değişmeli diye 5er lira daha alıp sibop değiştiriyorlar acaba üçkağıtçılık mı yapıyorlar yoksa senede eskiyor mu bu siboplar gerçekten?

Değişmesi tavsiye ediliyor, genelde 40 tl her şey dahil( 5 er tl ekstra alıyorlarsa kazık atıyorlar demektir)

• 100tl çek olayı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: #berk

Yeni çıkan haberlere göre artık özel araçlar için de zorunlu olmuş. Fiyatlar uçacaktır diye düşünüyorum. Eğer henüz zam gelmediyse almak lazım.

SouthhPark hocam hangi kombinasyonları kullandınız alırken? avantajix n11 için iptal olmuş sanırım. En uygun nasılsa biz de öyle alalım

#berk hocam nerede yaziyor ozel araclarinda kislik takma zorunlu olacak diye ben goremedim bir yerde.. Sadece ulastirma bakani teklif sunacaz filan demisti ama kesim bir kanun yok zammedersem. tabiki arabasini canini dusunen kislik lastik taksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yeni çıkan haberlere göre artık özel araçlar için de zorunlu olmuş. Fiyatlar uçacaktır diye düşünüyorum. Eğer henüz zam gelmediyse almak lazım.

Hocam hangi birini yazayım:)

Öncelikle iki adet lastiği sipariş verdim, ekimin son günü enpara ile, sanırım o gün n11 de 250 lira üzerine 50 lira indirim de vardı ve 11 lira da kupon vardı diye hatırlıyorum. (163,5*2)-(327-50-11)=266 etti mi, 53,2 lira da enparayı düşünce 212,8 liraya geldi ki lastik.

Ertesi gün 1 lastiği sipariş verdim, 163,5-11 (pepsi kodu)=152,5 enpara ile 122 ve 7 lira avantajixten.
    Hemen ardından son lastiği sipariş verdim, 163,5-11 (pepsi kodu)=152,5 enpara ile 122 ve 7 lira avantajixten.

Sökme-takma-balans da 25 liraya geldi. Ederi 467,80 TL tanesi de 117 lira:))

Enpara-n11 saolsun. Katkıları büyük, pepsi ve avantajix de çok katkı sağladı.

Mağaza lastiktürk bu arada merak edenler için (n11) kendi siteleri de var.
    http://www.lastikturk.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SouthhPark -- 9 Aralık 2013; 14:03:33 >

• Hocam 2 gün önce haberlerde izledim. Büyük kanallardan birisiydi. Bu sene de özel araçlara zorunlu olacağı belirtildi.
    Hatta iş yerinden bir arkadaş da haberler de izlemiş bugün konuştuk. Fakat internette ben de bulamadım.

Bir iki sitede var ama bazı sitelerde de henüz netleşmiş bir karar olmadığı yönünde. Fakat ben zorunlu olabileceğini düşünüyorum. Bu sene olmasa da sonraki sene muhakkak olacaktır. Ne derece gereklidir Türkiye'nin batı bölgesinde oturanlar için bilemiyorum fakat durum bu.

Şu adreste haberlerde izlediğim şekilde bir açıklama var fakat site hakkında bir bilgim yok güvenilir olmayabilir.

@SouthhPark Büyük efor harcamışsın hocam :) Markası nedir peki fiyat çok iyi ama çin işi olmasın :D

• quote:

Hocam 2 gün önce haberlerde izledim. Büyük kanallardan birisiydi. Bu sene de özel araçlara zorunlu olacağı belirtildi.
    Hatta iş yerinden bir arkadaş da haberler de izlemiş bugün konuştuk. Fakat internette ben de bulamadım.

Bir iki sitede var ama bazı sitelerde de henüz netleşmiş bir karar olmadığı yönünde. Fakat ben zorunlu olabileceğini düşünüyorum. Bu sene olmasa da sonraki sene muhakkak olacaktır. Ne derece gereklidir Türkiye'nin batı bölgesinde oturanlar için bilemiyorum fakat durum bu.

Şu adreste haberlerde izlediğim şekilde bir açıklama var fakat site hakkında bir bilgim yok güvenilir olmayabilir.

@SouthhPark Büyük efor harcamışsın hocam :) Markası nedir peki fiyat çok iyi ama çin işi olmasın :D

Lassa hocam snoways era.. 195-50-15 ölçüleri.

• Özel araçlarda zorunlu değil burası kesin ama yakın zamanda zorunlu olacak diye kim duyduysa kaynak göstermeli arkadaşlar.Yoksa herkes ondan duydum bundan duydum derse bilgi kirliliği olur.
    Şahsen sanmıyorum bu sene böyle bir uygulama olsun.
  • Şimdi kanald haberde canlı canlı yayınlanmakta ilgili haber.
    Yanılmamışım doğruymuş.
  • Lassa ile good year arasında kaldım.Sizce hangisi ?
  • Bence burada zorunluluk yok, yaz lastiği de olsa kış lastiği de olsa diş derinliğine bakacaklar. Benim anladığım bu haberden. Ama bu yıl olmasa bile en gec 3 seneye zorunlu olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: tunçmes

Lassa ile good year arasında kaldım.Sizce hangisi ?

Lassayı yeni kullanmaya başladım food yearla ilgili hiç bilgim yok. Lassa biraz daha ucuz sanırım. Fiyatı makul olan iyidir bence. Çok çok para vermeye lüzum yok.

• Kış lastiği zorunluluğu ile ilgili bilgimi paylasayım arkadaşlar. Hususi otomobillerde zorunluluk yok ama sert kış günlerinde zincir kontrolü yapilacak. Ticari otomobil ve diger tüm araçlarda kış lastiği zorunlu.
    Kaynak : Trafik birimlerine gönderilen resmi yazı.
  • Şimdi kanald haberde canlı canlı yayınlanmakta ilgili haber.
    Yanılmamışım doğruymuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Özel araçlarda zorunlu değil burası kesin ama yakın zamanda zorunlu olacak diye kim duyduysa kaynak göstermeli arkadaşlar.Yoksa herkes ondan duydum bundan duydum derse bilgi kirliliği olur.
    Şahsen sanmıyorum bu sene böyle bir uygulama olsun.

Kar yagdiginda yolda kalan araçlar olursa aracını kış şartlarına uydurmadi diye 77tl ceza yazılacak. Ticariler ise zaten 1 aralık itibari ile zorunlu.

Amaç madem kış lastiğin yok. Yola çıkma.

Kaynak tv haberleri

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.