Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.376
Cevap
460
Favori
670.674
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba megane 1 1.4 rta 2001 model aracıma lastik almak istiyorum ama 4 mevsimmi almalıyım yoksa yazlık kışlıkmı almalıyım. hangi markalar öne çıkar

• @eaclan19 lastik boyutları nedir?

@akuruk tam sizin aradığınız ebatlarda yapılan test var, buna göre bakabilirsiniz.

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlarwww.tyrereviews.com
    2021 Tyre Reviews All Season Tyre Test - Tyre Reviews and Tests
    https://www.tyrereviews.com/Article/2021-Tyre-Reviews-All-Season-Tyre-Test.htm

@huseyinboz0306 yazlık arıyorsanız sizin de aradığınız boyutlarda yapılan test var, sıralamaya göre bakabilirsiniz.

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlarwww.tyrereviews.com
    2022 ADAC Summer Tyre Test 15 Inch - Tyre Reviews and Tests
    https://www.tyrereviews.com/Article/2022-ADAC-Summer-Tyre-Test---15-Inch.htm

@the guardian14 lastik boyutları nedir? bir de aracı kullanacağınız bölgede iklim nasıl, o da önemli.

• huseyinboz0306 kullanıcısına yanıt

Ben geçen hafta f/p olarak falken ziex 310 ecorun aldım. Ty dan dicle lastik 825 e satiyor 2022 üretim. Piyasada en ucuz 877 tl 2021 üretim var lastikcim comda. Pttavm de vardi bi satıcı güven vermedi. Ty yoldan aldım ben de. Yarın taktıracağım ama o yüzden kullanım yorumu yapamayacagım henüz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smartlavyer kullanıcısına yanıt
    3 aydır kullanıyorum kesinlikle pişman etmez özellikle ıslak zeminde. Kuru performansı da oldukça iyi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • akuruk kullanıcısına yanıt
    Selam.
    Bende aynı ebat arıyorum.
    Tavsiye beklerim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • metehan_bera M kullanıcısına yanıt
    Babama sordum, önceki lastiği Nokian weatherprooftu, değişmedi 6,6 dedi ortalama

• https://www.ciceksepeti.com/bridgestone-19565r15-91v-t005-2020-yaz-lastigi-kc2817381

"Bridgestone 195/65R15 91V T005 2022 Yaz Lastiği"

834 TL'ye düşmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StG 44 -- 19 Temmuz 2022; 16:32:58 >
  • Merhaba, b8 kasa passat için lastik önerebilir misiniz?

Ölçüler 215/60r16

• Merhaba. "Kia Ceed için 225/45/17" kışlık tavsiyeniz var mıdır arkadaşlar

• 225 55 R18 tavsiye verebilir misiniz? Fiyat performans olarak çok teşekkür ederim.

• 195 65 15 için yazlık ve kışlık he önerirsiniz eski lastikler yaz için continental premium contact , kışlık için Bridgestone turanza idi 10 yıl doldu. Yılda ortalama 5.000 km kullanıyorum ağırlıklı şehir içi. Daha ekonomik lastikleri de bakabilirim

• arkadaşlar 185/65/r14 takım halinde yazlık lastik lazım. Sıfır yada temiz ikinci elde olur. Önerisi olan var mı?

• arkadaşlar wc caddy im var. 195 65 15 4 mevsim arıyorum tavsiyeleriniz varmı?

• arkadaşlar yaz lastikleri için bridgestone, continental ya da goodyear markalarından kampanyası olan var mı?

edit: lastikleri satın aldım, kampanyaya gerek kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mangala -- 30 Temmuz 2022; 13:12:11 >
  • onea54 kullanıcısına yanıt
    Hankook W452 kullanıyorum leon için aynı ebatta güzel lastik kampanyaya girdiği zaman düşünebilirsiniz

• Hunbal kullanıcısına yanıt

yeni modeli duyurulmuştu yavaş yavaş stoklara gelmeye başlamış. w462 icept rs3 yazınca çıkıyor sadece iki ebatta var şimdilik, ben de bu modeli almayı düşünüyorum.

• Hunbal kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Ben de bu lastiğe bakıyordum, satın aldım

• Kışa doğru kış lastiği fiyatları düşer mi artar mı? Falken hs01 almayı düşünüyorumda.

• Arkadaşlar selamlar, 4 adet lastiğe ihtiyacım var, artık çatlama ve yarıklar oluşmuş iyi bile dayandı.

205-55-16 ebatlarında alacağım, kampanyası olan site veya indirimde olduğunu bildiğiniz yerler, siteler var mı?

• 1F20SL kullanıcısına yanıt

yazlık mı?

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.