Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.377
Cevap
460
Favori
670.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Honda civic aracıma 4 adet 215 55 r16 yazlık lastik almam gerekli. Hankook Ventuse Prime 3 şu an en uygunu gibi. F/p olarak önereceğiniz lastik marka modeli nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Good year Eagle Sport Oto 4 Mevsim Lastiği 215/60R17 96V lastik almayı düşünüyorum hem çok uygun fiyatlarda (1500 TL Adet) hemde 4 mevsim. İzmir ve çevre iller için yaz kış uygun olacağını düşünüyorum. İzmirden fiziki alışveriş yapacağım yer önerisi olan varmı? Araç qashqai lastik önerisi olan var mı?

• bilgin_yener kullanıcısına yanıt

O kadar sıcak yerde dört mevsim lastik verimsiz olur. Yaz lastiği zaten 8 dereceye kadar kullanılır.

• trmp T kullanıcısına yanıt
    Falken ziex ze310 modeline De bakabilirsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • oozgurel kullanıcısına yanıt

Bu model de listemde. Kullanıyor musunuz yada kullanan var mı bu marka modeli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trmp -- 23 Haziran 2022; 12:13:53 >
    Ben 2 aydır kullanıyorum kumlu çakıllı vs yollarda hafif taş atma harici asfalt ve özellikle ıslak zeminde performansı çok başarılı. Geçen Bi su havuzuna girdim başka lastik olsa şu an bu mesajı atamayabilirdim))

• lastik işinden hiç anlamıyorum hangisini almalıyım fiyat performans olarak? lassa tramsway 2 1550 lira sizce mantıklı mı ? saygılar... lastik ölçülerim 195 60 r16c

biraz yukarida eagle hakkinda cok olumsuz yorumlar var

• Yazlık nokian wetproof, kışlık nokian wrd4 kullanıyorum yıllardır. Tavsiye ederim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ilkeriscan İ kullanıcısına yanıt

Sizin söylediğniz lastik 2.000 tl civarı. Hankook 1300, falken 1100-1200 tl. Ciddi bir fiyat farkı var. :)

Ben alırken falken ziex ze 310 ile hankook 300 er miydi öyle bir model vardı hepsi aynı fiyattı neredeyse. Eğer dediğiniz gibi fark varsa lastikçiler Falken de öneriyorlardı. Kullanmadım ama fikir versin

• hepolmak kullanıcısına yanıt

yazlık bakıyorsanız buna göre inceleyebilirsiniz

https://tyres.rezulteo.co.uk/expert-advice/tyre-reviews/2019-tyre-reviews-van-tyres-tested-by-adac-and-tcs/

testte ikinci sırayı alan pirelli carrier 1500 tl (2021 üretimi)

https://www.akakce.com/lastik/en-ucuz-pirelli-carrier-195-60-r16c-99t-fiyati,6435087.html

• ilkeriscan İ kullanıcısına yanıt

Şu an en mantıklı falken. n11 Trendyol kampanyası bekliyorum

• 205/60/R16 ebat için F/P kış lastiği ne öneride bulunabilirsiniz arkadaşlar

Veya 205 /55R16 uyarmı acaba.

Bu ölçüde adet başı 400 tl daha uygun oluyor.

İst şehiriçi kullanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riderman -- 27 Haziran 2022; 21:49:28 >
  • Sergenss kullanıcısına yanıt

Hocam lastik olayını ne yaptınız? İzmir için bende aracıma lastik arıyorum, Tercihiniz ne yönde oldu? yer fiyat paylaşabilir misiniz?

Valla hocam benzin vs bu kadar artınca erteledim şimdilik.

Gönlüm Goodyear Efficient Grip’ten yana, en iyi aldığım fiyat Şükrü Rot Balans peşin alırsan tanesi 1000tl idi.

Falken ze310 / bridgestone t005 aklımdaki diğer lastikler.

Bu lastik nasıl 4 mevsim? M+S ibaresi ve 3 zirveli dağ simgesi var mı üstünde?

Eğer lastik buysa
     Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar

Bu lastik 4 mevsim değil, bildiğiniz yaz lastiği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arif -- 28 Haziran 2022; 19:15:31 >
  • riderman R kullanıcısına yanıt

Petlas w651 modelden memnunum İstanbul için, en karlı günde bile keçi gibi heryerden indim çıktım. Bu hafta yenilerini aldım n11 den 807 tl ye. World kampanyasıyla 160 tl de puan geldi.

• 225 45 19 lastik bakıyorum.. Fiyatlar uçmuş gitmiş.. :) Var mı tavsiye bir yer ya da kampanya arkadaşlar? Taksit ve montaj avantajı Hepsiburada'yı gösteriyor gibi..

Starmaxx ve Kumho var adaylar arasında.. Ne dersiniz?

• riderman R kullanıcısına yanıt

Aracınız ne bilmiyorum ama 205/60/R16 lastikler baya pahalı oluyor.

205 /55R16 uyum gösterir. 60 olanda yanaklar geniş olduğundan daha büyük bir lastik.

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.