Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.367
Cevap
460
Favori
669.963
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben kullandım çok da memnundum fakat kendi konusunda da yazdığım gibi 10 bin km falan olmuştu hemen hemen bütün hepsinin içteki kanallarında çatlamalar meydana geldi ve garanti de kabul etti iade ettim lastikleri fakat 200 lira falan kullanım parası kestiler toplam tutardan yerine 4 adet Ventus Prime 3 aldım şimdilik gayet güzel. Geçen haftalarda trendyoldan 359 dan aldım tanesini 185 60 15

• ZaPT!Y3 kullanıcısına yanıt

Çok fark var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara için kış lastiği önerisi deneyimi olan var mı?

225/45r17 boyut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    Lassa snoways 4 kullaniyorum sikintisi yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • manyaksx kullanıcısına yanıt

455 tl gözüküyor sitede

• Merhaba, Ankara için 185/65/15 ebatlarında kışlık lastik almak istiyorum, 4 adet. Önerisi olan veya yardımcı olacak var mıdır?

• Jeopol kullanıcısına yanıt

Kışlık lastik olarak GoodYear UltraGrip 9(185-60-15) kullanıyorum. 4 yılda 15.000km. yaptım ve hala çok iyi yol tutuşu var. Tavsiye ederim.

Yazlık da Nexen var şu an 5. yazı bitti. Şimdiden yazlık GoodYear Eagle Sport 88H XL almayı düşünüyorum. İndirimlerle 1484TL'ye geliyor.

• aydın için 175/65/14 ebatları için yaz lastiği hangisini alabilirim acaba.

• Yorumum bulunsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Falkenin sn 832 ec sini alabilirsiniz.

Hem fiyat uygun hemde performans ebatta en üstlerde.

İzmir için ben de 195/65/15 yaz lastiği bakıyorum. Marka takıntım yok. F/p ürünü ve ıslak zemin performansı A olan lastik tercihim. Falken, laufenn ve nokian weetprof var. Nokian 4 kanallı, diğerleri ise üç. Kanal sayısının 4 veya 3 olması çok onemli midir?

• palio1.6 P kullanıcısına yanıt

F/p istiyorsaniz falkenin ze 310ecorun ini alin.Hem islakta hemde kuruda oldukca iyidir.Tyre review un incelemesine bakin.Hilafsiz tavsiye ettigi bir urun.Bir tek görece yuvarlanma direnci yuksek.

• nondas kullanıcısına yanıt

195 55 16 almayı düşünüyorum

Kaça mal ettiniz siz

• kececihalil K kullanıcısına yanıt
    Şaşmaz Çağlar Oto conti 500₺ altı fiyat aldım salı günü.

• Trendyol'dan Falken as210 195 60 r15 lastiklerin tanesi 313e gelmiş oldu. 200 lira kupon tanımlı olanlar değerlendirsin.

• Lassa 195 55 r16 (2020 snoways 4) 4 adet 1622 e geldi

• 205 55 r16 yaz lastiği almak istiyorum. Continental premiumcontact 6 mı yoksa michelin primacy 4 mü sizce. Köye gidip geliyorum yollar pek iyi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asimbozdag -- 24 Ekim 2020; 15:25:42 >
  • Falken 195/60 R15 88h M+s Euroall Season As210 - 2020 Üretimi lastik aldım 4 adet 4 mevsim lastiği.

Trendyolun 1000/200 kuponunu kullandım 313 liraya geldi tanesi + 24 lira iade.com iadesi. yani 307 lira gibi bir şeye tekabül etti tanesi.

Yani daha da ucuza bulamam herhalde falken lastiği forumda çok öneren arkadaşlar vardı onlara güvenerek aldım umarım pişman olmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 24 Ekim 2020; 16:17:17 >
  • asimbozdag A kullanıcısına yanıt
    Premium contact ıslak zeminde çok iyi, primacy uzun ömürlü. Köy yolunda risk ikisinde de var.

• 2017 model ford courier aracım var. üzerinde 195-60-15 ebatlarında lastikler var. Eskidiği için değiştireceğim. Antalyada oturuyorum. Aynı ebatlarda mı almalıyım. 4 mevsim lastik düşünüyordum ama yorumunuzu görünce aklım karıştı. Ayrıca hangi markayı tavsiye edersiniz?

• eryild E kullanıcısına yanıt

Komşuma aldık 5 ay önce gıcık ebatlardan pahalı oluyor.

Kimisi farklı ebat olur diyor ama önermem

Aynı almanda fayda var.

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.