Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6.376
Cevap
460
Favori
670.838
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 0nime-N0-Kyo kullanıcısına yanıt

175/65R15 84T

185/65R15 88T

195/55R16 87H

205/50R16 87H

Aracınızın fabrika çıkış lastik ebatları bu şekilde. Sizdeki jant ebatına göre 15 yada 16'lardan biri uygundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D8DA96067 -- 17 Ekim 2020; 14:16:32 >
  • 15inc benim jantlar gecen yil petlas snowman aldim hic begenmedim kayiyor araba azicik islaklikta 185 60 15 takili bu yil sadece on iki tekeri nokian alacagim herkes nokian yazmis

• hyundai i20 için, falken 185/65 r15 88h euroall season as210 lastikler nasıl acaba?

trendyolda 340 tl fiyatı, 1000/200 ile 3 tane 250/50 ile de kalan bir tane almayı düşünüyorum. olumlu yorumlar gördüm falken için ancak bilemiyorum tabi

• stevenashty kullanıcısına yanıt
    Hangi link hocam?

• muhendizz M kullanıcısına yanıt

Trendyolda lastikler kısmından direkt bakabilirsiniz hocam çek satış takasta 1000-200 çekler 5 tlye satılıyor, hem en uygun fiyat hem de üstüne çek gelmiş oluyor. Falken EuroWinter HS01 aldım ben

• stevenashty kullanıcısına yanıt
    Anladim. Ben de bakıyorum nasıl bu fiyat diye:)

• muhendizz M kullanıcısına yanıt

Dışarıda lastikçide 600e takıyorlar, çok ciddi bir indirim olmuş oldu yani. 2 çek kullandım tam geldi :)

• 0nime-N0-Kyo kullanıcısına yanıt

185/65r15 takarsan daha ucuzdur 4unude deiştirmeye durumun varsa dusunme gerekirse 4 lastigi set olarak 1 fiyatına sat derim

• Arkadaşlar, 245/45/18 lastik alacağım
    Hangisini tavsiye edersiniz.
    Trndyol dan alabilirim
    Michelin pilot sport 4
    Michelin primacy 3
    Michelin primacy 4
    İstanbul şehir içi kullanılacak %95
    Islak performansı da iyi olsun mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cem_hakan kullanıcısına yanıt
    Falken’i de bir araştırın derim, michelin biraz tuzlu geliyor artık.

• Falken hiç yorum okumadım.

Goodyear, Pirelli,Continental

Bunlardan hangisi olur.

Ama okuduklarıma göre Michelin Primacy 4 efsane bir lastik sanırım.

Islak performansı da süpermiş.

Dayanıklılık, konfor

• Kışlık lastik çok farklı markalar kullandım birçok aracımda, alacaklara tavsiyem , boş yere çok para vermeyin marka lastiklere, alt ve orta marka lastikler işinizi görecektir.

• 225/45/r17 goodyear ug8 iki lastik 800 tlye alindi trendyoldan 1000/200 kuponla. Tane 400 e geldi bence cok iyi fiyat ihtiyaci olan kacirmasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umurs06 -- 18 Ekim 2020; 10:54:57 >
  • Trendyol da fiyat şişirilmiş benim baktığım modelde.

Piyasa da 1.350 tl gibi ama orada 1.445 Tl falan tek lastik.

3000 tl üzerine 300 tl indirim yapıyor .

• BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Merhabalar bu model için özellikle bir şey diyemiyorum ancak yazlık lastiklerimi için geçen sene 2019 üretim kumho aldım; ecsta model.
    İlk sene iyiydi bir sonraki sene azıcık nem ya da parlak temiz asfaltta kuruyken bile kaymaya başladı. Benim hem kilometrem azdır hem de lastiklerimi iyi bir lastikçinin otelinde saklarım. Bu markayı almaktansa yerli markaları tavsiye ederim.

• Bende kuponlarla 4 adet Falken yazlik lastik alarak arayisimi sonlardirdim. Daha önce kullanmadim biraz markaya karsi tedirginligim var ama internet yorumlari oldukca olumlu. Bakalim.

• pentagramx P kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkürler. Değerlendireceğim 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goodyear/UltraGrip-8.htm ilk defa lastik alma işlerine girişiyorum, trendyol kuponu ile bu lastiği tercih ettim fakat nasıldır bilmiyorum, kullananlar bilgilendirirse sevinirim. Birde tyrereviews.co.uk sitesinde görülen istatistikler güvenilir mi sizce, güvenilir bir platform mu burası?

• Trendyoldan 205 55 16 bridgestone lm0005 aldık bakalım, inşallah lastiklerden memnun kalırım, şu ana kadar hep bridgestone kullandım bir sıkıntı yaşamamıştım, yer Ankara, tane adedi 350 tl ye geldi çek kullanımı dahil.

• 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.