Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.377
Cevap
460
Favori
670.781
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arabam Leon. Üstünde geldiler. 3 yıldır memnunum. En azından sorun çıkarmadı. Aşınma, balon, sık yama gibi şikayetlerim olmadı. Abim de bu hafta bayide 425’e taktırdı. İnternetten kupon vs ile bütçenize denk getirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozann -- 15 Ekim 2020; 17:37:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 195/60 r15 4 mevsime ihtiyacım var. kullanacağımız yerde kışın yağmuru bol ama kar yağmaz.

önerilere açığım. indirim kovalıyorum bir türlü bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: maTeryaL.

Hocam İstanbul şartlarını göze alırsanız ( işe araba ile gidip geliyorum) sava iş görür mü yoksa Bridgestone mu yöneleyim bende

Bridgestone blizzak 1400 tl

Sava eskimo s3 1260 tl

Nokian snowpoof D5 1540 tl

Petlas Sf Glacier 1235 tl

Kupon ile gelen fiyatlar, hangisini tercih etmeliyim

Sava yeterli olur ancak blizzak testlerde çok başarılı. Islak zeminde frenleme A 👍🏻 Aradaki fark çok önemli değilse sizin için blizzak tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3yuq kullanıcısına yanıt

Yorum için teşekkürler, 1 ay sonra bebeğim olacak aslına bakarsanız masrafım bol. O yüzden olabildikçe uygun birşey bakıyorum. Bugün malum 2.el ilanlar olan siteye baktım, evime yakın 1 ay kullanılmış debica buldum 700 tl ye adamla anlaştım ama sonradan bir fark ettim üretim yılı 2013. Kendisinin beyanı honda yetkili servisinde taktırmış geçen sene ama tarih falan anlamıyorum diyor. Belki de bile bile ya yerse diye attı ilanı orasını bilemiyorum, yine kıllandırdı beni çıkma işi. Balon olur bişey olur 10 km kullandım deselerde güven yok artık. Sava olsun sıfır olsun yeterki kafam rahat olsun..

• cemdum kullanıcısına yanıt
    Galiba bende Petlas alacağım. Eşdeğerleri çok pahalı. 600'e bulamadım ama gene de en uygunu bu🤷

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Hocam etiket değerlerine bakın. Şahsen 4 mevsim önermem. Yaşadığınız yeri bilmiyorum ama karlı ise kışlık ve yazlık şekilde takmanız daha uygun gibi geliyor. Ama kar buz olmayan bir yerde yaşıyorsanız 4mevsim yerine yazlık lastiginizi yenileseniz size daha faydali olacağı kanısındayım.

• maTeryaL. M kullanıcısına yanıt
    En mantıklısı Blizzak. Lastik etiketleri de diğerlerine göre çok önde.

• 275/40/20 x 2

315/35/20 x 2

Continental yazlık lastik bakınıyorum. İndirim vs haberi olan varsa haberdar etsin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ostkreutz -- 15 Ekim 2020; 22:37:9 >
  • Roadstone nasıl bir kış lastiği. Kullanan oldumu hiç.suv araçta kullanacağım.

• seberhan1907 S kullanıcısına yanıt
    Eski aracımda (GOLF 5 GTI) kullanmıştım, çok memnundum. Hankook’u genel olarak başarılı buluyorum, kışlık kastiği var şimdi Ankara’da bana mısın demedi.

Sizin fiyat uygun geldi bana, nerden alıyorsunuz? Benim de 215/60/16 yazlım lastiğe ihtiyacım var, Hankook düşünebilirim.

• isdemircan57 İ kullanıcısına yanıt

Petlas ile Bridgestone arasında kaldım bende yarın sipariş vericem artık, 165 lira fark var arada sadece. Şuan aracımda 18 jant var. 16 teneke jant kenarda duruyor boş olarak. İnternetten aldığım lastik 16 janta takılacak onlarda arabadaki 18 ile değişecek. Ne kadar verilmeli lastikciye? 100 alırlar diye tahmin ediyorum

• Grande punto icin ebat bilen var mı kişlik?

• bende renault trafic için petlas 205/65r16 4mevsim almayı düşünüyorum buradaki lastikçide yokmuş netten bakacağım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: isdemircan57

Hocam etiket değerlerine bakın. Şahsen 4 mevsim önermem. Yaşadığınız yeri bilmiyorum ama karlı ise kışlık ve yazlık şekilde takmanız daha uygun gibi geliyor. Ama kar buz olmayan bir yerde yaşıyorsanız 4mevsim yerine yazlık lastiginizi yenileseniz size daha faydali olacağı kanısındayım.

Ağırlıklı olarak 8-9 ay(kış dahil) İstanbul içi ve yaz mevsiminde de 2-3 aylık süre zarfında Sakarya'da kullanılacaktı.

KUMHO 235/55R18 100H HP71

Bu ürünü 1 haftadan fazlador takip ediyordum. Ne hikmetse satış linkini(Fiyatı 680 küsur TL ve stokta 20+ ürün vardı) burada paylaştıktan sonra satışa kapatıldı.

• Bridgestone Blizzak Lm005 kullanan var mı?Test sonuçları çok iyi ancak bazı yerlerde lastik çok sert ve konforsuz diye yorumlar gördüm, aslı astarı var mı?

• Falken Winterpeak F-Ice mı yoksa Euro Winter HS01 mi sizce?

Asfaltta uzun yol yapacak, 4x2 Duster

• Trendyol 1000 e 200 tl kuponu ile michelin primacy 4 205 55 16 430 liraya geldi. Benzer yol uygulayabilirsiniz şuan kuponlar kullanımda

• Trendyol sayesinde 4 adet 215 65 16 HS01 lastik toplam 1530a geldi. Çok iyi fiyat, n11 beklemeye gerek yok

• 0nime-N0-Kyo kullanıcısına yanıt

kac model, hangi motor

• Phantom7 P kullanıcısına yanıt

bridgestone genel olarak konforsuz butun lastiklerinde. hindistan gibi yerlerde premium lastik cunku saglam ve sert. kısa fren mesafesi de var.

ancak tr de ben tercih etmiyorum 0km aracla gelen lastikleri letgo'dan bikac kez sattım. hemen alanda oldu. halen kullanan cevremde insanlar da var. size kalmıs

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.