Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.367
Cevap
460
Favori
669.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 195 55 16 lastik arıyorum istanbul şartlarında kullanmak üzere. Var mı fiyat performans lastiği arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, istanbul bostancı sanayi civarında uygun fiyatlı lastikci vardı daha once oradan 19 inc lastik almıstım. buradan biri tavsiye etmisti sanki bilen hatırlayan var mı? 225 40 r18 lastik arıyorum uygun fiyatlı

• N11 de yarın saat 11 de fırsat var diyor. Nokian d5 kış lastiği diyor. Fiyat yarın açıklanacak.

İhtiyacım var. Öncesinde araştırma yapayım ona göre yarın alırım dedim ama hiçbir yerde d5 göremedim. Yeni mi üretildi acaba?

D4 se yanlışlıkla d5 yazildiysa önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canınıyerim

Doğu görevi sebebiyle van'da yaşıyorum. Geçen kış çok karlı geçmişti. Bazı yollarda da kar olmasa bile sık gizli buzlanma oluyor.
    Böyle bir şehir için snoways 4 yeterli olur mu?

Dostum 4 yıl Van'da sadece ön iki lastiğim kar lastiği olarak kullandım aracımı. Lassa iceways vardı o dönem önlerde. Haftasonları ilçeden il merkezine gidiyorduk alışveriş yapmaya falan. Lassa fazlasıyla işini görür. Lassa lastikler çok da kötü değiller.

• ugur208 kullanıcısına yanıt

Urun d5 hocam nokianin yeni cikan lastigi. Kalitelidir kesin ancak cokta bir indirim olmaz bence. Su anda hepsiburadada 225/45/17 725 tl. Ben ayni boyut icin goodyear iki adet aldim tanesi 350 ye geldi. 11.11 de kampanya olursa iki adet daha alacagim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umurs06 -- 13 Ekim 2020; 21:14:42 >
  • sa kg arkaslar 235/55 R18 captiva arac icin yaz lastigi alacagim ses yapmayan comforlu bir lastik onerir misiniz?
    ankara da alacagim bir yer yada internet sitesi yazarsaniz super olur simdiden tesekkurler.

• N11 deki lastik snowproof muş d5. 2019 üretimi alınır mı sizce yoksa 2020 mi almak lazım
    185/60R15 fiyatı 332,69₺

• cemdum kullanıcısına yanıt
    Hocam yaz lastiği ise Michelin Primacy 4 alın derim. Kullanıyorum çok memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cemdum kullanıcısına yanıt
    Bende sizden kış lastiği tavsiyesi alayım . 235 55 r18 SUV için 😄

• Merhabalar Nokian 225/65 R17 102V alacagim yerde 106V almışım, bu lastik ve kullanis açısından bir sorun teşkil eder mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: isdemircan57

Bende sizden kış lastiği tavsiyesi alayım . 235 55 r18 SUV için 😄
    Ben de 4 mevsim tavsiyesi alayım bari. Ucuz yollu ama... Öyle 1000 TL bir lastiğe ver(e)mem!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isdemircan57 İ kullanıcısına yanıt

bende Petlas Explero Winter W671 235/55R18 104H var

performans olarak iyi lastik tanesini 600tl den alabilirsiniz. petlas istemezseniz kormoran a bakabilirsiniz.

• Trendyol’dan 205/55/R16 Bridgestone Blizzzak Lm005 lastiği adeti 350 TL’ye alarak kurtuldum bu işten. Herkes nokian öneriyor ancak 25/55/16 ebat İçin adac sitesinde blizzak’ın performansı çok yukarıda nokian’a göre. Islak zeminde A etikete sahip.

• KUMHO 235/55R18 100H HP71 SUV DÖRT MEVSİM Nasıldır? Kullanan,tavsiye eden/etmeyen var mıdır?

https://www.gittigidiyor.com/oto-yedek-parca-aksesuar/lastik-jant-ekipmanlar/lastik/kumho-crugen-hp71-23555-r18-100h_spp_727218?id=558029124

Not: Ağırlıklı olarak 8-9 ay(kış dahil) İstanbul içi ve yaz mevsiminde de 2-3 aylık süre zarfında Sakarya'da kullanıcak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLacKeLDiaBLo -- 15 Ekim 2020; 12:47:40 >
  • 3yuq kullanıcısına yanıt

Hocam 397 tl çıkıyor trendyolda nasıl 350 liraya aldınız

• quote:

Orijinalden alıntı: maTeryaL.

Hocam 397 tl çıkıyor trendyolda nasıl 350 liraya aldınız

Ev yaşam kategorisinde geçerli 1000/200 Çek tanımlamış TRENDYOL.

Benim hesapta yokmuş, eşimin hesapta vardı teşekkür ederim 👍. Lastikciyede değişim için heralde 100 lira veririz

• Arkadaşlar merhaba 205 55 16 boyutlarında yaz lastiği bakıyorum. 1500 civarı bütçem var. . Lastik başına 375 tl ediyor. Hankook Ventus Prime3 kullanan var mıdır? bütçeme uygun bu lastiği bulabildim yorumlar da fena değil. alternatif önerisi olan var mıdır?

Hocam İstanbul şartlarını göze alırsanız ( işe araba ile gidip geliyorum) sava iş görür mü yoksa Bridgestone mu yöneleyim bende

Bridgestone blizzak 1400 tl

Sava eskimo s3 1260 tl

Nokian snowpoof D5 1540 tl

Petlas Sf Glacier 1235 tl

Kupon ile gelen fiyatlar, hangisini tercih etmeliyim

• Petlas Snowmaster W601 86t ile ilgili yorum alabilir miyim? 185 65 r14 f/p lastik ihtiyacım var. Şehir Konya, kar buz olabiliyor.
    Lastiği aldım, artık ilkbaharda yorumu ben yaparım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 15 Ekim 2020; 20:39:12 >
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.