Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.367
Cevap
460
Favori
669.959
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tanesi 390 liraya 11/20 çıkışlı 205/55/16 Michelin Primacy 4 aldim. İnternette 420 lira seviyesinde, bayide ise 450 dediler. Nakit vereceğim deyince direk 400 e indiler biraz daha pazarlık ile tanesi 390 lira + 4 sibop + 20 adet yeni somun alarak alnımın akıyla bir donanım haber ölücüsü olarak çıktım. Tavsiye edilir 10 numara lastik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, merhaba! Yorumların çoğunu okudum, 205/55/16 ölçülerinde yazlık lastik arayışındayım. Yaz için 18” jant ve lastik alacaktım fakat bu süreçte ertelemiş durumdayım. Şu an aracımda Nokian WR D4 takılı. Uygun fiyatlı olmasını istediğimden Falken ziex ze310 bakıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, iyi forumlar...

• Bende ayni ebatta lastik bakıyorum hankook ventus prime 91 v de karar kildim galiba yakit kampnayasi olacak onu bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BurakLEE kullanıcısına yanıt
    Petlas Imperium PT515 kullanıyorum yeni değiştirdim. 2 tane lastiğe 490 tl verdim. montaj dahil. konum antalya.
  • Petrol Ofisi Hankook Kampanyası

Kampanya, 01.06.2020 – 30.06.2020 tarihleri arasında geçerlidir. 16” jant 4 adet Hankook marka otomobil lastiği alışverişine 100 TL (10.000 Positive Puan), 17” jant ve üzeri 4 adet Hankook marka otomobil lastiği alışverişine anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli 200 TL (20.000 Positive Puan) değerinde Petrol Ofisi hediye yakıt (akaryakıt ve otogaz) kazanılabilir.

İnternet üzerinden yapılan alımlar kampanya dışındadır.

Kampanyaya Petrol Ofisi web sitesinden katılmak zorunludur.

Müşterinin adını, soyadını, GSM numarasını, plaka numarasını, fatura görüntüsü ile birliktewww.petrolofisi.com.tr adresinde yeralan kampanya sayfasına girmesi gerekmektedir.

Kampanyaya katılan müşterilerin varsa Positive Card’ına, yoksa GSM numarasına hak ettiği yakıt hediyesi, fatura kontrolü sonrasında 5 iş günü içinde yüklenecektir.

Fiziki Positive Card’ı olan müşterilerin, yüklenen yakıt hediyelerini kullanabilmesi için kartının aktif olması şarttır. Positive Card’ınızı aktif hale getirmek için AKTIF yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYADINızı aralarında boşluk bırakarak 7627’ye kısa mesaj olarak göndermeniz gereklidir. ÖRNEK AKTİFLEŞTİRME MESAJI: AKTIF 7000190070001900 MEHMET YILMAZ.

Petrol Ofisi hediye yakıtı sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli olacaktır ve nakde çevrilemez.

Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır. Bu kampanya Hankook ve Petrol Ofisi’nin diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Kampanyaya 1 cep telefonu numarası ile sadece 1 kez katılım sağlanabilir.

Kampanya stoklarla ile sınırlıdır. Kampanya kurgusu ve süresinde meydana gelen değişiklik hakkı Hankook ve Petrol Ofisi’ne aittir.

Ayrıntılı bilgi için Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri Danışma Hattı: 0800 211 02 29

Kaynak:www.petrolofisi.com.tr

• epphesus kullanıcısına yanıt
    Yer neresi hocam? Aradığım her bayi 450 dedi, bir tanesi 475 dedi.

• benim lastik ebatlarım 205/55/r16 lastiğe okadar para veremeeyeceğim dolayısıyla lassa almayı düşünüyorum. önceki aracımdada vardı memnundum beni üzmedi .. bu arada cogu kişi petlasın yaz lastiklerinide baya övüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: halogen666

Petrol Ofisi Hankook Kampanyası

Kampanya, 01.06.2020 – 30.06.2020 tarihleri arasında geçerlidir. 16” jant 4 adet Hankook marka otomobil lastiği alışverişine 100 TL (10.000 Positive Puan), 17” jant ve üzeri 4 adet Hankook marka otomobil lastiği alışverişine anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında geçerli 200 TL (20.000 Positive Puan) değerinde Petrol Ofisi hediye yakıt (akaryakıt ve otogaz) kazanılabilir.

İnternet üzerinden yapılan alımlar kampanya dışındadır.

Kampanyaya Petrol Ofisi web sitesinden katılmak zorunludur.

Müşterinin adını, soyadını, GSM numarasını, plaka numarasını, fatura görüntüsü ile birliktewww.petrolofisi.com.tr adresinde yeralan kampanya sayfasına girmesi gerekmektedir.

Kampanyaya katılan müşterilerin varsa Positive Card’ına, yoksa GSM numarasına hak ettiği yakıt hediyesi, fatura kontrolü sonrasında 5 iş günü içinde yüklenecektir.

Fiziki Positive Card’ı olan müşterilerin, yüklenen yakıt hediyelerini kullanabilmesi için kartının aktif olması şarttır. Positive Card’ınızı aktif hale getirmek için AKTIF yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYADINızı aralarında boşluk bırakarak 7627’ye kısa mesaj olarak göndermeniz gereklidir. ÖRNEK AKTİFLEŞTİRME MESAJI: AKTIF 7000190070001900 MEHMET YILMAZ.

Petrol Ofisi hediye yakıtı sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli olacaktır ve nakde çevrilemez.

Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır. Bu kampanya Hankook ve Petrol Ofisi’nin diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Kampanyaya 1 cep telefonu numarası ile sadece 1 kez katılım sağlanabilir.

Kampanya stoklarla ile sınırlıdır. Kampanya kurgusu ve süresinde meydana gelen değişiklik hakkı Hankook ve Petrol Ofisi’ne aittir.

Ayrıntılı bilgi için Petrol Ofisi Müşteri Hizmetleri Danışma Hattı: 0800 211 02 29

Kaynak:www.petrolofisi.com.tr
    benim internetten alışveriş yapıp yapmadığımı nasıl anlayacaklar? sonuçta fiziki mağazadan da alsam internetten de alsam aynı faturayı veriyorlar.

• DeliKase D kullanıcısına yanıt
    Anlaşma hankook ile yapıldığı için hankook bayisine ait faturaysa sorun olmaz bence. Şahsi fikrim tabiki
  • 235/40/18 x 2 ad

255/35/18 x 2 ad

en uygun ne bulunabilir? marka önemli değil. tşkler.
  • Ben bugün alisveris yaptım 16 jant hankook ankarada bir bayiden formu doldurduk bakalim gelecek mi 100 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: LeHospitall

Lastikler simdi geldi. Bugun pazar ama mng kargonun masallahi var. Teslim etti bugun. Uretim tarihleri 2020 nin 6. Haftasi. Zaten cok yakin tarih beklemiyordum pandemiden dilayi uretim sikintili. Yorkan lastige helal olsun persembe gece 12 de siparis verdim cuma sabah 10 gibi kargoya verdi cumartesi konyaya geldi ve bugun teslim edildi. Keyifli bi alisveristi. Son olarak opet yakit kartim kaldi oda onaylanirsa sifir problemle lastiklerimi yaklasik sokme takma dahil 500 tl gibi ucuza maletmis olicam

Alıntıları Göster
    Evet bugun nokiandan mesaj geldi yakit kartimda onaylanmis. 1 haftaya gelicekmis. Hersey sorunsuz hamdolsun. Hepinize keyifli forumlar

Bu arada lastikleri konyada 60 tl ye taktirdim. 1 ay sonra filanda bi balans yaptiririm insallah. Takan adam balanslarini bozmadim dedi ama soyle yuksek hiza cikmadan anlasilmaz sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeHospitall -- 2 Haziran 2020; 20:37:21 >

• BurakLEE kullanıcısına yanıt
    yaklaşık 6 senedir 185/65/14 (Rio HB) için yazlık lassa greenways, kışlık lassa snoways kullanıyorum çok da memnunum. önleri yenilemem lazım bu sene ama geçen sene 200 lira bile olmayan lastik olmuş şimdi 300. ama yine de alacağım galiba.

ayın 15'ine kadar gittigidiyor'da 100 TL wp var 1000 tl alışverişe, ama 2020 üretim en ucuz 315 lira. düşsün diye beklemedeyim :)
  • emre06ist E kullanıcısına yanıt
    6 sene mi ? hocam lastiklerin ortalama 4 yıl ömrü yok mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

6 sene mi ? hocam lastiklerin ortalama 4 yıl ömrü yok mu ?
    Benim aracın üstünde fabrika çıkışlı lastik var. 7 yıl oldu. Continental marka. Cumartesi değiştiriyorum. Goodyear aldım.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Benim aracımdaki lastikler 4 yıllık dişleri çok iyi ama değiştireceğim. Lastikler zamanla sertleşiyor ve yolda kaydırma yapıyor o yüzden değiştirmek lazım. Sonuçta arabada bizi hayata tutan şey lastiktir. Çok uzun yıllar kullanmak yanlıştır.

6 senedir aynı lastikler değil tabi 2 kere değiştirdim arada ama aynı marka aynı modelden gidiyorum 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: emre06ist

6 senedir aynı lastikler değil tabi 2 kere değiştirdim arada ama aynı marka aynı modelden gidiyorum 🙂
    4 yıl ömrü var o hamurun, diye biliyorum. kullansanız da bilin en azından

Eyvallah hocam. Ankara içi yogun kullanıyorum şehir içi yollar malum, 2 sezon sonra yazlıklar motor da biraz güçlü olduğu için inceden pati çekmeye başlıyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinoznalcin

Falken Ziex ZE310 Ecorun aldım. Bakalım ürün gelince kullanımda sonra editleyeceğim. Videolar da testlerde olumlu yorumlar vardı. Bekleyip görelim.
    4/5 gündür kullanıyorum. Bir kere araba kaymadı, kaç farklı ve lastiklerle her gün kullandığım güzergahta denemeler yaptım, ıslak kuru farketmeden mükemmel bir tutuş. Bu hızları normalde asla yapan biri değilim ama sadece denemek için sınırlarını zorlamak istedim. Falken gerçekten oldukça başarılı, tavsiyedir..

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.