Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
3.687
Cevap
296
Favori
371.634
Tıklama
Giriş
    1399 Mesaj

Devam ediyor olması lazım sadece worldpuan yerine axess chip para gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    özket kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

sizin world sanırım visa doğru mu ?
    Kampanya akbank'a döndüğü için kombo yapamıyoruz kaydettiğimiz kart visa oluyor akbank ise mastercard..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özket -- 16 Mayıs 2020; 15:57:6 >
    |
    |
    3yuq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: quxall

dizel yeti kullanıyorum lastik ölçüm 205x55 r16 konfor olarak öbür ebat daha iyi ve yerden de araç daha yüksek oluyor. Lakin 215x60 r16 ebatın lastikleri pahalı. Yeti yol tutuş olarak zaten üst seviye boşuna aracınızı alçaltmayın derim ve konfor kaybetmeyin,ben de uygun bulursam 215x60 ebata geçeceğim.

şu üç lastik arasındayım şimdilik.
    https://www.hepsiburada.com/falken-215-60-r16-95v-ziex-ze310-ecorun-oto-lastik-uretim-2019-p-HBV00000C84OL?magaza=LastikMerkezi
    https://www.hepsiburada.com/falken-205-55-r16-91v-ziex-ze310-ecorun-oto-lastik-uretim-2020-p-HBV00000C84NM
    https://www.hepsiburada.com/bridgestone-205-55-r16-91v-t005-oto-yaz-lastik-uretim-yili-2020-p-HBV00000NSR3L

Alıntıları Göster
    Hocam neye karar verdiniz bende falken düşünüyorum

• Binbaşı
    1399 Mesaj

Evet world visa idi. Axess visa da oluyordu öyle hatırlıyorum. Şöyle bir ihtimal olabilir sanal kartı visa olarak açabilirler belki müşteri temsilcisi ile görüşmenizde fayda var.

|
    |
    özket kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bu konuda pek bir bilgim olmadığı için size danışmak istedim. Falken ZIEX 310 Ecorun 205/55/16 lastik gittigidiyor hepsiburada n11 gibi sitelerde 275 lira civarında. Bayi fiyatı bundan ucuz mudur sizce?

Orijinalden alıntı: batu78

Continental premium contact yaz lastiği nasıldır? Kullanan arkadaşlar var mı?

Ebatlar 205 55 r16

Araç toyota corolla 2015
    michelin primacy 4 s2 2020 aldım ben corolloya (2014) eger üzerinde tuzanzalar takılı ise değişime şaşıracaksınız
    quote:

Orijinalden alıntı: oguz_nmcal

Hocam neye karar verdiniz bende falken düşünüyorum

Alıntıları Göster
    valla falkeni öven de çok yeren de kararsız kaldım, aracımın yol tutuşuna etki edecekse de 100 tl daha verip turanza t005 almak daha mantıklı, tek sorun turanza 71 db daha sesli bir lastik.

Ekleme: 345 tlye t005 bridgestone aldım, şimdilik memnunum, zaten test değerleri de oldukça iyi bir lastik turanza t005
    https://urun.n11.com/oto-lastik/bridgestone-20555r16-91v-turanza-t005-P391643185

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quxall -- 21 Mayıs 2020; 22:5:4 >
    |
    |

• Teğmen
    233 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sonraki sayfa

Hocam kampanyalarla fiyat çok iyi ama lastik 2019 tarihli.En ucuz nette 2020 tarihli continental premium contact 6'yı satıcının kendi sitesinde (lastikartı otomotiv) 416 TL'ye buldum. Hepsiburada 2020 tarihli aynı ürün 429 TL. 2020 de bir kampanya olsa hiç düşünmeden alacağım.
    hocam lastikler geldi. 2019 yılı 42. hafta üretim. Yani 2019 ekim ayının ortasında üretilmiş. 2020 lastikten çok farkı olacağını düşünmüyorum. Az önce baktım lastiğin fiyatı 429 tlye yükselmiş.
    |
    |

|
    |
    Arkadaşlar malum karantinadan dolayı hala yazlık lastik almadım kisliklar takılı. Şimdi 205/55/16 lastik almam gerekiyor nokian wet proof iyi midir. 350 civarına geliyor tanesi birde 100tl opet kart veriyorlarmış.

Birde internetten ilk defa lastik alacağım işleyiş nasıl oluyor lastikler gelince taktırma maliyetinin bize mi ait yoksa belirli bir servis var biz oraya götürüp mu taktiriyoruz

Ben kullanıyorum memnunum. Güzel yumuşak sessiz lastik.

Kargo size teslim ediyor. Kendiniz taktiriyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ultrAslan-BH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    185 Mesaj
    Falken Ziex ZE310 Ecorun aldım. Bakalım ürün gelince kullanımda sonra editleyeceğim. Videolar da testlerde olumlu yorumlar vardı. Bekleyip görelim.

|
    |
  • Binbaşı
    1762 Mesaj
    Corsa D 2009 aracıma 185/65/14 çaplı ne alabilirim arkadaşlar? 2 sene içinde satacağım, ancak lastik güvenliği önemli . yapıkredi world puan kazanacağım biryer var mıdır?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hakanlevent

michelin primacy 4 s2 2020 aldım ben corolloya (2014) eger üzerinde tuzanzalar takılı ise değişime şaşıracaksınız

Alıntıları Göster
    Bende corolla aracıma geçen sene primacy 4 taktırdım. Üzerinde helen turanzalara oranla ses, yol tutusu, frenleme mesafesı büyük oranda fark etti. Ömrü ne kadar gider bilmiyorum ama primacy 4 öneririm

|
    |

Lenovo IdeaPad Y570

CPU: Intel Core i5-2430M || RAM: 6GB DDR3-1333MHz || HDD: 500GB WD Scorpio Blue || GPU: 2 GB nVidia GeForce GT 555M GDDR5

Display: 15,6" HD LED Backlight || Speaker: 2.0 JBL with SRS Premium Sound || ODD: DVD Super Multi || OS: Windows 7 Home Basic SP1 64-bit

• Teğmen
    245 Mesaj
    Ankarada yazlık lastigi taktırmak istiyorum ama ucuza nerde taktırırız ?

|
    |
  • Er
    12 Mesaj

Bayi fiyatının bunun altında olduğunu sanmıyorum 3 gün önce hb’dan 205/55/16 aldım 4 adet epey araştırdım. Umarım yardımım olur.

|
    |
    epphesus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: cacihat

http://video.haber7.com/video-galeri/113383-continental-reklaminda-turkiyeyi-haritadan-sildi

milliler unuttunuz galiba conticigi
    Bizi sileni biz de sileriz.

|
    |

Orijinalden alıntı: newrophat

geçen hafta iş dolayısıyla Ankara'daydım, lastik ihtiyacımda olduğu için gitmişken bu mevzuyuda çözmek adına bizimkilerin evede yakın sayılır diye bahsi geçen vezni lastiğe gittim. araç accent era üzerinde nokian wr d3 kışlıklar var.

gitmeden önce alacağım modeli kafamda belirledim, falken ziex ze310 ölçüsü 185 65 r14, gitmeden önce telefon ettim fakat telefonu açmadılar, yaklaşık 1 aydır ilanda olduğu içinde ellerinde lastik olduğunu düşünerek bastım gittim iş yerlerine. ellerinde ziex yokmuş dunlop sp touring r1(240 tl) yada falken sincera (235 tl) önerdiler, biraz düşüneceğim diyerek ayrıldım yanlarından sanayide ufak bir işim vardı dolaşırken fiyatlara da bakarım diye düşündüm ama dolaştığım hiçbir bayide ziex yoktu normal fiyatlarda en ucuz bu arkadaşın dükkanı.

neyse dunlop sp touring r1 modelinde karar kıldık 4 lastik (1 yıl yor yardımı hediye) 950 TL anlaştık. ziraat bankası kartına yaklaşık 50 TL'de puan geldi.

şimdi gelelim olumsuzluklara ;

iş yeri sahibi mekandaki tek yetkili kişi sürekli koşturma içinde sorduğun sorular hep havada kalıyor çünkü kendisinden başka birşey bilen yok, çalışanların dörtte üçü yanlış hatırlamıyorsam Özbekistan'lı kardeşlerimiz, işlerinde özensiz değiller ama iletişim kurmak sıkıntı araçtan çıkan lastiklere karıştırmadan sol/sağ/ön/arka belirtmek için etiket yada işaret koymayı anlatabilmek için 15 dakika mücadele verdim, içeri giriyorum iş yeri sahibi telefonda diğer masada oturan fatura kesen arkadaşa soruyorum abi elemanlara söyle onlar halleder diyor tam bir kaos neyse lastikler monte edildi lastik havalarını sordum abi 32 bastık dediler, oradan çıktım Necatibey'e gideceğim araba zıplıyor gibi ama lastikler yeni diyorum alışkın değiliz vs... dönüşte opete uğradım lastik havalarına bakmaya gözlerime inanamadım, sağ ön 39 sol ön 37 sağ arka 36 sol arka 37, hemen hepsini 32 yaptım işim bitti eve geçtim ertesi gün sabah başka istasyonda baktım 32 sabit duruyordu. son memnun olmadığım konuda elinde olmayan lastik hala ilanda duruyor, stok gelip gidiyor üretilmiyor araca uygun değil vs... 10 tane mazeret saydılar ama hiçbirisi doğru değil elbette.

(ekleme ; elemanın birisi abi siboplar bitik plastikler 20 TL çelikler 30 TL hangisini takalım diye geldi, içeri girdim ben lastiklerin parasını ödedim başka param yok hediye edecekseniz istediğinizi takabilirsiniz yoksa ellemeyin gittiği yere kadar gider dedim ne yaptılar bilmiyorum ama muhtemelen takmamışlardır )

son olarak lastikler hakkında 1-2 şey söylemek istiyorum ;

falkenle aynı fabrikanın ürünü olmasına rağmen falken ecorun yerine dunlop seçtim çünkü sırt çizgileri benziyor olsada dunlop bariz daha iyi göründü ve dunlopun dişleri daha belirgin duruyordu, ikinci sebebide falken stres topu misali esnek ve yumuşak bir lastik desenleri çizgileri 1 senede gidecek gibi göründü gözüme, dunlop nedense daha kaliteli duruyor falken ecorun yanında.

lastikler yumuşak ve epey konforlu yol sesi az , dönüş yolunda yağmur vardı yol tutuşu fena değil 1-2 kere sert frenleme denedim kızaklama abs devreye girme vs... yapmadı , üzerinden çıkan kışlıklar 175 taban olduğu için 185 yazlıkların yol tutuşu illaki fark edecektir, yakıt tüketimi havalarında etkisi var elbette tam emin olmadan yazmak istemiyorum aslında fakat yol bilgisayarında 1 lt civarı azalma var.

özetle parasına göre güzel lastikler, bahsi geçen işletmeye gitmeden önce telefonda teyit etmeden sahibinden ilanlarına bakıp gitmeyin, internet üzerinden alım yapacaksanızda birebir inceleme şansı bulduğum için söylüyorum falken alacaksınız yazlık ziex modelini tavsiye ederim ecorun pek hoşuma gitmedi açıkçası ziex farklı ebatları vardı işletmede güzel lastik gerçektende.

neyse kullanıp görelim daha 1 hafta oldu, olumlu/olumsuz bir değişiklik olursa yazarım yine
    Falken bende aldım ama hem ziex yazıyor hem ecorun. Şimdi bu iyisi mi kötüsü mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeçhulASKER -- 20 Mayıs 2020; 5:22:42 >

• Yüzbaşı
    940 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MeçhulASKER

Falken bende aldım ama hem ziex yazıyor hem ecorun. Şimdi bu iyisi mi kötüsü mu

Alıntıları Göster
    ziex ze310 = iyisi oluyor

|
    |

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,343
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.