Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
3.812
Cevap
303
Favori
382.405
Tıklama
Giriş
    50 Mesaj
    Arkadaşlar internetten alınca taktırma ücreti ne kadar veriyoruz dışarıda balans dahil? Birde arkadaşın biri nitrojen+sibop dahil demiş o nedenle ? Zaten hava basıyoruz istasyonda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    4630 Mesaj
    https://www.hepsiburada.com/milestone-205-55-r17-91v-blaster-oto-lastik-uretim-2019-p-HBV00000BZKCA?magaza=LastikMerkezi

Şu lastiği sök-tak + balans + nitrojen ile birlikte 325TL'den aldım Antalya'da.

Kupon vs. bulunabilirse buradan alınıp sök tak işlemini istediğiniz yerde yaptırırsınız, muhtemelen 100-120 arası birşey isterler sök-tak + balans a
    |
    |

Orijinalden alıntı: özbekli35

205 55 16 ve 215 55 16 kampanyalardan haberdar ederseniz sevinirim
    https://www.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/dayton-215-55r16-97w-xl-touring-2-2020-yaz-lastigi_pdp_494562682
    Arkadaşın passata 4 adet aldım daha ulaşmadı elimize, tanesini 272 tl aldık, ayrıca 75 tl bonus gelecek.
    edit; hopi içerisinden gg den alım yaptım aksilik olmaz ise %3 civarıda paracık gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Fussy -- 27 Şubat 2020; 2:12:12 >
    185 65 14 yazlık lastik alacağım 4 tane, falkende karar kıldım fakat fiyatlar çok oynak, birde 2 tane serisi var bu ebat için ecorun 832 ve ziex 310, ziex modelinde karar kıldım ama doğru düzgün satan yer yok, son çare ecorun alacağım.

ecorun ; ıslak zemin A - yakıt C - desibel 70
    ziex ; ıslak zemin A - yakıt C - desibel 67

etiket değerleri 2 lastiğinde çok iyi, kullanıcı yorumlarıda çok yumuşak sessiz ve özellikle ıslak zeminde muazzam olduğu yönünde fakat yıpranması normal lastiklere göre daha erken oluyor(muş) benim gibi yılın yaklaşık 7-8 ayı yağmur alan yeri batı Karadeniz'de yaşayanlar için ıslak zemin performansı ve fiyatı falkeni cazip kılıyor. aldığımda tekrar görüşlerimi yazarım kısmetse.

bu arada aynı ebatta ve markada alan yada alacak olanlar varsa fikirlerini merak ediyorum, ayrıca Ankara'da uygun fiyata satan bayi varsa sökme takma balans dahil oradanda alabilirim, şimdilik internetten araştırıyorum bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3259 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gobektas

Arkadaşlar internetten alınca taktırma ücreti ne kadar veriyoruz dışarıda balans dahil? Birde arkadaşın biri nitrojen+sibop dahil demiş o nedenle ? Zaten hava basıyoruz istasyonda.
    50 lira ya taktırıyorum ama bazı fırsatçılar 100de isterler sakın kanmayın

|
    |

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

https://www.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/dayton-215-55r16-97w-xl-touring-2-2020-yaz-lastigi_pdp_494562682
    Arkadaşın passata 4 adet aldım daha ulaşmadı elimize, tanesini 272 tl aldık, ayrıca 75 tl bonus gelecek.
    edit; hopi içerisinden gg den alım yaptım aksilik olmaz ise %3 civarıda paracık gelecek.

Alıntıları Göster
    Bende alacağım bundan ama Kardeş acaba lastik iyimi? Araştırdınmı? Pişman olmak istemiyorum

|
    |

• Yarbay
    3259 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

185 65 14 yazlık lastik alacağım 4 tane, falkende karar kıldım fakat fiyatlar çok oynak, birde 2 tane serisi var bu ebat için ecorun 832 ve ziex 310, ziex modelinde karar kıldım ama doğru düzgün satan yer yok, son çare ecorun alacağım.

ecorun ; ıslak zemin A - yakıt C - desibel 70
    ziex ; ıslak zemin A - yakıt C - desibel 67

etiket değerleri 2 lastiğinde çok iyi, kullanıcı yorumlarıda çok yumuşak sessiz ve özellikle ıslak zeminde muazzam olduğu yönünde fakat yıpranması normal lastiklere göre daha erken oluyor(muş) benim gibi yılın yaklaşık 7-8 ayı yağmur alan yeri batı Karadeniz'de yaşayanlar için ıslak zemin performansı ve fiyatı falkeni cazip kılıyor. aldığımda tekrar görüşlerimi yazarım kısmetse.

bu arada aynı ebatta ve markada alan yada alacak olanlar varsa fikirlerini merak ediyorum, ayrıca Ankara'da uygun fiyata satan bayi varsa sökme takma balans dahil oradanda alabilirim, şimdilik internetten araştırıyorum bakalım.
    Falken aldım 3 sene 60.000 km kullandım muhteşem ötesi bir lastik fakat şimdi değişik bir şey denemek istiyorum yani eğer kafama yatan bir şey bulamazsam yine falken alacağım

Ankarada vezni lastikten 4 takım lastik aldım fiyatları uygundur

|
    |

• Yarbay
    3259 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Pigletx

yazlık lastikleri iyidir.memnun kaldım.ıslak zeminde B, yol tutuşunda C seviyesindedir. Kışlık lastiklerini tavsiye etmem genelde etiket değerleri iyi değil. Özellikle yakıt tüketimi F-G seviyesinde bir çoğunda. Etiket değerlerine bakarak alabilirsiniz, fiyat performansı yazlıklarda üst seviyede diyebilirim. aracım kia sportage, üzerindeki aldığım yazlıklar dayton 225/65/17
    Herhangi bir yarılma yırtılma oldumu

|
    |

Alıntıları Göster
    Birde kredi kart kullanmıyorum banka kartı ile nakit alınca gg indirim çeki falan veriyormu yoksa n11den almakmı mantıklı

• Teğmen
    153 Mesaj

arkadaşım arabasına kasko bile yaptırmayan bir tip ucuzu olsun dedi dayton aldım, çok araştırmadım aslında, sabancıya güvendim bu ebatta bilindik markala çok pahalı. Piyasadan fiyat aldım, gittim baktım sert bir lastik gibi geldi bana. gg de dediğiniz olmaz, sizde hangi kart var, yada parasını verin yadabir tanıdığınızın bonusunu kullanın tek ödeme ile. n11 de lastik başına 10 tl pahalı idi en son.
    |
    |
    özbekli35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

arkadaşım arabasına kasko bile yaptırmayan bir tip ucuzu olsun dedi dayton aldım, çok araştırmadım aslında, sabancıya güvendim bu ebatta bilindik markala çok pahalı. Piyasadan fiyat aldım, gittim baktım sert bir lastik gibi geldi bana. gg de dediğiniz olmaz, sizde hangi kart var, yada parasını verin yadabir tanıdığınızın bonusunu kullanın tek ödeme ile. n11 de lastik başına 10 tl pahalı idi en son.
    Anladım, bu marka 2-3 yıldır piyasada satılıyor ama alıpta kullandım diyene hiç rastlamadım

|
    |

|
    |
    |
    |

Gittigidiyor kazananlar kulübünde ½8 indirim gerçek fiyatları üzerinden yapıyor (muhakkak fiyat artıran vardır ancak benim takip ettiğim lastiklerde bindirim-indirim durumu yoktu). Axess varsa oradan da chip veriyor, ben de axess olmadığından sadece indirim ile yazlık lastik siparişini verdim.
    |
    |
    Bahsedilenler: powermoon , hrn001

Hocam link paylasirmisin

|
    |
    SYE35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj

Kazananlar kulübü fiyatı ne kadar şuan?

|
    |
    mesesu1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    990 Mesaj
    Arkadaşlar 2016 model peugeot 208 82hp otomatik aracımda 205 55 16 ebatlarında michelin energy saver lastik var. Hafif yokuşlarda bile biraz yavaşlayıp devam etmek istediğimde patinaj yapıyor araç tutunamıyor. Bunun lastikle alakalı olduğunu düşünmeye başladım. Var mı bu ebatlarda önerebileceğiniz güzel yol tutan uzun ömürlü bir lastik? Yılda en fazla 10 12 bin km yol yapıyoruz.
    |
    |

Neyin linkini paylaşayım? Genel bir kampanya var. Gittigidiyoru açıp bakacaksınız, eğer sizin ebatlarda piyasaya göre uygun ürün varsa alırsınız, sizin ebat ya da istediğiniz markada bindirim- indirim varsa geri çıkacaksınız :)
    |
    |
    frknkll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.