Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.376
Cevap
460
Favori
670.646
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 205 55 16 ve 215 55 16 kampanyalardan haberdar ederseniz sevinirim

• 175/65/14 için öneri istiyorum çok kaliteden ziyade f/p ürünleri için lütfen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/milestone-245-45-r18-100v-xl-maxxgrip-oto-kis-lastigi-uretim-yili-2019-p-HBV000007PWCQ?magaza=LastikMerkezi

Arkadaşlar şu marka lastikten alıp kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecayirli -- 24 Şubat 2020; 11:38:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • özbekli35 Ö kullanıcısına yanıt
    yazlık lastikleri iyidir.memnun kaldım.ıslak zeminde B, yol tutuşunda C seviyesindedir. Kışlık lastiklerini tavsiye etmem genelde etiket değerleri iyi değil. Özellikle yakıt tüketimi F-G seviyesinde bir çoğunda. Etiket değerlerine bakarak alabilirsiniz, fiyat performansı yazlıklarda üst seviyede diyebilirim. aracım kia sportage, üzerindeki aldığım yazlıklar dayton 225/65/17
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecayirli

https://www.hepsiburada.com/milestone-245-45-r18-100v-xl-maxxgrip-oto-kis-lastigi-uretim-yili-2019-p-HBV000007PWCQ?magaza=LastikMerkezi

Arkadaşlar şu marka lastikten alıp kullanan var mı?
    ben birkaç ay önce aldım hocam. Hatta aynı boyutunu aldım.
    elazığda yaşıyorum talismanda kullanıyorum.
    yoğun kar dahil kullanımlarım oldu. Çok profesyonel testler yapmadım. Günlük kullanım için kesinlikle tavsiye ederim.

• proferbil kullanıcısına yanıt
    Benim de profesyonel bir beklentim yok. Eskişehir'deyim geçen bir hayli buzlanma oldu alıyım dedim. Insignia kullanıyorum ben de bu boyutlardaki bilindik lastikler aşırı pahalı geldi. Bunu almayı düşünüyorum yorumunuz için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pigletx

yazlık lastikleri iyidir.memnun kaldım.ıslak zeminde B, yol tutuşunda C seviyesindedir. Kışlık lastiklerini tavsiye etmem genelde etiket değerleri iyi değil. Özellikle yakıt tüketimi F-G seviyesinde bir çoğunda. Etiket değerlerine bakarak alabilirsiniz, fiyat performansı yazlıklarda üst seviyede diyebilirim. aracım kia sportage, üzerindeki aldığım yazlıklar dayton 225/65/17
    Teşekkürler şu an dunlop kışlık var araçta e-e değerleri var

Dayton hakkında yanakları yırtılır arabayı zıplatır gibi çok olumsuz konuşanlardan dolayı ortada kaldım, ne alacağımı şaşırdım nokian wetproof çok övgü var onada meyilliyim

• 7 yıl önceki mesajları neden görüyorum yahu

• eksen1 kullanıcısına yanıt
    Hocam bircok firmada benzer hatalar cikabiliyor. Benim contiler tabandan dikine açılmıştı. Sinirlendim gittim ucuza XL kormoran(michelin yan ürünü) aldim, memnunum simdilik. Yüksek hizda hafif vibrasyon var, araba XL yanaktan dolayi sertlesti. Fakat lastik yumuşak sağlam ve tutuşu fena değil ancak yüksek hizda tatminkar değil.

Bence en dandik yeni lastik bile 4-5 senelik eski lastikten her zaman daha iyidir.

Bubarada bu tarz aşınmalarin ve yarilmalarim esas sebebi lastik uretim teknolojilerinde lastigin farkli bolgelerini farkli hamurlarla kaplamalari ve birlesme uerlerinin yeteri kadar mukavemet gostermemesi sonucunda zaman gectikce lastikte bölgesel acilmalar görülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onatba -- 26 Şubat 2020; 4:42:17 >
  • Arkadaşlar internetten alınca taktırma ücreti ne kadar veriyoruz dışarıda balans dahil? Birde arkadaşın biri nitrojen+sibop dahil demiş o nedenle ? Zaten hava basıyoruz istasyonda.

• https://www.hepsiburada.com/milestone-205-55-r17-91v-blaster-oto-lastik-uretim-2019-p-HBV00000BZKCA?magaza=LastikMerkezi

Şu lastiği sök-tak + balans + nitrojen ile birlikte 325TL'den aldım Antalya'da.

Kupon vs. bulunabilirse buradan alınıp sök tak işlemini istediğiniz yerde yaptırırsınız, muhtemelen 100-120 arası birşey isterler sök-tak + balans a
  • quote:

Orijinalden alıntı: özbekli35

205 55 16 ve 215 55 16 kampanyalardan haberdar ederseniz sevinirim
    https://www.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/dayton-215-55r16-97w-xl-touring-2-2020-yaz-lastigi_pdp_494562682
    Arkadaşın passata 4 adet aldım daha ulaşmadı elimize, tanesini 272 tl aldık, ayrıca 75 tl bonus gelecek.
    edit; hopi içerisinden gg den alım yaptım aksilik olmaz ise %3 civarıda paracık gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Fussy -- 27 Şubat 2020; 2:12:12 >

• 185 65 14 yazlık lastik alacağım 4 tane, falkende karar kıldım fakat fiyatlar çok oynak, birde 2 tane serisi var bu ebat için ecorun 832 ve ziex 310, ziex modelinde karar kıldım ama doğru düzgün satan yer yok, son çare ecorun alacağım.

ecorun ; ıslak zemin A - yakıt C - desibel 70
    ziex ; ıslak zemin A - yakıt C - desibel 67

etiket değerleri 2 lastiğinde çok iyi, kullanıcı yorumlarıda çok yumuşak sessiz ve özellikle ıslak zeminde muazzam olduğu yönünde fakat yıpranması normal lastiklere göre daha erken oluyor(muş) benim gibi yılın yaklaşık 7-8 ayı yağmur alan yeri batı Karadeniz'de yaşayanlar için ıslak zemin performansı ve fiyatı falkeni cazip kılıyor. aldığımda tekrar görüşlerimi yazarım kısmetse.

bu arada aynı ebatta ve markada alan yada alacak olanlar varsa fikirlerini merak ediyorum, ayrıca Ankara'da uygun fiyata satan bayi varsa sökme takma balans dahil oradanda alabilirim, şimdilik internetten araştırıyorum bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: gobektas

Arkadaşlar internetten alınca taktırma ücreti ne kadar veriyoruz dışarıda balans dahil? Birde arkadaşın biri nitrojen+sibop dahil demiş o nedenle ? Zaten hava basıyoruz istasyonda.
    50 lira ya taktırıyorum ama bazı fırsatçılar 100de isterler sakın kanmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

https://www.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/dayton-215-55r16-97w-xl-touring-2-2020-yaz-lastigi_pdp_494562682
    Arkadaşın passata 4 adet aldım daha ulaşmadı elimize, tanesini 272 tl aldık, ayrıca 75 tl bonus gelecek.
    edit; hopi içerisinden gg den alım yaptım aksilik olmaz ise %3 civarıda paracık gelecek.

Alıntıları Göster
    Bende alacağım bundan ama Kardeş acaba lastik iyimi? Araştırdınmı? Pişman olmak istemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

185 65 14 yazlık lastik alacağım 4 tane, falkende karar kıldım fakat fiyatlar çok oynak, birde 2 tane serisi var bu ebat için ecorun 832 ve ziex 310, ziex modelinde karar kıldım ama doğru düzgün satan yer yok, son çare ecorun alacağım.

ecorun ; ıslak zemin A - yakıt C - desibel 70
    ziex ; ıslak zemin A - yakıt C - desibel 67

etiket değerleri 2 lastiğinde çok iyi, kullanıcı yorumlarıda çok yumuşak sessiz ve özellikle ıslak zeminde muazzam olduğu yönünde fakat yıpranması normal lastiklere göre daha erken oluyor(muş) benim gibi yılın yaklaşık 7-8 ayı yağmur alan yeri batı Karadeniz'de yaşayanlar için ıslak zemin performansı ve fiyatı falkeni cazip kılıyor. aldığımda tekrar görüşlerimi yazarım kısmetse.

bu arada aynı ebatta ve markada alan yada alacak olanlar varsa fikirlerini merak ediyorum, ayrıca Ankara'da uygun fiyata satan bayi varsa sökme takma balans dahil oradanda alabilirim, şimdilik internetten araştırıyorum bakalım.
    Falken aldım 3 sene 60.000 km kullandım muhteşem ötesi bir lastik fakat şimdi değişik bir şey denemek istiyorum yani eğer kafama yatan bir şey bulamazsam yine falken alacağım

Ankarada vezni lastikten 4 takım lastik aldım fiyatları uygundur

• quote:

Orijinalden alıntı: Pigletx

Herhangi bir yarılma yırtılma oldumu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

Alıntıları Göster
    Birde kredi kart kullanmıyorum banka kartı ile nakit alınca gg indirim çeki falan veriyormu yoksa n11den almakmı mantıklı

• 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.