Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.357
Cevap
459
Favori
667.696
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 205/55 kış lastiği arıyorum. Goodyear'ın bu sene çıkmış olan bir modeli var (R16 91T Ultragrip 8) 304 tl hepsiburada'da. Kullanmış olan var mı? Ayrıca aklımdaki diğer lastik petlasın W651 lastiği. Onun fiyatı da 282 liraydı sanırım. Araç muayeneye girecek, ucuz yollu kış lastiği arıyorum. Bahsettiğim lastikleri kullanan ya da ucuz yollu lastik önerebilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

205/55 kış lastiği arıyorum. Goodyear'ın bu sene çıkmış olan bir modeli var (R16 91T Ultragrip 8) 304 tl hepsiburada'da. Kullanmış olan var mı? Ayrıca aklımdaki diğer lastik petlasın W651 lastiği. Onun fiyatı da 282 liraydı sanırım. Araç muayeneye girecek, ucuz yollu kış lastiği arıyorum. Bahsettiğim lastikleri kullanan ya da ucuz yollu lastik önerebilecek olan var mı?
    Dayton. Bridgestone üretiyor. Yerli. Kullanıyorum güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali222 A kullanıcısına yanıt
    Bunu da gördüm ancak yorum sayısı az olduğu için düşünmedim. Listeye ekliyorum o zaman hocam bunu da. Teşekkür ederim.
  • bu nasıl bir konudurki 7 yıldır bitmeyen fırsatmış, 2 saatde kapatılıyor diğer fırsatlar, biten fırsat diye, hem lastiğin fırsatı olmaz, lastik hayati öneme sahip işciliğindende taviz verilemez kalitesiz işcilik yapan sensörlü sibobu kıran 400 tl tanesi, balansı yapamayan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 15 Aralık 2019; 19:33:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Bunu da gördüm ancak yorum sayısı az olduğu için düşünmedim. Listeye ekliyorum o zaman hocam bunu da. Teşekkür ederim.
    Hangi marka olursa olsun üretim yılı 2019 olmasına dikkat edin. Kış lastiğinde önemli

• Piyasada Nokian Weatherproof yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noo Pasaran -- 16 Aralık 2019; 23:33:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehan028

Arkadaşım bilgi tam doğru değil. Kışlık lastiklerin bir kısmı yönlü lastik diye geçer ve iç-dış ayrımı bulunmaz. Desenine göre takılır. Örnek olarak continental wintercontact ts860 yönlü lastiktir ve lastiklerde inside outside ibaresi bulunmamaktadır. Ama eğer lastiğin dış kısmında inside yazıyorsa o muhakkak bir hatadır, yanlış takılmıştır.

Alıntıları Göster
    İnside outside yazmiyorsa da bu sefer yön gösteren ok işareti oluyor diye biliyorum. Şu an bendekiler o şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

bu nasıl bir konudurki 7 yıldır bitmeyen fırsatmış, 2 saatde kapatılıyor diğer fırsatlar, biten fırsat diye, hem lastiğin fırsatı olmaz, lastik hayati öneme sahip işciliğindende taviz verilemez kalitesiz işcilik yapan sensörlü sibobu kıran 400 tl tanesi, balansı yapamayan var.
    Bu genel bir başlıktır.

Bir marka modelin fırsatı olarak değerlendirilemez.

Bu nedenle de kapanması beklenmemeli.

Bu başlığı eleştirenlerin açtığı başlıkları da görüyoruz..

• beyler nokian kış lastiği bakıyorum https://www.gittigidiyor.com/oto-yedek-parca-aksesuar/lastik-jant-ekipmanlar/lastik/nokian-wr-snowproof-18565-r15-88t_spp_498773?id=510939719

linkteki ürün wr d4ten 10 tl daha ucuz kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafermahmut86

beyler nokian kış lastiği bakıyorum https://www.gittigidiyor.com/oto-yedek-parca-aksesuar/lastik-jant-ekipmanlar/lastik/nokian-wr-snowproof-18565-r15-88t_spp_498773?id=510939719

linkteki ürün wr d4ten 10 tl daha ucuz kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim
    wr d4 nedir? Bilsek yardımcı olmaya çalışırdık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 205/70/15c kış lastiği arıyorum iyi fiyatlı var mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Heyea kullanıcısına yanıt
    Bende ilk defa karlı bi yola cıkıcam. Sadece çekerlere taksak sıkıntı olur mu 2 lastikle? Vede bu dediğiniz markayı gözüme kestirdim. Hepsiburadada baya bi yorumu var ama kargoya ne zaman verirler acaba. Yarına sipariş versek cumartesiye gelir mi ki? Olmazsa n11 vb alırım

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Hiçbir bilgim yok hocam

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Olur, eğimli yolda ön taraf düzgün giderken arka taraf park etmiş araçlara vura vura gitti uludağda

• harubate H kullanıcısına yanıt
    Ben 195/70/15 Nokian WR C3 aldım 404 lira tanesi. Testi hiç yok ama bir kumar oynadım kendimce. Blizzak çok var Türkiye'de benzer fiyatlara. Testlerde 3-4 sırada
  • zafermahmut86 kullanıcısına yanıt
    Snowproof yeni çıkan modeli okuduklarima göre wrd4 ten küçük bir tik o deymiş. Kara cuma hikayesine trendyolan 14 inch olanı 270 TL civarına aldım. Aracımda bristone ecopia yazlık lastikler vardı artık bitmeye yakindilar gerçi ama 120 km üstüne çıkınca hafif direksiyon titremesi yapıyordu bunları takınca kesti. Kar buz görmedik gerçi ama şimdilik memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgahan22 -- 25 Aralık 2019; 6:43:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Bende ilk defa karlı bi yola cıkıcam. Sadece çekerlere taksak sıkıntı olur mu 2 lastikle? Vede bu dediğiniz markayı gözüme kestirdim. Hepsiburadada baya bi yorumu var ama kargoya ne zaman verirler acaba. Yarına sipariş versek cumartesiye gelir mi ki? Olmazsa n11 vb alırım
    https://www.sekizsilindir.com/2016/11/kis-lastigi-2-adet-cekis-aks.html

• Gökhan G. kullanıcısına yanıt
    195 küçük geleceğini düşünüyorum ama piyasada pek 205 yok.Petlas var o markayada kime sorsam çok kötü dediler

• harubate H kullanıcısına yanıt
    Ben T4 Transporter'a taktım. Alırken keşke 205 olsaydı dedim benim orjinal ölçüm o. Ama gelince çok da gözüme takılmadı, zaten yük endeksinde de hiç sıkıntı yok.

Petlas PT925 kullanıyordum. Daha doğrusu aldım ama kullanamadım rezalet bir lastikti. 0 aldığım gün bile 6 yıllık Kumho daha iyiydi.

Şimdi yeni desenli PT935 var, dişleri çok iri ve yumuşak. Eğer bu lastiklerde tek mevzu yumuşaklık ise Petlas iş yapabilir, biraz heveslendim o lastiğe ama 2. Kez lades olmak istemiyorum. Yolda görüp dokunduğum Petlaslar Nokiandan yumuşak diyebilirim hatta Ama Petlas bu bendeki serinin yaydığı kötü ünü zor silecek orası kesin. Servisçi enişteme sorduğumda da kesinlikle hayır dedi, arkadaşları çok net konuşmuş

Fotoğrafta sağdaki 205 taban petlas Soldaki nokian.
     Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 25 Aralık 2019; 11:51:5 >
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.