Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.354
Cevap
458
Favori
667.436
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Alttaki linkte mevcut 245 tl(50 tl taktırma ücreti olacak ilave) Goodyear 185/65R14 86T Ultra Grip 8 MS Kış Lastiği (Üretim Yılı. 2019) hakkında düşünceleriniz nedir . Bir de lastiğin tam olarak doğru değerlerini bulamadım. Yakıt tüketimi ve ıslak zemin için. Lastikleri Ankara'da kullanacağım.
    https://www.hepsiburada.com/goodyear-185-65r14-86t-ultra-grip-8-ms-kis-lastigi-uretim-yili-2019-p-HBV00000GK7SR?magaza=Hepsiburada

Fiyatı uygun geldi.

Not: Lastikcimde Yakıt verimi C, Yol tutuşu E gözüküyor. Garip bir değer olarak geldi doğrumudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auysal -- 9 Aralık 2019; 14:28:55 >
  • Clio 4 sahibi arkadaşlar, yazlık hangi lastiği kullanıyorsunuz öneri alabilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumutlu

lastiklerin yönünü doğru taktığında emin olmak için lastiklerin dışa bakan yanaklarında outside yazar. hepsinde bu yazıyı görmeniz lazım. eğer bu yazı yoksa başka bir lastikçiye daha kontrol ettirin.

Arkadaşım bilgi tam doğru değil. Kışlık lastiklerin bir kısmı yönlü lastik diye geçer ve iç-dış ayrımı bulunmaz. Desenine göre takılır. Örnek olarak continental wintercontact ts860 yönlü lastiktir ve lastiklerde inside outside ibaresi bulunmamaktadır. Ama eğer lastiğin dış kısmında inside yazıyorsa o muhakkak bir hatadır, yanlış takılmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 360 TL Michelin Alpin 6 mı?
    235 TL good year Grip 8 mi?
  • metehan028 M kullanıcısına yanıt
    evet bu mesajda yazan daha doğru bilgiymiş ben de yeni öğrendim

aytıntılı bilgiler şu linkte mevcut
    https://lastik.rezulteo.com.tr/rehber/lastik-cesitleri/lastik-secimi-nasil-yapilir/simetrik-asimetrik-yonlu-lastik-hangi-lastik-profili-secilmeli
  • ARYEKE kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim. Hayırlısı olsun bu arada biraz daha kullandım gerçekten baya iyi lastik gibi. Sizin aldığınız fiyat da bana göre epey uygun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba beyler, aracım reno clio 4 touch . üstünde 195 55 16 jant kapaklı lastik mevcut. 16 jant üzerinden her ebat takabilirmiyiz bu boy biraz pahalı kaçıyor gibi hem yol tutuş hem fiyat bakımından ne önerirsiniz

• fiat linea için kış lastiği tavsiyesi olan var mı?
  • 245-70-16 arazi lastigi varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 185 65 14 goodyear ultragrip 8 lastikleri tanesi 245 tl den takma dahil aldım.

• 225x45x17 ebatları için Nokian Snowproof 91H kışlık lastik aldım. Fiyatlar uçuşta tanesi 635 tl sökme takma balans onlardan olmak üzere.

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Off fiyatlar uçmuş gerçekten. 2015’te subaru legacy için 215-45-17 4 tanesini 550 liraya almıştım. 225’ler 650’ydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

Teşekkür ederim hocam. Mevzu şuradan çıktı sağ taraftaki lastiklerde üretim tarihi görünüyor. Sol taraftakilerde okunmuyor. Yani acaba lastikçi, lastikleri yanlış mı taktı diye düşünsük ama desenler doğru görünüyor. Hepsi aynı yöne bakıyor desen olarak.

Alıntıları Göster

Aynı durum benim de yeni aldığım araçta takılı lastiklerde de söz konusu.

Ancak 4 lastikte de yazıyor olmalı, lastiklerin ters takılması söz konusu olabilir.

yarın tekrar kontrol edeceğim.

bir tarafta yazılı diğer tarafta yazısız olması mantıklı değil...

• kocaballi kullanıcısına yanıt
    Bir türlü vakit bulup gidemedim lastikçiye hocam. Siz öğrenirseniz durumu buradan yazarsınız. Benim de aklımda yanlış takılmış olabileceği var. Gerçi lastik deseni doğru görünüyor. Lastiklerde üretim hatası olabilir belki.
  • carlitoss kullanıcısına yanıt
    Üretim hatası ihtimalini pek düşünmüyorum.

Kontrol edebilirsem yazarım...

• quote:

Orijinalden alıntı: atabey2735

Kormoran 185 65 15 yaz lastiği düşünen varsa, kaygısız alabilir. aracıma yeni taktirdım ve geçen hafta indirimlerle 2019 üretimi ve tanesi 155 liraya geldi. Bedavadan biraz pahalı :)
    Nereden aldığınızı da yazsaydınız çok iyi olurdu.

• Arkadaşlar oto lastik, servis ve yedek parça sektörlerinde tek seferde yapacağınız 2.020 TL ve üzeri alışverişe 50 TL indirim yapabilirim.

• getz için kış lastiğinde lassa iyi bir tercih mi arkadaşlar? bonuslarla 800 civarına mal olacak 4 tanesi takma hariç
  • Jizzy Quuatily kullanıcısına yanıt
    Ug8 de çok iyi bir lastiktir 4 yıl kullandım. Aradaki farka değmez bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warland -- 14 Aralık 2019; 0:9:58 >
  • 2013 Dacia Dokker aracim icin 185 65 15 92T XL yazlik 4 adet lastige ihtiyacim var.

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.