Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ibaltaci90 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
4.022
Cevap
320
Favori
405.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1579
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 320
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • invisible (78 mesaj) ali222 (47 mesaj) fcsrn (45 mesaj) kral1840 (44 mesaj) newrophat (37 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1177 mesaj) Mobil (1528 mesaj) Tablet (97 mesaj) (1 mesaj) Mini (214 mesaj) Uygulama (249 mesaj)
  • @
Giriş
    3 Mesaj
    185 65 R15 ölçüler yerine 195 65 R15 ölçülerinde 4 mevsim lastik takılır mı?
    Ne gibi problemler olur?
    Ayrıca, Debica marka lastikler hakkında bilgisi olan var mı?
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    134 Mesaj
    Arkadaşlar Astra j aracım icin 215 50 17 lastik bakıyorum. 300 lira civarinda olursa iyi olur diye düşünüyorum. F/p ürünü diyebileceginiz memnun kaldiginiz ürün var midir?(kış lastiği değil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forza -- 2 Aralık 2019; 17:24:57 >
  • Çavuş
    77 Mesaj
    runflat lastik yerine Michelin 225/45 R17 94W Xl Crossclimate kullananan var mı aramızda? :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: Forza

Arkadaşlar Astra j aracım icin 215 50 17 lastik bakıyorum. 300 lira civarinda olursa iyi olur diye düşünüyorum. F/p ürünü diyebileceginiz memnun kaldiginiz ürün var midir?(kış lastiği değil)
    Ben de bakıyorum da 300 çok çok iyimser bir rakam.

Dunlop 525

Lassa 650 olur dediler

4 mevsim olanları için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Daha önce falkenden çok memnun kalmıştım ama 18 jantta 245 45 r18 var onu alsam sıkıntı yaşar mıyım acaba?

Orijinalden alıntı: supernaturel.emin

225 45 r18 lastik arıyorum arkadaşlar ds4 için fiyatlar çok fena

Daha önce falkenden çok memnun kalmıştım ama 18 jantta 245 45 r18 var onu alsam sıkıntı yaşar mıyım acaba?
    225 45 18 de var ze310 modeli. 500 lira

|
    |
    Link verebilir misiniz

|
    |
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj
    Aracım 2012 dizel Cruze.Orijinal ölçüsü 205-60-16 ama ben fiyatıda daha uygun diye 205-55-16 taktırmıştım geçen defa binlerce km kullandım hiç fark görmedim.Geçen hafta yine aynı ölçüde continental premium contact 6 taktırdım tanesi 375 tlye İzmirde..Last,kler 2019 16. hafta üretimi bu markadan memnun olduğum için aynı devam ettim.kış lastiği değil yanlış anlaşılma olmasın
    |
    |

Ben bu lastikle 4 mevsim falken as210 arasında kaldım. İstanbulda olduğumdan ve çok aman aman kar görmediğimizden, etiket değerleri daha iyi olduğundan ve sök tak derdi de olmayacağından falkenden yana tercihimi kullandım. Araştırmanızı tavsiye ederim. Lastiğin tanesi bana 320 tl den geldi

|
    |
    ARYEKE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    214 Mesaj
    Araştırdım ettim en son 750 TL ye sök tak balans dahil michelin alpine 5 serisi 2017 yılı 36. hafta üretimi takım lastik aldım . İlk defa çıkma lastik aldım ama sonradan kar lastiği olunca mantıklı geldi zaten kullanacağım senede 4 ay kadar . Aldığım lastikçi sadece bu işi yapıyor ihale ile resmî kurumlardan çıkma lastik alıyormuş örneğin 3 tır şeklinde. düşünen varsa bulunduğu ilde araştırabilir , benim aldığım il Trabzon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehliask -- 6 Aralık 2019; 13:57:33 >
    |
    |
    Ankara'dayım, yazlık lastiklerim iyi durumda. Sanırım kış lastiği almayacağım, kışın aşırı da binmiyorum. Kış olduğu da yok.

Benim aracta aynı olcude ben bir tikda yumusamasi icin 215 55 17 milestone aldim sifir olarak tanesi 275 tl ye geldi

|
    |
    ForzaEagles kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Kormoran 185 65 15 yaz lastiği düşünen varsa, kaygısız alabilir. aracıma yeni taktirdım ve geçen hafta indirimlerle 2019 üretimi ve tanesi 155 liraya geldi. Bedavadan biraz pahalı :)

• Yüzbaşı
    337 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

Ben bu lastikle 4 mevsim falken as210 arasında kaldım. İstanbulda olduğumdan ve çok aman aman kar görmediğimizden, etiket değerleri daha iyi olduğundan ve sök tak derdi de olmayacağından falkenden yana tercihimi kullandım. Araştırmanızı tavsiye ederim. Lastiğin tanesi bana 320 tl den geldi
    Öncelikle teşekkürler. 4 mevsim düşünmüyorum, siz falken diyince bu markayı araştırdım şu ürün dikkatimi çekti sizce nasıl ?
    https://www.gittigidiyor.com/oto-yedek-parca-aksesuar/lastik-jant-ekipmanlar/lastik/falken-20555-r16-91h_spp_30555?id=503336759#product-installments

• Emekli Yönetici
    8596 Mesaj
    Eski aracımdan kalan 16 inc daha 100 km yol bile yapmamış wintercontact ts850 lastiklerim var. Bunları takasla alacak bana 15 inc lastik verecek bir lastikçi var mı beyler? İstanbulda :)

Yeni araç 15 inc , jantta almak istemiyorum :(

En kötü yeni polo ya 16 inc jant tavsiyesi de alabilirim :)

Continental - Wintercontact TS850

205/55/R16 91T

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 7 Aralık 2019; 12:12:6 >

Ben kullanmadım ancak etiket değerlerine falken sitesinden ölçüsüne göre bi bakın ona göre karar verin ve almaya karar verirseniz bayiden mutlaka fiyat alın.genel olarak falken kullanan arkadaşlarım memnun, onu söyleyebilirim.

|
    |
    ARYEKE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1311 Mesaj

Terör örgütlerini destekleyip Türkiye'nin başına bela eden Amerika'nın apple'ını, İntel'ini,google'ını da yiyorsa boykot etsene.Allah bilir telefonun da iphone'dur

|
    |
    alemci83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Cancer Clinical Trials
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.