Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.356
Cevap
459
Favori
667.536
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam bulabilirsen ben de haber bekliyorum.
    ben bu lastiği düşünüyorum ama daha tam karar veremedim.
    https://www.hepsiburada.com/kumho-225-45r17-94y-ecsta-ps71-yaz-oto-lastik-uretim-yili-2017-p-HBV000008QCBZ?magaza=KARLASOTOLAST%C4%B0K
  • thekoch kullanıcısına yanıt
    Metro markette 4al3öde kampanyası var Lassa ve Goodyear marka lastikler ağırlıklı.Bi önceki aracımda Nokia'nın wr d3 olan modelini kullanmıştim çok memnun kaldım.wr d4 olan modeli düsünebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Barum Brillantis 2
    175-65-14 82t

4 adet yazlık lastik aldım fiyat 700 tl takma ve balans dahil. 2018 üretim. Geçtiğiniz yazın fiyatından aldım 4-5 ay sonra gelseydin bu fiyata anca 3 tanesini alırdın dedi lastikçi. İnternette fiyatları 200-260 tl arası..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 30 Aralık 2018; 9:23:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba bende 225 45 R19 kışlık lastik arayışındayım bütçe 700tl civarı toyo marka Snowprox lastik nasıldır kullanan oldumu daha önce toyo markasını?
  • 205 55 16 kış lastiği ariyorum. Uygun fiyatlu tavsiyesi olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

205 55 16 kış lastiği ariyorum. Uygun fiyatlu tavsiyesi olan?
    Sava Eskimo

Kormoran

Falken

Herhangi birini alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: moswantedfun

arkadaşlar merhaba bende 225 45 R19 kışlık lastik arayışındayım bütçe 700tl civarı toyo marka Snowprox lastik nasıldır kullanan oldumu daha önce toyo markasını?

4x 700 = 2800tl mi yoksa 4 lastik için toplamda 700tl mi hocam? Eğer 4ü için toplam 700tl'ye dediğiniz lastiği bulursanız ben de almak isterim; paylaşırsan sevinirim.

• capricorn79 C kullanıcısına yanıt
    üstadım tabiki tanesi 700 TL :) vallahi keşke 4 tanesi 700 olsa da hemen alıversem şu kış gününde acayip pahalı 19 inç lastik bakalım hala fırsat kovalıyorum denk gelirse sanada bana ulaşırsan sevinirim.
  • Ben de astra icin 215/50r17 lastik bakiyorum, falken uygun gorunuyor 350 tl gibi fiyati, ze310 ve ze914 modeli var. Kullanan tavsiye eden var mi arkadaslar, etiket degerleri ze310 un E-A, ze914 ün C-B , petlas da 430 tl.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sailor24 S kullanıcısına yanıt
    Bende cruze için aynı ebatlarda lastik inceliyordum. Fiyat performans olarak falken iyi duruyor. Kullanıcı yorumlarında fiyatına göre fena değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

205 55 16 kış lastiği ariyorum. Uygun fiyatlu tavsiyesi olan?
    Uygun fiyatlı sava eskimo tavsiye ederim. Bu sene kullanmaya başladım. Muhteşem.

• sailor24 S kullanıcısına yanıt
    Aynı ebat lastiği jetta için 365 TL ye taktırdım lastikçiden. Öncesinde Goodyear vardı. Ses olarak ve konfor olarak artı eksi olmadı hiç. Islak performans ı test etmedim ama aman aman sessiz bir lastik de değil.

• hrn001 H kullanıcısına yanıt
    Ses olarak 69 ve 70 desibel gorunuyor, tabi Goodyear 1. sinif lastik ama fiyati 2 katina cikiyor, Goodyear a gore eksi bir sey hissetmemeniz de lastik icin iyi bir sey

• 2013 Ford Fiesta için 195 50 r15 kış lastiği bakıyorum. Sadece Denizliden Mardine gitmek için kullanacağım Mardin de ihtiyaç olmuyor 4 mevsim mi alsam tavsiyeleriniz nelerdir

• Clio 2 sedan aracım için düşünüyorum sizce alınır mı? Daha önce kullanan var mı abiler.

• Material-Engineer kullanıcısına yanıt
    Pirelli cinturato öneririm. Islak zeminde fren ve tutunuşu çok iyi 205 tl

https://www.hepsiburada.com/pirelli-175-65-r14-82t-eco-cinturato-p1-verde-binek-yaz-lastik-2018-p-HBV00000CZTWL?magaza=PerformanceLastik

• Dark Territory kullanıcısına yanıt
    Listeme ekledim hocam teşekkür ederim, 👍🏻👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: Material-Engineer

Clio 2 sedan aracım için düşünüyorum sizce alınır mı? Daha önce kullanan var mı abiler.
    good yearın en kötü lastiği,bu lastik vasatı geçemez uzak durun

p1 verde sınıfının en iyisidir alın geçin
  • 205 60 16 run flat tavsiyesi (4mevsim) var mı? Fiyatlar feci yüksek

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.