Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oligark Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.377
Cevap
460
Favori
670.800
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet xl var düz bulamadım 88t

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mucar70 M kullanıcısına yanıt
    Nihayet kargo bilgisi girmişler, iletişimi biraz zayıf firmanın..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hades.

Nokian lastik almak isteyenler için "nokianshop"a özel gittigidiyorda %7 indirim kampanyası var. Ben remo assist hizmetiyle beraber 4 adet weatherproof siparişini biraz önce verdim. Aldığım ebatlar için montaj dahil daha uygun fiyata internette de Ankara içinde de bulamadım.
    https://www.gittigidiyor.com/arama/?satici=nokianshop
    195 65 15 serilerinde çok iyi fiyat performans ürünler var
  • Linea 2015 model lounga modeli için 195/55 R16 yaz lastiğine ihtiyacım var. F/P ürünü olarak tavsiyeleriniz neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mynameisa -- 16 Kasım 2018; 17:51:2 >
  • ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt
    Benim lastikler kargoda ama bugüne yetişmiyor pazartesine kaldı.

• ArmaganT A kullanıcısına yanıt
    Dün kargoya verilmiş görünüyor benimki de. UPS'ten sorgulayınca paket adedi 3 görünüyor, neden 4 değil de 3 onu anlayamadım ama neyse...

Snoways 4, Snoways 3'ün geliştirilmiş hâli imiş:https://www.polatlastik.com/blog/icerik/lassa-snoways-4-kis-lastigi
  • mucar70 M kullanıcısına yanıt
    Mng ile geliyor karda yağıyor 😥😥😂

• Bu konuyu yeni gördüm. Ben de 205/55/16 nokian d4 arıyorum.

11 kasımda n11de satıcının birinin çakallığı yüzünden alamadım.

Var mı düzgün fırsat gören duyan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • extra34 E kullanıcısına yanıt
    n11 i ben de bekledim ama bir kuruş indirim yapmadılar. çekle en düşük 404TL ye geliyordu. bende hb aldım tanesi 385 e geldi.

• forever eagle kullanıcısına yanıt
    Hocam banka ve çekle tane 366ya kadar düşürdüm ben o gün. Sonra yine orda satış yapan bi lastikçiyi aradım 400 dedi (n11 fiyatı 435).

Dedim dört lastikte eder 136 lira fark. 75 lira sök tak vs desen 60 lira fark ediyor. Kargo takip et gelince bagaja at lastikçiye git vs uğraşmayım 400e gider alırım dedim. Dün aradım almaya gelicem diye 435 diyor adam. Ya geçen hafta 400 dediniz, yok bi hata vardır, o başka lastiktir vs vs çakallıklar.

Ggde 385e geliyor şu an. 400-410 veren bayi bulsam hemen alıcam.

• extra34 E kullanıcısına yanıt
    hocam, hepsiburada 2 günde yolladı lastiği. lastikler 91H 2018 30. hafta.

gittigidiyorda satilan 91T. aralarında 5-10TL fark oluyor.

hepsiburada ya şimdi baktım 404 TL yazıyor. ben alırken de aynı fiyattı sepete atınca ekstra indirim verdi.

• Ben de 11.11 de Trioto adlı mağazadan Nokian 205 55 16 wd4 aldım. Kuponlarla tanesi 370'e geldi. Kargolanmadı sanıyordum, salı günü Ups getirdi. Kargoya vermişler ama takip noyu geç vermişler. Üretim tarihi 44/18.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizimkini MNG ye vermiş ama hala yok ortada şube gelen bir şey yok sadece giriş yapılmış şeklinde görünüyor dedi. İnsanın hevesini kursağında bırakın mutlu olun.
  • 4 Adet 1000 km kullanılmamış conti winter contact ts860 lastiklere 800 tl verdim (215/55/16 93H)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyprosoft -- 19 Kasım 2018; 10:56:58 >
  • Selamlar,

Ankara'da Düzgün Rot Ayarı+Lastik Değişimi ve Balans yapabilecek işçilik ve fiyat anlamında tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?
  • Merhaba arkadaşlar.

Petlas SnowMaster W651 ile Lassa Snoways 4 arasında kaldım

Araç ile şehir dışı yapmıyorum, sadece istanbul içinde kullanıcam.

Hangisi uygun olur benim için?
  • 2010 model Passat TSİ 1.4 benzinli aracım var. Pek anlamadığım için soruyorum. Şu an üzerinde 215-55-16 lastikler var. 205-55-16 da aynı jantlara uyar mı? Bir de kış lastiği alacağım ama tavsiye var mı en mantıklı tercih hangisi olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuscan86

2010 model Passat TSİ 1.4 benzinli aracım var. Pek anlamadığım için soruyorum. Şu an üzerinde 215-55-16 lastikler var. 205-55-16 da aynı jantlara uyar mı? Bir de kış lastiği alacağım ama tavsiye var mı en mantıklı tercih hangisi olur?
    Hocam benim arac da sifir aldigimda uzerinde michelin 215-55-16 vardi. Gecen hafta degistirip 205-55-16 continental aldim. Aracinizin iki kapi arasi direginde kullanabileceginiz lastik olculerini ve hava basinclarini gosteren etiket olacaktir. Orada uygun olculer yazar. Ben maddi olarak boyle bi tercih yaptim. Cunku 205 yerine 215 olanlarin fiyati en az 2 kat !!! Ee 4 lastigi degistirince bunu onemsemek gerekiyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsfirtina -- 19 Kasım 2018; 13:31:59 >
  • https://kolayoto.com/hankook-ventus-prime3-k125-185-60r15-84h.html

Bu lastiğin fiyatı iyi gibi piyasaya göre 50 tl daha düşük yazlık lastik ihtiyacı olan düşünebilir.

• ArmaganT A kullanıcısına yanıt
    Benim kargo geldi, problem yok.
  • 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.