Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.369
Cevap
460
Favori
670.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Falken kullanan var mıdır ? Sıcak fırsatı bulunuyor mu şu sıralar :)
  • nuwanda24 N kullanıcısına yanıt
    Continental Premium Contact 5 aldım, tanesi 280 lira.Sökme takma balans dahil.Size de tavsiye edebilirim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay önce megane coupe aldım, ilk arabam, arkada pirelli yaz lastikleri, önde de markasını bilmediğim kış lastikleri takılı, yazı bu şekilde kullanarak geçirebilir miyim, önümüzdeki kışa 4 kış lastiği almayı düşünüyorum. Eğer olmaz derseniz önlere almaya yaz lastiği hangi marka önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilonsahiden

quote:

Orijinalden alıntı: catik

gg da 150 tl ustu 50 tl indrim cekleri vardi... 4 ayri lastikden verdim siparsleri

Hepsi aynı adrese gönderilecek olunca şüphelenmiyor mu satıcı?

Satıcı parasına bakar

• PETLAS 205/55 R16 91H PT515 IMPERIUM iyi midir arkadaşlar, kullanan var mı bu lastikten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Continental Premium Contact 5 aldım, tanesi 280 lira.Sökme takma balans dahil.Size de tavsiye edebilirim .

Ben de bu lastikle primacy 4 arasinda tercih yapacam aldigim fiyatlar yakin

• hserdark kullanıcısına yanıt
    Kullandım 2,5 sene kadar, beş para etmez.Her yokuşta pati çekmek, sürekli abs ile durmak zorunda bırakıyor.

Buna yakın fiyatlı olarak hankook ventus prime 3 tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

nerden aldığınızı da yazsaydınız iyi olacaktı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfygc

1 ay önce megane coupe aldım, ilk arabam, arkada pirelli yaz lastikleri, önde de markasını bilmediğim kış lastikleri takılı, yazı bu şekilde kullanarak geçirebilir miyim, önümüzdeki kışa 4 kış lastiği almayı düşünüyorum. Eğer olmaz derseniz önlere almaya yaz lastiği hangi marka önerirsiniz?

Kış lastiği ile çıkarmak zor, hem çok yakar hemde erken erir, ısınır yol da tutmaz. Yazlık lastikleri kışa çıkaran varsa da kışlıkları yaz kesinlikle akıllıca olmaz. Coupe araba varsa lastikleri iyi seçmek lazım. Hatta Michelin crossclimate gibi lastikleri tercih edebilirsiniz. Tabi ki kışları ılıman geçen yerlerde geziyorsanız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 58_transporter_58 kullanıcısına yanıt
    Bende cts taktıracağım 4 adet sökme takma, rot balans dahil kk tek çekim 1000 tl.

Ebat 195 65 15

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capo di capi -- 28 Mart 2018; 20:59:35 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 nisana kadar kampanya varmış Bridgestone 195/50/15 4 adet 900 e alındı 2018 üretim cuma taktırcam bakalım

• 205/55/16 Continental Premium Contact 5 aldım 275tl'ye 2018 6.hafta üretimi
    Sökme takma balans dahil Ankara ivedik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    İstanbul Çekmeköy Batujen bayisinden aldım hocam.

• Geçen yıl aldığım kışlık conti ts860 dan fazlasıyla memnun kaldığım için, Conti pc 5 alma niyetindeydim ancak Türkiye aleyhine yaptıkları yanlış sebebiyle listeden sildim.

Yerli üretim lassa petlas dunlop falken arasından seçimimi falken zeix ecorun dan yana kullandım.

205 55 16 ölçü için 198 tl fiyatlı gg hesaplardan ayrı ayrı indirimle 168 tl ye malettik. Yüzümüzü güldürür inşaallah, etiket değerleri ve kullanıcı yorumları bu tercihe sevk etti.

Hayırlısı olsun herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.

• Arkadaşlar 185/60/14 polo için öneri bekliyorum fiyat ve marka önerisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkemizi hiçe sayan Continental dışında markaları araştırmanzı tavsiye ediyorum
  • Metroda DAYTON 175 65 14 lastikler 139 lira. Sök tak ücretsiz. Balansı bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Arkadaşlar 185/60/14 polo için öneri bekliyorum fiyat ve marka önerisi.

Ben de Polo için 185/60/15 bakıyorum da Falken SN832 yada Lassa Greenways alıcam galiba.
  • atom-karınca A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam bende sanırım lassa alacağım öyle görünüyor, bulunduğum yerde yollar kötü herhalde lassa bizim halimizden anlar ithal lastikler biraz daha hassas sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Ford fusion a 15 inç bakıyorum uygun fiyatlı yumuşak lastik ne alabilirim

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.