Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.376
Cevap
460
Favori
670.644
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aşağıdaki lastik 138 TL gibi bir fiyata gelecek.

Almaya değer mi?Bu lastiği kullanan arkadaşlar fikir verebilir mi?

PETLAS 195/65R15 ELEGANT PT311 91T YAZ LASTİĞİ - 2017 Üretim (#326406917)

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/petlas-195-65r15-elegant-pt311-91t-yaz-lastigi-2017-uretim-326406917
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13ATMACA

aşağıdaki lastik 138 TL gibi bir fiyata gelecek.

Almaya değer mi?Bu lastiği kullanan arkadaşlar fikir verebilir mi?

PETLAS 195/65R15 ELEGANT PT311 91T YAZ LASTİĞİ - 2017 Üretim (#326406917)

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/petlas-195-65r15-elegant-pt311-91t-yaz-lastigi-2017-uretim-326406917

https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/lassa-185-65r15-88h-greenways-2017-yaz-lastigi-sibop-hediye-lstkc-328183682

20 şer daha verin en azından bunu alın. bugün taktırdım ben, 2 km kadar kullandım direksiyonda bariz hafifleme oldu, 2 km boyunca sürekli denedim hiç kızaklama yapmadı. Yarın uzun yola çıkıcam, asıl o zaman belli olur bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Bu petlas iyi diyenler varya arkadaşlar, sol şeritte 40la gidenler, önünde ki aracı 647282metreden takip edenler, cama sinek çarpsa frene basanlar, 55-60 yaşındaki dayılar muhtemelen.

Seri araç kullanan birinin petlasdan memnun olma gibi bir şansı yok.Net.

Bugün bmw 320'de petlas gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

Dün lastik değişimine gittim, adam benim lastikleri çıkardı "hocam bunlar iş yapmaz artık ama sen bilirsin istersen takarım" dedi. Normalde araştırmadan etmeden bu işlere girmem ancak Dayton lastikte pazarlığa giriştik 170'e kadar düşürttük, Bridgestone üretimi imiş. 4 lastiği taktırdım, 195/65/15

Bu lastiği tecrübe eden oldu mu? Yol tutuşu falan güzel, ses olarak eh diyelim ne iyi ne kötü.

Petlas'dan iyi bir lastik olacağını düşündüm, benim kışlıklar Petlas ancak kaydırma yapıyor, diri gözükmesine rağmen. Bu yüzden Petlas almadım.

Ayrıca lastikçi değişim parası almadı ( zaten yeni lastikte alınmıyor)

otelin de benden olsun dedi.

Etiket değerleri neydi? Islak zemin vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Petlas yazlık lastikleri çok sert zıplatıyor arabayı. Hiç memnun kalmadım.

Kışlıkları ise kullananlar memnunmuş. Kışlıklarda bütçe düşük ise Petlas orta ise Nokian yüksekse Continental alınmalı

Lastiğin sert olmasıyla alakalı olduğunu düşünmüyorum, lastik basıncını düşürün çok zıplatiyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

yaz kış lastik değiştirmek lüks oldu. en az 15, ortalama 20 liraya değişim yapılıyor. yıllık 150 lira masrafı var. birde 2 takım lastik masrafı. en fazla 5 yıl gideri var zaten. 6-7 sene zor, hamurun işi bitiyor malesef. 4 mevsim yada kışlık alıp kullanmak lazım.

15-20'ye kim lastik değiştiriyormuş. Bu sene kışlıkları 40'a taktırdım, yaxlıklar için bir yere sordum 50 tl dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FourierSeries

quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Petlas yazlık lastikleri çok sert zıplatıyor arabayı. Hiç memnun kalmadım.

Kışlıkları ise kullananlar memnunmuş. Kışlıklarda bütçe düşük ise Petlas orta ise Nokian yüksekse Continental alınmalı

Lastiğin sert olmasıyla alakalı olduğunu düşünmüyorum, lastik basıncını düşürün çok zıplatiyorsa.

Önerilen basıncı kullanıyorum zaten hep kitapçık yada kapı içinde yazan değeri kullanırım. Ne olursa olsu yazlık ve kışlık lastik kullanma taraftarıyım. İlla kar buz olmasına gerek yok.

Ben gizli buzlanmadan kaza atlattım bir yakınım ise kaza geçirdi. O yüzden kışlık lastik meselesi önemli.

Değişim için kışa girerken 50 tl vermiştim. Daha yazlıklara geçmedim en az 50 tl de ona veririm. İstanbul'da çok pahalı değişim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FourierSeries

quote:

Orijinalden alıntı: xenofx

yaz kış lastik değiştirmek lüks oldu. en az 15, ortalama 20 liraya değişim yapılıyor. yıllık 150 lira masrafı var. birde 2 takım lastik masrafı. en fazla 5 yıl gideri var zaten. 6-7 sene zor, hamurun işi bitiyor malesef. 4 mevsim yada kışlık alıp kullanmak lazım.

15-20'ye kim lastik değiştiriyormuş. Bu sene kışlıkları 40'a taktırdım, yaxlıklar için bir yere sordum 50 tl dedi.

Tanesi 15 20.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dunlop fm800 215 50 17 w için kampanya araştırıyorum bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

hocam ben yaptim 4 farklı hesap ile aldim lassa 205 t55 r16 2018 uretim. bulundgum sehirde 285 tl istedi bayi

gg da 207 tl idi indirmle 160 tl aldim tanesini 640 tl 4 lastigi yenilemiş olduk

O kadar indirim nasıl geldi

• 2011 model ford focus için en makul yaz lastiği hangisi . ebat hususunda tercih ne olmali

• izzet43 kullanıcısına yanıt
    gg da 150 tl ustu 50 tl indrim cekleri vardi... 4 ayri lastikden verdim siparsleri

• quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

quote:

Dün lastik değişimine gittim, adam benim lastikleri çıkardı "hocam bunlar iş yapmaz artık ama sen bilirsin istersen takarım" dedi. Normalde araştırmadan etmeden bu işlere girmem ancak Dayton lastikte pazarlığa giriştik 170'e kadar düşürttük, Bridgestone üretimi imiş. 4 lastiği taktırdım, 195/65/15

Bu lastiği tecrübe eden oldu mu? Yol tutuşu falan güzel, ses olarak eh diyelim ne iyi ne kötü.

Petlas'dan iyi bir lastik olacağını düşündüm, benim kışlıklar Petlas ancak kaydırma yapıyor, diri gözükmesine rağmen. Bu yüzden Petlas almadım.

B-B

• 195 55 16 en uygun nereden alabilirim?

• Bar Oto Maslak’tan Lassa Driveways 205/55/R/16 4 tane yaz lastiğini 880’e aldım. Klima temizleyici sprey, 20 liralık Mehmetçik Vakfı bağışı, rot, balans ve kışlıkların tekrar takılmasına kadar otel hediye. Kışlığa dönüşte sökme takma balans 120 lira. İnternette çok az daha ucuz ama kargo, sök tak, rot balans, lastik oteli vb ile daha pahalıya geliyor.

Lastiğin frenleme ve yakıt tasarrufu puanları B, ses 69db. Şimdilik memnunum. Fabrikadan arabayı aldığımda üzerinde gelen Continental Premium Contact 2’den bir fark görmedim. Continental’dan Türkiye haritasını reklamlarından silmesi konusunda yaptıkları ayıp sebebiyle tamamen vazgeçtim, biraz da yerel markalar kazansın diye aldım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

quote:

B-B

Gerçekten çok iyi o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

gg da 150 tl ustu 50 tl indrim cekleri vardi... 4 ayri lastikden verdim siparsleri

Hepsi aynı adrese gönderilecek olunca şüphelenmiyor mu satıcı?
  • edit
  • 215 55r16 kampanyalı yaz lastiği öneriniz var mı?

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.