Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Predatorre Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
6.377
Cevap
460
Favori
670.805
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kış lastiklerini taktırdıktan sonra yazlıkları atacağım. Yaz lastiği baharda kampanyalarla ucuz olur mu, yoksa 11.11'de n11'den kuponlarla 113-169TL arasında indirimle almak mı mantıklı olur? Fikir verirseniz memnun olurum
  • Lassa snoways den nokiana geçtim. Yemin ediyorum arabaya bindiğmi anladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 225 45 17 tavsiye edebileceğiniz bir marka varmı
  • Kış lastiği lassamı? Savamı?

• Babamda Lassa var ciddi gürültü yapıyor hatta servise falan götürdük bu ses normal mi diye, tekerden dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir

225 45 17 tavsiye edebileceğiniz bir marka varmı

bende aynı ebat arıyorum ankara için sava nasıl olur.
  • Sava asirı karda ıyi de kuru soğukta nasıl olur

• 205 55 16 ebatlarinda kis lastigi ariyorum. Elimde bir cift kumho var tecrube olarak 1 kis kullandim yine kumho alayim diyorum. GG da cifti 435 tl ye geliyor. Fiyat ve lastik nasildir? Acil yardimci olursaniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrah06

n11'deki kuponları 11.11'de lastik alırken 4 parça halinde kullanırsak daha ucuz oluyor. Örneğin 250TL'den dört lastik 1000TL ise genelde 1000/100 kuponlar veriyor. Ama 225/40 veya 250/45 gibi kuponlarla en az 160TL indirimli oluyor.
    11.11 Kupon kullanımında birini kullanırsan diğeri yanar gibi birşey yok galiba.

Benim kuponlar lastikte aktif olmuyor.
  • etusch kullanıcısına yanıt
    Bende düşüyor kupon miktarınca.
  • emrah06 kullanıcısına yanıt
    alışveriş yapılan alanla ilgili olabilir mi acaba ? ben en son km bakım ürünleri almıştım. Türkselin çok internet kullanana salla kazandan internet vermemesi gibi olabilir mi acaba ? Siz ne tür ürünler aldınız son olarak ?
    Ben aldım bu şekilde kuponla tek tek. 205 55 16 wr d4 91h nokian tanesi 240 a geldi.

Ben çok sipariş verdim bugün. Sorunun onla ilgili olduğunu sanmıyorum. Tek tek puan kullandım aldım, 4'üne 1 fatura kestirdim.
  • var mı güncel lastik fırsatı gören

• 205-55-R16 Continental CPC 5 aldım 4 adet N11 den kuponlarla 801-TL'ye geldi. Taktırmasına da 50-TL vereceğim.
    Piyasada 270'den aşağı lastikçilerde bulamamıştım. Kullanıcı yorumları iyi gelmişti bakalım nasıl olacak.
  • 195.50.15 yerine 185.60.15 taksam sürtme yaparmı arkadaşlar hesaplama programından hesaplandığımda %4 sapma veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

195.50.15 yerine 185.60.15 taksam sürtme yaparmı arkadaşlar hesaplama programından hesaplandığımda %4 sapma veriyor

1 cm daha yüksek olacak kenardaki boşluklardan bak ama benim bildiğim + - %2.5 %3 değişime kadar sorun olmuyor, sizinki sınırı aşıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

195.50.15 yerine 185.60.15 taksam sürtme yaparmı arkadaşlar hesaplama programından hesaplandığımda %4 sapma veriyor

1 cm daha yüksek olacak kenardaki boşluklardan bak ama benim bildiğim + - %2.5 %3 değişime kadar sorun olmuyor, sizinki sınırı aşıyor...

Orjinal lastik dış çapı 576mm, istenen lastik çapı 603mm arasındaki fark 27mm'dir

Yazıyor

• bu durum araç marka modeline göre değişir bazı araçlar var %5 değişse sorun çıkmaz. bazısıda %2.5 da sorun yaşar. hangi araçmış bu orjinaline 50 yanak koymuş. bence orjinali 55dir. sonradan 50 takılmıştır. o yüzden 60 yanak hiç bir sorun yaratmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

bu durum araç marka modeline göre değişir bazı araçlar var %5 değişse sorun çıkmaz. bazısıda %2.5 da sorun yaşar. hangi araçmış bu orjinaline 50 yanak koymuş. bence orjinali 55dir. sonradan 50 takılmıştır. o yüzden 60 yanak hiç bir sorun yaratmaz.

Araç 2012 Ford Fiesta benzinli hocam kapıda ki etiketi atayım

• 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.