Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.354
Cevap
458
Favori
667.420
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hboluk

Fiyatı iyiymiş. Nereden aldınız ? Bende de Hankkok Ventus var. Memnunum güzel lastik. Fakat bir tanesinin yanağını yardım uzun yolda. Yerine iş görsün diye bir lastik almıştım. Öndeki diğer Hankook arkadaşsız kaldı. Bir tane bulmam lazım uygun fiyata.

Reklam olursa yönetim mesajı silebilir;

Ben Başkent sanayi içinde ki Koçak Lastik'den aldım. Şaşmaz'ın diğer paraleli oluyor Başkent sanayi. Şehir içinde iskitlere fln hiç gitmeyin, 185-190TL fiyat verip ''valla 10TL kâr ediyoruz'' diye süper bir yalan söylüyor hepsi.
  • Lastiklere sonbahar ve kış zamı gelmeden imkanı olan alsın derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pipoti kullanıcısına yanıt
    Ankara'da değilim İstanbul'dayım ama yine de teşekkürler.
  • Nokian kış lastiği alan var mı?

205/55/r16 4 adet alacağım bu kış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar caddy ticari panelvanıma kış lastiği alacağım. Acaba alınabilecek en kaliteli lastik hangi marka model.. Ne önerirsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

quote:

Orijinalden alıntı: technova

Özel otomobillerde kış lastiği takacak
    Ülkemizde 5 yıldır uygulanan ve sadece ticari araçları kapsayan kış lastiği zorunluluğunda kapsam genişletildi. Bu kıştan itibaren özel otomobiller de zorunlu olarak kış lastiği takacak.......

http://www.motobilim.com/2017/08/bu-ks-ozel-otomobiller-de-ks-lastigi.html

her sene bu haber cikiyor, bir sure sonra asilsiz oldugu ortaya cikiyor. bu filmi gorduk daha once. tabi imkani olan alsin.

1000 tl icin 50.000tl lik araci riske atmak hic mantikli degil.

Her sene çıkan söylentileri bu sene ESKİŞEHİR uygulamaya sokacak. Valiliğin 06.06.2017 tarihli resmi yazısı var.

Eskişehirli olupta duymayan veya bir şekilde Eskişehir'den yolu geçeceklerin bilgisine.

• schero kullanıcısına yanıt
    Ozaman haber eskisehir icin yapilmis. Bizler icin asilsiz haber.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kışlık lastiği simdi mi almak daha uygun yoksa kışa girerken mi?

• amanhem kullanıcısına yanıt
    Ben kışın almıştım. Mükemmel ötesi. İç Anadolu'da arabalar çıkamazken çok rahat gidip geliyordum kapalı yollarda bile. D4 mu ne ondan.

• quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

Nokian kış lastiği alan var mı?

205/55/r16 4 adet alacağım bu kış.

Nokian wr d3 175 65 14 aldım kullandım geçen kış. Bütün kış kar içindeydim ve çok memnun kaldım, hiç pati çekmedi hiç kaymadı yol tutuşu mükemmel, uzun yol da yaptım onla, yakıt tüketimi artmadı ses yapmadı, tavsiye ederim

• Toyota yaris lastikte 185 60 15 yazıyor. Metroda kampanya var ama 185 65 15 yazıyor uyarmi ki

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan63

Toyota yaris lastikte 185 60 15 yazıyor. Metroda kampanya var ama 185 65 15 yazıyor uyarmi ki

Kolayoto sitesinde ebat karşılaştırma var hocam oradan bak muhtemelen uyar... %3 değişime kadar sorun olmuyormuş...bu arada metrodaki kampanya nedir hocam?
    kolayoto.com/lastik-uzmani/lastik-olcusu-hesaplama.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin613 -- 31 Ağustos 2017; 18:41:9 >
  • Metronun kendi sitesinde broşürler var onların içinde lastik çeşitleri ve fiyatları yazıyor ucuzmu bilmiyorum da metro genelde ucuz olur diye dusundum

• quote:

Metronun kendi sitesinde broşürler var onların içinde lastik çeşitleri ve fiyatları yazıyor ucuzmu bilmiyorum da metro genelde ucuz olur diye dusundum

Benim aradığım ebattaki lastikler piyasa fiyatından hocam... N11 de güzel bir kupon gelse ucuza alacagim ama n11de cimrilesti iyice...

• Arkadaşlar binek araçlarda zorunlu oldu mu gerçekten ? Bu yönde çıkan haberler var. İl merkezinde valilik nezdinde iller arası kesin zorunlu şeklinde haber okudum. Şimdi Mersin'de ki vatandaş Adana'ya geçerken kış lastiği zorunluluğu na maruz kalacak. Saçma değil mi ?

• yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Marka olarak ne almalıyım onuda bilmiyorum galiba Michelin en iyisi Pirelli lassada kaliteli diye duydum gerçi diğerlerini bilmiyorum tecrubem yok sizce ne marka almali

• quote:

Marka olarak ne almalıyım onuda bilmiyorum galiba Michelin en iyisi Pirelli lassada kaliteli diye duydum gerçi diğerlerini bilmiyorum tecrubem yok sizce ne marka almali

Michelin iyidir ama pahalı hocam... Ben uygun bulabilsem Lassa alacağım... Aracimda şuan Lassa var 6 yıl kullandım memnun kaldım... Biraz daha uygun Petlas var ikisini takip ediyorum... Muhtemelen Petlas imperium pt 515 alacağım...

• Kış lastiği için nokian takibimde. Bu kış Allah nasip ederse alacam.

• quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

Kış lastiği için nokian takibimde. Bu kış Allah nasip ederse alacam.

Ben bir set eskittim. 2011 de almıştım. Diş derinliği hala yeterli ama yıldan dolayı eski tutuş kalmadı. Ona rağmen geçtiğimiz kış herhün işe gidebildim. Baya da kar yağdı bu yıl. Gayet memnundum tekrar aynı modelden almayı düşünüyorum 4 tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l.a.c.i.w.e.r.t -- 2 Eylül 2017; 18:23:3 >
  • erhan63 E kullanıcısına yanıt
    Lassa'nın AB etiketinde ıslak zeminde tutuş E seviyesi olduğu için vazgeçtim. Goodyear ug8 205 55 16 aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.