Şimdi Ara

Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.356
Cevap
459
Favori
667.538
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Metro ya bakmadım ama bayiden starmaxx st532 tanesi 175 TL taktırdım 4 alırsan 1 yıl da yol yardımı var 4 mevsim tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler kışlık lastikleri şimdi almak mı daha uygun olur yoksa kışın rekabet olunca daha çok indirime girer mi ? ne düşünüyorsunuz
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Ben dün hepsiburadadan aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

Ben dün hepsiburadadan aldım.

acaba kışın rekabete giripte uygun fiyatlar bulunabilirmi acaba diyorum. 4 tane kışlık 195 55 16 alacağım bende
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum. Lastikçi kışın daha da artar demişti fiyatlar.

• Konya metro ya baktım lastik fiyatlarında indirim yoktu... Falken 90 tl ye bulsaydım alacaktım :-|

• yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Geçen gün GG indiriminden Falken HS449 aldım 4 tanesi 450TL'ye. 90TL'ye nasıl alınır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chembond

Geçen gün GG indiriminden Falken HS449 aldım 4 tanesi 450TL'ye. 90TL'ye nasıl alınır?

Yukarıda yazmış arkadaş 175 ebat falken 90 tl diye ona istinaden yazdim

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin613

quote:

Orijinalden alıntı: Chembond

Yukarıda yazmış arkadaş 175 ebat falken 90 tl diye ona istinaden yazdim

Hangi modeli olduğunu belirtmemiş ama yazlık lastikmiş şimdi gördüm. Teşekkürler.
  • yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Modeli sincera 632 idi sanirim. Ebat uyuyorsa metro kozyatagindan sordurum konyaya gondermelerini isteyebilirsiniz. Ya da cumartesi lastikleri taktirmaya gidecegim. Bakip haber verebilirim.

• Kışlık lastiklerde çok aceleniz yoksa n11 in 11 kasım indirimlerini bekleyin arkadaşlar, geçen sene resmen yarı parasına almıştım ben bu sayede

• 2 yıl önce aracımı alırken mevsimden dolayı sıfır kışlık lastik almıştım ayağındaki yazlıkları rafa kaldırmıştım . Bu yaz taktım Pirelli marka fakat 2013 üretimli az kullanılmış dişli muayeneden de geçti ama bayat gözüküyor riske etmek istemiyorum çok fazla malum bayram yolculuğunda sıkıntı olmaması için . Trabzon'da nokian bayisi adet için 175 tl sesi birse honkok var demişti sonradan acaba ondan mı alsam diye düşünmeye başladım . Nokian için hep çok güzel seyler okudum sıkı takıp ettiğim yazılım firması sahibi ( direk yazılım yapan kişi ) de geçen günlerde nokian önerdi . Sizce ne yapmalıyım ,değiştirmeden devam etmek ne kadar doğru olur ? Marka olarak ne önerirsiniz ? Teşekkürler

Edit : boyut 195/65/15

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehliask -- 22 Ağustos 2017; 20:53:15 >
  • ehliask kullanıcısına yanıt
    hankook'a bulaşma, aracımın fabrika çıkışı lastikleri hankooktu, yokuşta durmaya korkardım kışın. ıslak zeminde kaya kaya kalkmazdı araba. cidden ıslak zemin performansı berbattı. giderine bakmazsızın ki daha 30000km lik lastiklerdi söktüm dördünü de nokian aldım. 1,5 sene geçti, son derece memnunum. ses olsun, ıslak zemin performansı olsun çok çok iyi. bahsettiğim iki tip lastikler de yazlık tip buarada. nokian'ı tavsiye ederim.
  • Özel otomobillerde kış lastiği takacak
    Ülkemizde 5 yıldır uygulanan ve sadece ticari araçları kapsayan kış lastiği zorunluluğunda kapsam genişletildi. Bu kıştan itibaren özel otomobiller de zorunlu olarak kış lastiği takacak.......

http://www.motobilim.com/2017/08/bu-ks-ozel-otomobiller-de-ks-lastigi.html
  • pipoti kullanıcısına yanıt
    Ford fiesta aracım için alacağım 195/50/15 fiyatlar nedir acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: technova

Özel otomobillerde kış lastiği takacak
    Ülkemizde 5 yıldır uygulanan ve sadece ticari araçları kapsayan kış lastiği zorunluluğunda kapsam genişletildi. Bu kıştan itibaren özel otomobiller de zorunlu olarak kış lastiği takacak.......

http://www.motobilim.com/2017/08/bu-ks-ozel-otomobiller-de-ks-lastigi.html

her sene bu haber cikiyor, bir sure sonra asilsiz oldugu ortaya cikiyor. bu filmi gorduk daha once. tabi imkani olan alsin.

1000 tl icin 50.000tl lik araci riske atmak hic mantikli degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 25 Ağustos 2017; 11:38:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Ford fiesta aracım için alacağım 195/50/15 fiyatlar nedir acaba

Sibop değişimi + lastik ücreti tane 175TL buldum aldım ben memnunum 2 ay oldu.
    Hangi marka aldığınız lastiği ? Bende bu ebatı kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hboluk

Hangi marka aldığınız lastiği ? Bende bu ebatı kullanıyorum.

Hankook Ventus aldım. Çok uzun süre tecrübe ettim, eski lastiklerim de bunlardı. Islak zemin performansı ve yazlık lastik hamuru çok başarılı. Çoğu zaman yılın lastiği ödülünü fln aldı zaten.
    Fiyatı iyiymiş. Nereden aldınız ? Bende de Hankkok Ventus var. Memnunum güzel lastik. Fakat bir tanesinin yanağını yardım uzun yolda. Yerine iş görsün diye bir lastik almıştım. Öndeki diğer Hankook arkadaşsız kaldı. Bir tane bulmam lazım uygun fiyata.
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.